Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 668 tematów w tym forum

    • 5 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  1. sonus faber lumia 3

    • 11 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  2. Sonus Faber Lumina V

    • 14 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 159 wyświetleń
  3. sonus faber minima amator

    • 7 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 400 wyświetleń
    • 30 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  4. Sonus Faber Venere 1.5

    • 2 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 44 odpowiedzi
    • 8,4k wyświetleń
  5. Sonus Venere 2.5

    • 4 odpowiedzi
    • 373 wyświetleń
  6. Sony 550es

    • 4 odpowiedzi
    • 831 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
  7. Sony + Onkyo

    • 4 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  8. Sony 3xd

    • 5 odpowiedzi
    • 10k wyświetleń
    • 41 odpowiedzi
    • 24,8k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  9. SONY czy Kenwood

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  10. sony czy yamaha

    • 13 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 821 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • A Musical to schodzi nisko? Bo moim zdaniem bas to jest kiepskich lotów w MF, no może poza tymi z wysokiej półki powyżej M6si.
    • Tak około miesiąca temu na fejsowym forum polecałem Auruma A9. Jeden gościu podobnie jak ja i @Chmarski, mający na imię Tomek, powymieniał się ze mną trochę wiadomościami, bo chciał więcej się o nim dowiedzieć. Jakież było moje zdziwienie gdy dwa tygodnie temu na fejsie dostałem od niego taką wiadomość: "Mam trochę żal do Ciebie..." spytałem się- To znaczy? "Ponieważ jestem lżejszy o 1300 euro"-była jego odpowiedż, chodziło oczywiście o kupno A9. Wczoraj postanowiłem do niego napisać i spytać, czy już dotarł i się trochę wygrzał? Podobnie do Tomka @Chmarski(w stosunku do mnie) miałem jakieś obawy, bo może jednak nie podejdzie i zapytałem? No i co przeklinasz mnie już czy jesteś zadowolony? Odpowiedz bardzo mnie zadowoliła "Tak, jest już pewnie wygrzany. Gra pięknie" plus ikonki oznaczające siłę. Przytoczę jeszcze parę jego wpisów do mnie: "Dźwięk jest zdecydowanie potężniejszy i jakościowo wykracza grubo ponad 1300 euro" "Klasa" "Bardzo się cieszę, że trafiłem na Twoją recenzję jak i na audio bo jest petarda" "Bardzo się cieszę, że dałem się skusić na A9 bo uważam że dźwiękowo zresztą sztos na tym poziomie cenowym który według mnie jest bardzo mocno zaniżony w stosunku do jakości dźwięku" "Też uważam, że poziom grania A9 jest minimum na poziomie wzmacniaczy po 20 tys zł albo i lepiej"( to dość odważne stwierdzenie bo pewnie spora ilość osób może mieć zastrzeżenia do takiej oceny, z tą sumą 20tys zł trochę przesadził, ale z 10tys zł zgodził bym się jak najbardziej) Nie będę przytaczał jak porównywał go do innych wzmaków, pewnie zrobi to sam za jakiś czas, bo jest na tym forum, ale czeka go jeszcze zmiana kolumn. Chce kupić Quadrale Platinum +Nine, bo ma dość duże pomieszczenie około 50m2. Myślę, że jak jeszcze trochę potestuje to sam napisze o swoich wrażeniach.
    • Wzmacniacz po cieplejszej stronie, względnie naturalny, ma dobrą dynamikę. Nie schodzi aż tak nisko jak Musical, scena jest moim zdaniem okej, ale holografia jest dość przeciętna. Na Audio.com.pl znajdziesz jego recenzję https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/3253-marantz-pm7000n
    • Jeżeli tak jest u większości, to chyba dobrze świadczy o fabrycznym zasilaniu. Skoro nie ma co poprawiać? 🙂 U mnie Tomanek wpięty ale za krótko słuchałem na stockowym, żeby się wypowiadać. Może za jakiś czas go z ciekawości podepnę i sprawdzę w drugą stronę, czy zauważę jakieś różnice. Na razie nie chce mi się już kombinować, po prostu słucham muzyki 😁
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...