Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 545 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 5,2k wyświetleń
  1. Które kolumny wybrać

    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 807 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  2. Wzmacniacz do stereo

    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 434 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  3. yamaha problem z wifi

    • 3 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  4. Kolumny ~400 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  5. Wybór głośników

    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 613 wyświetleń
  6. Salon 16m2 stereo dylemat

    • 3 odpowiedzi
    • 457 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  7. Problem hifiberry dac+ pro

    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 860 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 765 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 520 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • „Podstawą” jest zapewne zidentyfikowana przez pewną opcję (która u władzy od wieków a obecnie w stadium schyłkowym) potrzeba ustanowienia święta państwowego, które to święto przybiłoby Polskę kolejnym gwoździem do krzyża stagnacji i uczyniło oswobodzenie się z objęć wielowiekowej matni jeszcze trudniejszym.
    • Sony HT-XF9000 949zł i podobne w tej cenie to nie jest w miarę dobry sprzęt. Ogólnie tłuczemy ludziom że soundbar z definicji to nie jest dobry pomysł. Yamaha YSP-4000 to z kolei faktycznie dziadek technologiczny z 2007r. Serio bierzesz pod uwagę 17-letni soundbar? Pardon, cyfrowy projektor dźwięku haha. Dźwiękowo pewnie zagra lepiej jak ww Sony bo prezentuje wyższy level kosztując jako nowy ponad 5k (nie słuchałem), ale możesz mieć problem z odtworzeniem wszystkich treści.
    • Audiowit. Masz rację. Sprzęt dobry do stać można, ale nie zawsze jest on taki dobry jak o nim producenci piszą. Co do serwisu na Ukrainie, sorry, mam parę kilometrów do nich i jakoś nie szaleję z radości. Ogólnie jak wszędzie, są i wśród nich fachowcy, ale ogólnie to jak Ukraińca spytasz czy to potrafi to każdy powie, że tak. Inaczej będzie w praktyce. Ciekawe, czy teraz masz wśród sprzętu Sansui.  Piotr-Piotr, ja mam C2301, ale nie wiem czy chcę się z nim rozstać. Mam w komplecie z B 2301L i to dobre połączenie.  Sądzę, że szybciej rozstanę się z moim Alpha 907 MOS Limited. Z moszczem od słuchu nietoperza i słonia to nie zadzierajcie. On ma wszystko naj a jak mu gra to i kilka hz słyszy. Jakieś ta 30 to on wydaje na tronie siedząc i słyszy pół W-wy. Każda kolumna przy jego to szit, on ma wyłączność na wszystko. 
    • Idź do sklepu i sobie posłuchaj. Tutaj raczej odradzamy grajbelki.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...