Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 926 tematów w tym forum

  1. Nasze/Wasze systemy Audio

    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 645 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 442 wyświetleń
  2. Stereo 1000zł/syntezator/Rotel?

    • 1 odpowiedź
    • 795 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,7k wyświetleń
  3. Kolumny do onkyo tx-8250.

    • 1 odpowiedź
    • 863 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 294 wyświetleń
  4. Q Acoustics 3030i

    • 1 odpowiedź
    • 426 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 810 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
  5. Przedwzmacniacz

    • 1 odpowiedź
    • 783 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,1k wyświetleń
  6. technic sh-eh560

    • 1 odpowiedź
    • 575 wyświetleń
  7. Stereo do 6 500 pln

    • 1 odpowiedź
    • 800 wyświetleń
  8. CD do Rotela RC1070/RB1050

    • 1 odpowiedź
    • 2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3k wyświetleń
  9. Jaki DAC kupić?

    • 1 odpowiedź
    • 580 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 865 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 684 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Nie powiedziałbym. Zależy jaki ten DAC na USB i jaka karta dźwiękowa 😉 U mnie Sound Blaster AE-7 odtwarza równie dobrze co "wieżowy" SACD Arcam 🙂  
    • Sprzedaje tylko w komplecie a ja i tak z tego nie będę korzystał więc wolę to sprzedać niech ktoś ma z tego pożytek a jesli chodzi o kolumny to moja zona by chciala albo białe albo czarne ogladalrm filmy mozna to latwo okleic folią a ze lubię takie wyzwania to chętnie się tego podejmę 
    • Wygląda na to, że problem, który występuje, jest związany z poziomami wyjściowymi podłączanych urządzeń. Różne źródła, takie jak radio i komputer lub smartfon, często mają różną siłę sygnału wyjściowego. Twoje radio prawdopodobnie ma silniejszy lub wzmocniony sygnał wyjściowy w porównaniu z komputerem lub smartfonem, dlatego brzmi głośniej przy niższym ustawieniu głośności. Z drugiej strony gniazdo słuchawkowe w komputerach i smartfonach ma tendencję do dostarczania sygnału o niższym poziomie, dlatego musisz zwiększyć głośność wzmacniacza, aby uzyskać ten sam poziom dźwięku. Jednym z rozwiązań może być użycie dedykowanego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC) lub przedwzmacniacza między komputerem/smartfonem a wzmacniaczem w celu wzmocnienia sygnału. Alternatywnie, jeśli komputer lub smartfon ma ustawienia dźwięku, sprawdź, czy głośność wyjściowa jest ustawiona na maksimum.
    • Co do surround; kupiłem głośniki które odpowiadają mi geometrią i wyglądem: https://m.sklep.rms.pl/definitive-technology-mythos-gem-kolumny-stereo-surround-2szt Względem reszty zestawu wydają się overkill, ale kupiłem je za 1100 zł w stanie idealnym. Najwyżej jak nie podejdą, to je odsprzedam.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...