Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 934 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 149 wyświetleń
  1. JVC TD-R452

    • 0 odpowiedzi
    • 968 wyświetleń
  2. MB QUART 610s

    • 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 839 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 805 wyświetleń
  3. Martin Logan Vista

    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  4. amplituner wybór

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 150 wyświetleń
  5. Uniwerslany pilot

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  6. kolumna 25w na usb

    • 0 odpowiedzi
    • 690 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 492 wyświetleń
  7. Nikko TRM- 600

    • 0 odpowiedzi
    • 353 wyświetleń
  8. Zestaw Anthem

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 856 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 633 wyświetleń
  9. Jakie głośniki?

    • 0 odpowiedzi
    • 569 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 696 wyświetleń
  10. Subwoofer do Denon dm40

    • 0 odpowiedzi
    • 743 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 859 wyświetleń
  11. Mini wieża do 1000 zł

    • 0 odpowiedzi
    • 818 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 334 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 310 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 203 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Cześć, A jaki masz model amplitunera do kina domowego?
    • Witam , mam problem z poprawnym połączeniem amplitunera Denon z telewizorem Samsung ,mianowicie amplituner nie wraca do ustawień dekoder -tv tylko zostaję na ustawieniu tv stereo . Skonfigurowałem w tv połączenie z dekoderem , amplituner podłączyłem kablem między złączami HDMI ARC ,no i niestety po przejściu np na Netflix jest ok a potem przy powrocie na dekoder , dźwięk zostaję z poprzedniego ustawienia. Dlaczego tak się dzieje ? Jeszcze nie wiem dlaczego często znika w telewizorze ikonka dekodera i wtedy jest maniana z ustawianiem aby przejść na dekoder. Miałem tv Sony i wszystko działało prawidłowo a teraz niestety są po wymianie tv problemy ,bardzo proszę o radę jak to ogarnąć . Sprzęty uruchamiam pilotem logitech tzn tv-amplituner-dekoder, i jest ok.
    • Czyścisz czymś membrany/zawieszenie? Może to ślady po wodzie/detergencie (mokra szmatka do wycierania kurzu)? Mam Evoke 50 jakieś 5 lat i nic takiego nie widzę. W instrukcji jest napisane, że można zawieszenie teoretycznie konserwować jakimiś środkami do gumy, ale ja nic takiego nie stosowałem i są jak nowe. Kurz zmiatam starym pędzlem do obiektywów/matryc, a wysokotonowca w ogóle nie dotykam (jak kurz nie spadnie przy graniu kilkunastu kHz, to znaczy, że los tak chciał). edit: patrzyłem na zdjęcia @tomasz1w, pisząc posta, bo tamte rzeczywiście jakieś zmęczone życiem były. Na Twoich w sumie nie wiem na co patrzeć: trochę kurzu, coś co może być odbiciem światła, kilka kropek, które mogą być czymkolwiek… wg mnie wyglądają w miarę normalnie. Kup delikatny pędzelek w fotograficznym, dokładnie je „wypędzluj” i wtedy zobacz, czy dalej coś Ci przeszkadza.
    • Czas na relaks 🙂
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...