Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 752 tematów w tym forum

    • 9 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
  1. Pioneer A-450r

    • 5 odpowiedzi
    • 11,9k wyświetleń
  2. Trzeszczące CD

    • 18 odpowiedzi
    • 15k wyświetleń
  3. Wytłumienie ścian

    • 10 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
  4. Technics SB-EH600

    • 1 odpowiedź
    • 4,3k wyświetleń
  5. dziwne zachowaniw stereo

    • 7 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
  6. Głośnik na bocznej ściance

    • 8 odpowiedzi
    • 9,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 7,7k wyświetleń
  7. Wzmacniacz do Altus 75

    • 8 odpowiedzi
    • 9,8k wyświetleń
  8. Co najlepsze?? 1 2

    • 35 odpowiedzi
    • 21,2k wyświetleń
  9. Proszę o poradę ekspertów

    • 5 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
  10. klopot z renkforce HVA-8031

    • 3 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  11. Jakie kolumny?Pod wzmak

    • 2 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
  12. Diora WS 4421 na co??

    • 3 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 9,7k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  13. Wybór głośników...

    • 10 odpowiedzi
    • 10,8k wyświetleń
  14. B&W Matrix 803 S2

    • 3 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
  15. Problem z Unitrą!

    • 8 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Chciałbym się upewnić, czy jeszcze mówimy/piszemy o kolumnach, czy już o czymś, a raczej Kimś innym? od czasu do czasu mam przyjemność, okazję rozmawiać z Kimś, kto zaprojektował ponad 200 kolumn/wykonał - „strojenie i je obsłuchał ze wszystkich możliwych stron. Stetoskop, coś w tym stylu. Gdy pytam o brzmienie tych kolumn, których zdjęcia dostaję, to otrzymuję 3/trzy, max 5 słów.    Czy zechcielibyście, właściciele Bowersów w ten sposób opisać brzmienie swoich Wilkinsów?      
    • O chętnie ale nie mogę ... samochód zmieniłem więc rozumiesz  Dziękuję, chyba tak zrobię 
    • Witam wszystkich Forumowiczów, Naczytałem się tematów, postów, opinii, recenzji i zamiast dojść do jakiejś konkluzji, jeszcze bardziej namieszałem sobie w głowie. Zamierzam nabyć sprzęt stereo w postaci dwóch kolumn podłogowych + amplituner (ewentualnie wzmacniacz + streamer ale nie wiedzieć czemu nie jestem zbyt do tego przekonany, pewnie błędnie). To będzie pierwszy mój taki zakup, który zastąpi wysłużonego Sony MHC-GTZ3, który w zasadzie bardziej dudni niż produkuje dźwięk. Ale budżet był jaki był. Teraz planuję przeznaczyć do 5000zł na całość. Muzyka jakiej słucham mocno zróżnicowana, od rocka po hip hop, choć z przewagą muzyki klubowej. Preferowane brzmienie typu "V", tak zazwyczaj podkręcam korektor. Źródła raczej niskich lotów - serwisy streamingowe, radio internetowe, mp3 z telefonu, czasem filmy. Pomieszczenie - salon 40m², fajnie by było  gdyby dało się to przyzwoicie nagłośnić (lubię przy weekendzie odkręcić głośniej), nawet delikatnie kosztem jakości - w porównaniu do tego co miałem do tej pory, i tak spodziewam się sporej zmiany w dźwięku. Bas mile widziany, przynajmniej na razie nie planuję subwoofera, zbyt duże koszty. Ach, i co ważne, odsłuchy raczej odpadają bo mieszkam za granicą i w okolicy nie ma nic konkretnego, byłem w jednym salonie audio ale mieli sprzęt za wieloktrotność mojego budżetu... Doradzicie? Pozdrawiam
    • W takim razie może dusza nie jest tym, o co chodzi w Hi-Fi. Może tu chodzi bardziej o wierność?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...