Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Zestaw stereo do 4500 PLN

Czytaj ze zrozumieniem. Pisał że Góra w dali za ostra dla mnie też więc wybrałem magnaty. Dla mnie grają też równo, bas lepszy. Co do heco słuchałem ms900 i jak dla mnie to moje głośniki bluetooth Creative grają lepiej. A do dali im bardzo daleko i oddałem je od razu. Dlatego nie ma się czym sugerować tylko jechać i słuchać taka prawda. S4home.pl polecaliscie mi heco gdy pisałem że nie lubię perkusji, a w nich aż mnie głowa bolała od niej więc może ja mam inny słuch...
  3. jakie słuchawki do 300zł

źle się wyraziłem - zamknięte - chodziło by zasłaniało uszy a te słuchawki creativa na allegro kosztują od 375zł - http://allegro.pl/sluchawki-creative-aurvana-live-2-z-mikrofonem-i7024157782.html#thumb/3
  4. Podpięcie kolumn do wzmacniacza

Lepiej? http://i67.tinypic.com/27ysl1c.jpg
  5. Podpięcie kolumn do wzmacniacza

Musisz się upewnić, czy przewody od czerwonego zacisku i czarnego nie stykają się ze sobą, bo będzie zwarcie. Na zdjęciu nie wygląda to dobrze.
  6. Oczywiscie, że ma. Podobnie jak i wzmacniacz i źródło. Facet od początku źle dobrał tor do swoich preferencji.
  7. Podpięcie kolumn do wzmacniacza

Będzie ok? http://i68.tinypic.com/8wl6w6.jpg
  8. Problemem mateo był brak basu którego jak wiemy lepszy sprzęt nie reprodukuje w formacie jaki może zagwarantować subwoofer Sam niekiedy posłucham coś w 5.1 (sygnał wejściowy 2.0) i się "podniecam" jak fajnie gra , ale to stereo 2.0 daje więcej "naturalnej" przyjemności , trzeba tylko do tej jakości dojrzeć. Natomiast zmiany ustawień kolumn robią duże różnice , niekiedy lekkie dogięcie i mamy efekt wow , skombinować jedynie jakiś kawałek dywanu pod kolce i można sobie jeździć po pokoju btw. czy materiał przetwornika ma wpływ na generowany dźwięk ? może te w ma silver 10 są zbyt sztywne by wytworzyć przyjemne ciśnienie ?
  9. Podpięcie kolumn do wzmacniacza

Spróbuj oba kable jakoś upchnąć razem. Może jeden w otwór boczny w trzpieniu, a drugi owinąć wokół trzpienia i przykręcić wszystko nakrętką. Jak się nie da, to będziesz musiał dokupić wtyki bananowe i wtedy jeden przewód do środka trzpienia, a drugi do otworu bocznego w trzpieniu. M34i? To mam takie same. PS albo prościej. Zdejmij izolację z większej długości kabla i poprowadź go przez oba otwory, w jednym i drugim trzpieniu (oczywiście tego samego koloru). Wtedy zwory możesz wyrzucić.
  10. Today
  11. Podpięcie kolumn do wzmacniacza

M34i. W takim razie jak to podpiąć jednym kablem?
  12. Podpięcie kolumn do wzmacniacza

Te kabelki to zwory i muszą zostać. PS Też mam podobne Missiony. Co to dokładnie za model?
  13. Tak pisałem bo rozmowa byla na takim etapie, ze nikt nie wiedział co jest kłopotem Mateo. Sprawa byla przedstawiona w ten sposób, że kolega w salonie i w domu nie był zadowolony ze sprzetu więc to już było dziwne. Natomiast nikogo nie namawialem na zakup niczego :). Metodą prob i błędów trzeba było dojść do przyczyny. Sprawa byla jasna po zalączeniu zdjęć. A idąc ściegiem Krafta. I poszlo w świat, ze audiowit namawia na kable:). A płenta...żadna, bo gość nie przesunie kolumn nawet o 10cm bo żona go zabije. Tak na marginesie to szkoda, że Kraft też nie pomogł. Z żoną trzeba było pogadać.
  14. jakie słuchawki do 300zł

Słuchawki Audio-Technica ATH-AVA400 to otwarta konstrukcja.
  15. Cześć, Pewnie rozbawię parę osób ale mam pytanie dotyczące podłączenia kolumn do wzmacniacza. Nie chcę stosować Bi Wiringu a z tyłu moich kolumn temat wygląda tak: http://i65.tinypic.com/27xnqf4.jpg Rozumiem, że mam podpiąć czerwony kabel pod czerwony wkręt (+) a niebieski pod czarny wkręt (-)? Czy te zwisające wtedy kable z gniazd "LF" można wtedy wypiąć? Dzięki z góry za odpowiedź.
  16. Hi hi hi... Ja tam się nie boję odmrożeń, bo sztuka muzyczna mnie grzeje!
  17. Nie wiem Wojtku czy podświadomie wybrałeś ten własnie przykład, ale zwróć uwagę, że nic nas w nim właściwie nie różni. Tu i tu odmrozimy sobie uszy na mrozie;)
  18. Jaka cena głośnika do kolumny heco

Ale jaja, no nieźle ;-)
  19. Wiesz co, zapewne w jeszcze paru miejscach spotkalibyśmy się w zgodzie pełnej. Przecież w naszych dyskusjach nie chodzi o wyłączne pokazywanie kto ma rację, lecz o wymianę sądów, a nawet próbę przekonania do swoich racji. Jak już wspomniałem- "ja siedzę na biegunie południowym", Wy "na północnym"... To się chyba nie zmieni, zanim coś nie "oświetli" na nowo naszej wiedzy (branej z doświadczeń własnych). Pozdrawiam i Ciebie i @Kraft'a
  20. Kolumny Heco - poprawianie fabryki

Dzieki Jacek za wyczerpującą i merytoryczną odpowiedz😉 Zaraz odkręcę głośniki w drugiej kolumnie aby z czystej ciekawości sprawdzić jak tam wyglądają te „pieluchy” wytlumiajace 😉 Tak to wygląda w drugiej kolumnie
  21. Nie... Doradziłbym szukanie odpowiedniego miejsca głośników w przestrzeni do czasu aż będzie dźwięk w jego ocenie najlepszy (niekoniecznie satysfakcjonujący). Doradzałbym tym chętniej, że to nie "produkuje" dodatkowych kosztów. Dopiero od tego momentu można myśleć o innych subtelniejszych posunięciach.... Ot choćby usprawnienie adaptacji akustycznej, dobór okablowania itp... Dokładnie tak ja bym próbował pomóc, jednak inny ktoś może mieć inny pogląd jak problem rozwikłać.
  22. W ogólnych ideach - dostaniesz kolejne wypracowanie bardzo ogólne, bo wtedy można rozwinąć skrzydła
  23. Nowa cena 700 ZŁOTYCH. Przesyłam krótki filmik grającego sprzętu na dowód że jest sprawny 20180117_124843.mp4
  24. Zostawmy ten konkretny przypadek (ma on swój wątek). Nie o to chodzi. Chodzi o ogólną ideę.
  25. filmy i muzyka w stereo

Indiana Line to spokojne, ciepłe, miękkie, relaksujące granie. Natomiast to o tyle ciekawe kolumny, że nawet przy cichym odsłuchu generują wyraźny, szczegółowy i dynamiczny dźwięk. Myślę, że będzie to najlepsza opcja, chociaż podobnie mógłbym opisać Monitor Audio. W przypadku MA dźwięk jednak nie jest tak ciepły, zaokrąglony, jest trochę szybszy, bardziej swobodny.
  26. @wpszoniak - u może przeczytaj wpierw wątek bo tak to jest rozmowa trochę bezsensowna W dużym skrócie bohater wątku chciał mieć olbrzymi bassss kupił sprzęt który na odsłuchach brzmiał dla niego najlepiej choć sam przyznawał ze to nie było to czego oczekiwał. Do basu był przyzwyczajony takiego z midi wieży z podkręconym na maksa podbiciem niskich tonów - miał dzięki temu bassss W domu okazało sie że sprzęt nie gra tak jakby chciał. Realnie powodem są trzy problemy: 1 - podstawowy, przyzwyczaił się do czegoś nienaturalnego 2 - kupił coś co w zaadaptowanym pomieszczeniu (sala odsłuchowa w salonie audio) nie zadowalało go do końca 3 - skopane ustawienie kolumn i generalnie akustyka pomieszczenia (w jego własnym domu) namówiłem go do poszukania jego znikniętego basu. okazało się że kumuluje się on pośrodku pomieszczenia zanikając na jego brzegach czyli tam gdzie miał kanapę to siedzenia i słuchania naprawdę chciałbyś w takiej sytuacji poprawiać coś kablami ?
  1. Załaduj więcej aktywności