Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. 9300 zł przy odbiorze osobistym (9500 zł z wysyłką). (Córka narzeka, że kartony z Operami przeszkadzają jej w pokoju. )
  3. Ultra ma z pewnością obudowę z Wiim Amp pytanie czy sieciówkę też... To że nie ma końcówki mocy w ultra to oczywiste, pytanie czy bliżej Ultrze do Amp czy do Pro plusa, czy DAC w Ultzre bedzie rodem z Pro plusa czy z Wiim Amp?
  4. No tak czytałem ,że piszą o niej że ona gra raczej ciepło ,muzykalnie, ale mało rozdzielczo to trzeba by szukać raczej wsród jasno grających kolumienek. Więcej napiszę pózniej, bo muszę za chwilkę wyjść.
  5. To chyba Braun Audio 310. Dzieło genialnego Dietera Ramsa. Jeśli tak, to ten gramofon jest moim rówieśnikiem;)
  6. Tak wcześniej pisałem z fona .Teraz włączyłem kompa i sprawdziłem na Ceneo, srebrnego to widzę za 4249zł. https://www.ceneo.pl/;szukaj-marantz+pm7000n?nocatnarrow=1 Parę lat temu jak wszedł na rynek pm7000n to byłem nim mocno zainteresowany, i wtedy były ceny około 5500zł,ale normalnie to on nigdy nie był ceniony na 6499zł. Za 899 euro to można kupić pm8006 i do niego Wimma, i to chyba lepsze wyjście bo na Heosa to ludzie strasznie narzekają.
  7. Po zdjęciu trudno jednoznacznie określić, ale wygląda to tak jakby warstwa jakiegoś lakieru (czy coś w tym stylu) się łuszczyła. Wg mnie nie powinno tak być w przypadku nowych kolumn prosto ze sklepu. Zwróć do sklepu, albo napisz do Pylona w tej sprawie. Pylon sprawnie takie tematy załatwia.
  8. Tak, to fan Canned Heat. Lubię go i jako muzyka i producenta. Mam jakieś albumy The Blasters, jego solowe płyty i dwie z bratem - Philem.
  9. Słucha się zaskakująco dobrze, zważywszy na wiek panów. Dziś rano w "Porannej Mannie" w Radiu Nowy Świat usłyszałem utwór z tej płyty - "Blind Owl", napisany przez Dave'a Alvina w hołdzie Alanowi Wilsonowi, autorowi m.in. "On The Road Again". Bardzo mi się spodobał. Też nie miałem pojęcia, że ukazała się nowa płyta Canned Heat.
  10. Cześć, ogółem jest kilka możliwości na takie produkty. Na pewno warto sprawdzić Audiolaba Omnia, Quad Artera Solus Play, czy właśnie Taga HTR-1500CD Dobór kolumn zależy od budżetu i Twoich oczekiwań, więc wstępnie podlinkuję film, gdzie znajdziesz nieco opcji i może coś Cię zainteresuje W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuchy, podziałamy
  11. @maxredaktor Kto by pomyślał, że ukaże się jeszcze jakiś album studyjny pod tym szyldem i to z "Fito" na perkusji. (Kilka / kilkanaście lat temu miał problemy zdrowotne i na koncertach zastępował go czasem inny bębniarz.) Widzę, że w obecnym składzie jest Jimmy Vivino, więc zakładam, ze to on tu gra na gitarze. Świetny muzyk, mam jakiegoś jego solowe płyty, jak również nagrania z bratem i z Alem Kooperem. Jak się tego słucha?
  12. Today
  13. Bardzo dziękuję za odpowiedzi. A jakie głośniki do tej Tagi byłyby dobre?
  14. PM7000N mamy za 4399 PLN i nie jesteśmy dystrybutorem Marantza Piotr się chyba zakręcił z tym, o jaki wzmacniacz chodzi.
  15. Sprawdź na Ceneo, wydaje mi się że w większości salonów jest w cenie 4399zl.6499 to on nigdy nie kosztował, chyba pomyliłeś modele. Tyle to mógł kosztować Pm8006, ale też chyba jest tańszy.
  16. Przedwczoraj oglądałem nowy film. Wysoka rozdzielczość, HD, HDR, 4k, 60fps, 7,1, DD, itp. (ja to się czasem gubię w tym). Rasowany przez grafików, jak i dźwiękowców. Dużo basów, efekty. Dla kogoś może wielkie "WOW". A wczoraj odpaliłem Blue ray, stary film w 2.1. Sub w sumie zbędny, bo raczej nie było głębokich basów. Bez 4k, bez grafików i wodotrysków. Kurde, jak to się fajnie i przyjemnie oglądało. ...natomiast, żeby nie było, to jest wiele osób, przesiadających się z pełnego KD, z powrotem do stereo. W historii kina, to STEREO nie sprawdziło się, bo Ci co siedzieli na skraju, to raczej słuchali w mono. Stąd skutkowało to nagłośnieniem wielokanałowym. Dlatego mam odmienne zdanie, niż Piotr, co do KD (wybacz)... ...z drugiej strony jest, to czasem "fajna zabawka" takie słuchowisko naookoło, ...dla mnie czasem.
  17. Witam. Mam zamiar zmienić sprzęt na coś nowszego. W tym momencie posiadam zestaw: kolumny KODA AV-707 MKII i amplituner YAMAHA RX-V465, Gra to słabo, żeby nie powiedzieć beznadziejnie. Chcę kupić Wiim Ampa ze względu na jago cenę, opinie jak i funkcjonalność, Do tego szukam kolumn podłogowych. W cenie do 4500 zł chciałbym kupić coś optymalnego, do tego ważnym dla mnie aspektem jest wygląd kolumn i ich wpasowanie do salonu. I tu mam dwa modele. Coś od Klipscha lub Q acoustic 3050i czarne (lub przekraczając budżet q acoustic 5040 ze względu na to że ma okleinę jasny dąb) Salon ma ok 20 m - jego cały bok jest otwarty na powiedzmy 20 m jadalnie i 10 m kuchnie. Generalnie kolumny na ścianie o długości 3 m i do kanapy 6 m. Zależy mi na posłuchaniu muzyki ze spotify i tidala ale 50% używania to miałby być sensowny dźwięk przy oglądaniu filmów/seriali. Przy moim obecnym sprzęcie dialogi są nie zawsze zrozumiałe, dźwięk się zlewa itd. Czy w okolicy Trójmiasta można gdzieś odsłuchać wyżej wymienione modele? Trochę obawiam się Klipschy, w opiniach często przewija się informacja o ich ostrzejszym dźwięku. Czy wymienione przeze mnie kolumny będą w ogóle pasowały do wiim ampa?
  18. Fajna dyskusja na forum Wiim o cenach. Szefostwo prosi społeczność o wskazanie, jaka cena by im odpowiadała ( w skrócie). Cena startuje od 349$/379€/349£...
  19. Ten model posiada łączność dwustronną bluetooth. Nie ma problemy podłączyć głosnika poprzez Bluetooth. Wykrywa każdy głośnik i inne sprzęty, które są w zasięgu bluetooth. Zastanawiam się czy problem nie leży po stronie słuchawek, chociaż z telefonem się łączą, ale nie za każdym razem. W instrukcji obsługi amplitunera jest informacja, że można podłączyć słuchawki zarówno poprzez kabel jak i bluetooth.
  20. Nie miałem nigdy sprzętu powyżej 2k. Więc jak dla mnie grają świetnie o subie nawet nieyślę.A są jeszcze nie wygrzane.Odwarzają z Tidal. Ciekawi mnie czy usłyszę różnice między Tidal a Spotify. Zakładam że jak na moje ucho to nie.
  21. Ambitnie 😎 ...i dobrze, życzę powodzenia w poszukiwaniach i kasy na ten wzmacniacz. A w razie czego możesz zastanowić się nad 907 MOS czy 607MOS w obu wersjach, będzie taniej, choć trochę inaczej. Może w wolnej chwili Paweł, Jan czy Marek lub inni Koledzy opiszą (przypomną) różnicę między takimi wzmacniaczami, bo ich wszystkich słuchali. Pozdrawiam
  22. Denon PerL Pro - dźwięk na najwyższym poziomie w promocyjnej cenie! Szukasz słuchawek dousznych, które zapewnią Ci bezkompromisową jakość dźwięku i komfort użytkowania? Poznaj Denon PerL Pro - prawdziwą perełkę wśród bezprzewodowych modeli True Wireless! PerL Pro to: Spersonalizowany dźwięk: Technologia Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT) analizuje Twój słuch i tworzy unikalny profil dźwiękowy, idealnie dopasowany do Twoich uszu. Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res: Ciesz się muzyką w jakości CD dzięki bezstratnej technologii Qualcomm aptX. Dźwięk przestrzenny: Technologia Dirac Virtuo zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe 3D. Krystalicznie czyste połączenia głosowe: Osiem mikrofonów i technologia Qualcomm aptX Voice gwarantują wyraźne rozmowy telefoniczne. Długi czas pracy: Do 32 godzin słuchania na jednym ładowaniu (z etui ładującym). Wygodne i lekkie: Ergonomiczna konstrukcja i silikonowe końcówki zapewniają idealne dopasowanie i komfort przez cały dzień. Promocja w salonie Q21! Tylko teraz słuchawki Denon PerL Pro dostępne są w salonie Q21 w promocyjnej cenie 999 zł! To prawdziwa okazja, aby zaopatrzyć się w słuchawki klasy premium w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj - skorzystaj z promocji i poczuj różnicę! Sprawdź ofertę już dzisiaj, odbierze od ręki w salonie stacjonarnym lub kup z dostawą w 24h (dni robocze) - LINK. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
  23. Może brzmienie stereo. Kina. Ale rzeczywiście posłucham was i chyba dam spokój. Bo przeskoku raczej nie będzie na tych kolumnach
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...