Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. A po parametrach nie ma co patrzeć? Ja wiem, że soundbar w ogóle nie ma sensu(tym bardziej do 1000 zł), ale Mamie do oglądania w zupełności wystarczy. Mogłem wziąć na zasadzie jakiej Butler piszę, ale zachciało mi się testować, a teraz się rozchorowałem i zdycham, więc nie potestuję, stąd pytanie. Telewizor jest z 2009 i już głośniki pierdzą stąd taka sytuacja. Humor me...gdybyście mieli za darmo wybrać sobie jeden z tych trzech? Który?
  3. Wiesz co, mam podobnie mieszane uczucia. Inny jest dźwięk typowego stereo w kinie, a inny jest dźwięk kanałów przednich ze ścieżki wielokanałowej+ centralny, raz jedno raz drugie gra lepiej. Wyboru musisz dokonać sam, ja korzystam z czystego stereo, bo daje mi lepsze brzmienie ogólnie. Nie mam problemu z przebasowionymi dialogami, bo mam kolumny na stałe odsunięte od ściany na ok. 75-80cm. Zrezygnowełem z kina, bo dźwięk kina za mocno odstawał od jakości, do której się przyzwyczaiłem przy stereo, i tyle. Sam oceń co dla ciebie ważniejsze. Jeśli lubisz dźwięk wielokanałowy, to zbuduj pełne kino, choćby stopniowo, na raty. Jeśli nie to wystarczy dobrze brzmiące i rozstawione stereo.
  4. Cześć! RN600 może okazać się dla Ciebie wystarczającym wyborem, ale moim zdaniem warto byłoby zerknąć na model wyższy, czyli RN800. Wyposażenie na pierwszy rzut oka, jest takie samo, ale to co jest najważniejsze, to kryje się w środku Ogólnie jest progres, jest różnica szczególnie w kontekście lepszych głośników https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-r-n800a.html Zapraszamy Cię na porównanie obydwu modeli, przekonasz się
  5. Dziś długo zastanawiałem się jaki album mam wam polecić, zdecydowałem że nadal zostanę przy twórczości naszych polskich rodzimych artystów/muzyków. Album który wybrałem jest z gatunku jazzu eksperyment-owego, być może będzie tak ze pierwszy lub nawet może dwa utwory będą wydawać się wam meczące lecz jestem przekonany a wręcz prawie pewien że im dalej w las tym trudniej bezie się wam zdecydować na wyłączenie tego albumu i was on po prostu wciągnie. Ciekaw jestem waszych odczuć oraz zdania co do tego wydania, być może nie każdy ma jeszcze ten moment lub nie tą chwilę na tego typu klimaty 😉 Pozdrowienia... Revisit MikrokolektywKuba SucharArtur Majewski https://tidal.com/browse/album/9796175?u
  6. Dziś długo zastanawiałem się jaki album mam wam polecić, zdecydowałem że nadal zostanę przy twórczości naszych polskich rodzimych artystów/muzyków. Album który wybrałem jest z gatunku jazzu eksperyment-owego, być może będzie tak ze pierwszy lub nawet może dwa utwory będą wydawać się wam meczące lecz jestem przekonany a wręcz prawie pewien że im dalej w las tym trudniej bezie się wam zdecydować na wyłączenie tego albumu i was on po prostu wciągnie. Ciekaw jestem waszych odczuć oraz zdania co do tego wydania, być może nie każdy ma jeszcze ten moment lub nie tą chwilę na tego typu klimaty 😉 Pozdrowienia... Revisit MikrokolektywKuba SucharArtur Majewski https://tidal.com/browse/album/9796175?u
  7. Magnat Monitor S30 B masz na mysli te magnaty?
  8. Dokladnie jak @Butler napisał. W tym budżecie, wymaganiach i jakości to jedna chwała. Weź pierwszy z brzegu jaki jest dostępny i to tyle. Temat w sumie do zamknięcia już na tym etapie.
  9. Jak ktoś nie ma przedwzmacniacza to nadal może skorzystać z wysłania sygnału cyfrowego na słuchawki/głośnik bluetooth
  10. A co sądzisz o stereo + centralny? ...bo mam mieszane uczucia, czasem trochę fajniej, a z drugiej strony, czy ma to głębszy sens?
  11. Z tego co widzę, po obecnym kursie wychodzi 2600.
  12. Today
  13. Mnie chodziło właśnie głównie o dialogi, reszta efektów specjalnych w sumie mnie mało interesuje. Finansowo zdaje sobie sprawę że nakład kosztów jest nieproporcjonalny do efektów, ale to nie jest problem, i tak jestem na etapie kupowania mebli pod TV / audio na zamówienie robionych "na wymiar", więc jeżeli kiedykolwiek mam kupić ten głośnik centralny plus AVR to teraz albo nigdy 🙂
  14. na sąsiednim forum ponad 4 lata temu był podobny temat tylko ten marantz w porównaqniu do RN803 czyli o półkę wyżej niż RN600. Za lepiej grającego uznano marantza. https://www.audiostereo.pl/topic/150435-yamaha-r-n803d-vs-marantz-7000n/
  15. Zdecydowanie lepiej s970 z amazonu za ok 2100. Możesz też rozważyć Yamahe V6A.
  16. Tak. Ale jak nie masz to musisz mieć przedwzmacniacz przed wiim pro no i analog przetwarzasz na cyfrę żeby grać filtrem. A potem znów na analog.
  17. Cześć, Głośniki które mam to Elac Debut Reference F5. Muzyka po trochu każda, szukam sieciowy wzmacniacz. Który Waszym zdaniem, byłby lepszym kandydatem do tego?
  18. w sklepie Muziker widziałem Marantza PM7000N za 4249zł plus na maila od nich dostałem kod KDR6A dzięki któremu możemy u nich kupić taniej, o ile to nie wiem. Próbowałem wpisać ten kod ale cena nie spadała. https://www.muziker.pl/marantz-pm7000n-silver-gold
  19. Witam! Kupiłem trzy soundbary, ale jednak nie chce mi się ich testowac:P Wiem, że kiepski wybór, ale są one dla Mamy do salonu, a ona wymagań dużych nie ma. Który byście wybrali? Telewizor jest stary nie ma hdmi arc, więc tylko optyczny kabel wchodzi w grę. Soundbar LG S60Q - 590 zł Creative Stage 2.1 V2 - 339 zł YAMAHA SR-C30A - 499 zł
  20. Dzień dobry! Jako, że mój budżetowy Pioneer VSX-418 po kilku latach zaczyna niedomagać , rozglądam się za jego następcą. Szukam czegoś w przedziale do 2200-2500 (czyli stosunkowo niska półka). Nie jestem audiofilem, sprzęt ma na tą chwilę napędzać Polarisy 300, ale docelowo myślę o czymś bardziej rozbudowanym. pomieszczenie o kubaturze około 25m2. Znajdzie się tutaj ktoś, kto doradzi sprzęt? Wstępnie zainteresował mnie Denon AVC-670h, można go kupić w dobrej cenie ale czy to dobry wybór? pozdrawiam Państwa serdecznie!
  21. Advance Acoustic Cambridge to nie fortunne połączenie , według mnie.
  22. Wrzuciłem w okazjach w pierwszym lub drugim temacie u samej góry.
  23. Witam Posiadam kino domowe jak w temacie wyżej i powiem jaki mam problem otóż 1 raz w życiu mam kino domowe z amplitunerem i jestem zielony jak skalibrowac ustawienia aby przy głośnym słuchaniu nie odcinało ściszalo mi tak jakby wokalu hmm bawiłem się ustawieniami i jest na pewno lepiej ale 870 wat salon 26m2 powinno chyba mocniej dawać niż Głośniki genius 6000 lub sony BDV-E6100? Chyba że się nie znam ... Przynajmniej pomóżcie mi z tymi ustawieniami i wtedy zobaczę jak mocno łupie i czy odcina ? Zabezpieczenie przed spaleniem zestawu? I oczywiście wiem że to jest klasa ekonomiczna i cudów nie ma co się spodziewać ale jakość dźwięku w porównaniu do BDV-E6100 zdecydowanie o niebo lepsza amplituner z dolby atmos i tak mam telewizor z dolby atmos I dolby vision aby maxa z tego wyciągać. dziękuję proszę o pomoc
  24. Spokojnie ,czytam twoje wpisy. Autor chyba nie sugerował że będzie atmos ? Nie mam Atmosa i robić raczej nie będę . Więc jest jak pisałem 😉 Pzdr
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...