Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
LCQ

polecane radia online

Witajcie,

jakie polecacie radia zagraniczne na których można posłuchać dobrej muzyki od Rock aż po House, Elektronikę itd. Najważniejsze by jakość dźwięku była na odpowiednio wysokim poziomie icon_smile.gif

Radio? Przeżytek! Lepiej jakiś serwis muzyczny typu Spotify czy Deezer, korzystam od miesiąca z pierwszego i jest świetny, może jeszcze nieidealny, ale na pewno z czasem dojdzie blisko perfekcji icon_wink.gif

Cytat

Radio? Przeżytek! Lepiej jakiś serwis muzyczny typu Spotify czy Deezer, korzystam od miesiąca z pierwszego i jest świetny, może jeszcze nieidealny, ale na pewno z czasem dojdzie blisko perfekcji icon_wink.gif

właśnie testuje Spotify i jest całkiem niezły, dzięki icon_smile.gif

Panowie jak polecacie również jakieś z chęcią wysłucham Waszych propozycji

sky.fm
di.fm

Jak masz dobry sprzęt audio to sugeruję wykupienie konta premium na rok.

Ja ostatnio musiałem pobrać Spotify, żeby odsłuchać przedpremierowo nowy album (ależ powrót!) Museo Rosenbach. Aczkolwiek... jużem Spotify usunął, bo jakoś nie mam potrzeby korzystania z takich programów. Może wynika to też z tego, że nie lubię się biczować integrą w laptopie, a dobry DAC to kolejny wydatek - czy mi jeszcze potrzebny? Sam nie wiem.
Tematycznie, to fajne kanały są na moje.polskieradio.pl, ale jakość beznadziejna.

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić serwis Deezer. Testowałem dwa serwisy równocześnie i niestety konkurencja mnie nie przekonała. Kwestia gustu.

Cytat

O TEMPORA, O MORES !!!

To jeszcze brakuje, żeby serwisy same wybierały czas kiedy się włączyć, wyłączyć i kiedy mamy przerwę na sikanie.
Mózg można też wtedy oddać do serwisu - może naprawią i znowu będziemy sami sobie o różnych sprawach decydować.
Poz tym dwo powyższe posty "śmierdzą" reklamiarstwem :/

Ja słucham z przyzwyczajenia open.fm i radio queer (kolega mnie przekonał do niego)

Cytat

Radio? Przeżytek!

Radio jak i papier mają wielką przyszłość icon_wink.gif http://www.youtube.com/watch?v=zGcdhdwLWCE

Jakoś wszystko gubi swój pierwotny smak , pachnąca książka jako ebook, radio w internecie, zestaw audio w aucie generuje prawdziwy dźwięk silnika w dwucylindrowych jednostkach i hybrydach...

Chilli. Zet chilli. Ciężko odbierać drogą FM zostaje tylko internet.
Bardzo fajne radio do posłuchania sobie, a jako muzyczne tło w pokoju czy salonie spisuje się jeszcze lepiej.

Mój wzmacniacz i tuner. Jestem zwolennikiem analogu icon_wink.gif .
Ale nie widzę nic złego w tym, że ktoś woli radia internetowe.

Pozdrawiam.

Open.fm ma zerową jakość. Jak w ogóle można tego słuchać na hi-fi. Na głośniczkach komputerowych to słychać jako tako.
A state of trance najlepiej na iTunes lub na di.fm (di.fm leci na 96kbps ale to też jest masakra)

Cytat

Mój wzmacniacz i tuner. Jestem zwolennikiem analogu icon_wink.gif .
Ale nie widzę nic złego w tym, że ktoś woli radia internetowe.

Pozdrawiam.

W tym przypadku chyba nie chodzi, o to, że ktoś woli internetowe czy tradycyjne radio. Chodzi o to, co w tym radiu można usłyszeć? Ja ze swojego odbiornika FM nie mogę złapać ambitnego radia. Dlatego szukałem radia przez internet.

Ja słucham radia Eski bo tam jest najlepsza klimatyczna muzyka. icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0