Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

7 godzin temu, Highlander_now napisał:

Voyager i Mike Oldfield. Więcej nie trzeba opisywać.

Każdy pewnie ma jakieś płyty związane z konkretnym momentem życia, lub sytuacją z którą już tylko dla nas będą się zawsze kojarzyć. Ten album bardzo często mi towarzyszył w nauce i zawsze przywołuje wspomnienia nocy spędzonych w słuchawkach nad podręcznikiem do... metaloznawstwa. Świetna muzyka. Piękne wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bebop napisał:

posłuchaj czegoś odmiennego.

Nie wiem, czy odmienne, ale przyjemne 😉

18 minut temu, Bebop napisał:

Nie przepadam za tym gatunkiem.

Ja lubię, od czasu do czasu, ale ten bardziej eksperymentalny lub/i połączony z jazzem, czyli jazz rap, abstract rap, takie klimaty ziom 😄 Trzeba poczuć flow bracie :D Instrumentalnie musi być na wysokim poziomie, musi się dziać, musi być ciekawie i zróżnicowanie, jak na powyższym albumie Billy'ego Woodsa.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bebop A ja mam tę.

 

Nawiasem mówiąc, bardzo lubię wytwórnię HighNote. Mam z niej w sumie jakieś 60-70 płyt, głównie Erica Alexandra, Houstona Persona, Davida "Fatheada" Newmana, Charlesa Earlanda i Joeya deFrancesco. Stary dobry hardbop i soul jazz. No i często są to rzeczy nagrywane w studiu Rudiego Van Geldera. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj nie włączałem sprzętu przez ponad tydzień. Dziś wygłodniały rzucam się niemal na wszystko i już sam nie wiem, czy to efekt takiego postu, czy ta muzyka jest naprawdę dobra. Chyba jednak to drugie. Słychać, że ta płyta ma już parę lat.

Screenshot_20230903_184622_BluOS.jpg

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...