Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Panie Witoldzie, ale po co te nerwy? Napisałem to pół żartem, pół serio.

Sam słucham metalu. Metalu nie trzeba rozumieć, bo tam za dużo do zrozumienia nie ma. Staram się nie wartościować gatunków, ale gdzie metal do jazzu? Po prostu jazz Cię przerósł Witoldzie.

2 godziny temu, audiowit napisał:

Rozumiem, że może to być wpływ prowincji holenderskiej i nie chodzi mi o malarzy.

A tu co niby miałeś na myśli? Pisz wprost jak piszesz, bo nie lubię czegoś takiego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi Panie Adi, nawet mi brewka nie drgnęła. Etap jazzu mam już dawno za sobą. Może jak kiedyś dorośniesz, to zrozumiesz. Nie slucham tylko metalu tylko staram się zainteresować i urozmaicić nieco monotematyczny wątek gdzie słyszę muzyków silących się na muzykę. Nad Jazz przedkładam swing, a nawet gospel. 

Wracam bardziej do korzeni. Klasyka, blues i nie "pieknie" nagrane płyty, gdzie słuchacz jest oszukowany przez osiągnięcia elektroniki i technik cyfrowych tylko surowy materiał.

A jeśli chodzi o gust? Lubisz być ekshibicjonistą i dużo pokazujesz że swojego życia. No nie jest to obrazki powalające dobrym smakiem. Nie wspomnę o tym potokiem słów, które są tylko słowami i brak ich materializacji. Generalnie przeciętność bez jakiegokolwiek polotu.

Więc nie mów nic o guście, bo ja Cię nie atakuje, nie komentuję muzyki jaka wrzucasz. Nie każdy musi być designerem i ja to rozumiem ale ktoś taki jak Ty raczej w tej materii powinien powstrzymać się o kaśliwe komentarze na temat gustu innych.

W muzyce jest wielka różnorodność. A ten wątek pozwala na podzielenie się nie tylko znana i uznaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audiowit napisał:

Więc nie mów nic o guście, bo ja Cię nie atakuje, nie komentuję muzyki jaka wrzucasz.

Wystarczyło zatrzymać się na Krall i Jones, to bym nie skomentował, a tak niestety musiałem. Ty nie raz i nie dwa pisałeś o dennych wokalach czy jeszcze czymś innym, więc de facto też skomentowałeś czyjś gust. Zluzuj. Napisałem to żartobliwie. 

3 godziny temu, audiowit napisał:

W muzyce jest wielka różnorodność. A ten wątek pozwala na podzielenie się nie tylko znana i uznaną.

Też się dzielę muzyką znaną i nieznaną, to chyba widać.

Dużo pokazuję? W sensie co? Budowę domu? Rzeczywiście, ekshibicjonizm 😄

Mało mnie obchodzi Twoje zdanie o mnie, tym bardziej, że ja nie komentowałem Twojej osoby - słabe to było.

Tak, jestem przeciętny, jak większość, Ty też. 

3 godziny temu, audiowit napisał:

Nie wspomnę o tym potokiem słów, które są tylko słowami i brak ich materializacji.

Zamieniam się w słuch. W temacie "Coś o nas". Przy czym nie zamierzam tłumaczyć jak małym dzieciom po raz 50 tego samego, bo nudne to się robi.

3 godziny temu, audiowit napisał:

Nie każdy musi być designerem

Kim? A tu z czym wyskoczyłeś?

 

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, audiowit napisał:

Żeby za jakiś czas się nie okazało, że latorośl jakiejś Krall lub Jones albo o zgrozo jazzu zaczyna słuchać.

Być może te artystki swoją twórczością Tobie nie odpowiadają, zazwyczaj to takie granie do klubowego kotleta.

Ale przynajmniej ich wydania plyt są na bardzo przyzwoitym poziomie jakościowym, zaś co do jazzu, jest "jazz" i jazz.

W tym gatunku jest wiele odmian od takich, które są ciężkie po smooth jazzowe przyjemne plumkania.

Naprawdę myślisz, że Death Metal jest dobrym wyborem dla latorośli od najmlodszych lat? 

Moim zdaniem nie, wręcz przeciwnie.

Myślę, że na dłuższą metę choroby układu nerwowego,  depresje i zaburzenia psychiczne murowane.

Wyobrażasz sobie, żeby kobieta w ciąży już serwowała takie dźwięki ze świata zewnętrznego swojemu jeszcze nienarodzonemu dziecku,  bo ja nie?!

Nie wiem, albo chcesz zabłysnąć, albo zrobić na kimś "wrażenie", albo coś z Tobą nie tak.

 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DiBatonio napisał:

Być może te artystki swoją twórczością Tobie nie odpowiadają, zazwyczaj to takie granie do klubowego kotleta.

Ale przynajmniej ich wydania plyt są na bardzo przyzwoitym poziomie jakościowym, zaś co do jazzu, jest "jazz" i jazz.

W tym gatunku jest wiele odmian od takich, które są ciężkie po smooth jazzowe przyjemne plumkania.

Naprawdę myślisz, że Death Metal jest dobrym wyborem dla latorośli od najmlodszych lat? 

Moim zdaniem nie, wręcz przeciwnie.

Myślę, że na dłuższą metę choroby układu nerwowego,  depresje i zaburzenia psychiczne murowane.

Wyobrażasz sobie, żeby kobieta w ciąży już serwowała takie dźwięki ze świata zewnętrznego swojemu jeszcze nienarodzonemu dziecku,  bo ja nie?!

Nie wiem, albo chcesz zabłysnąć, albo zrobić na kimś "wrażenie", albo coś z Tobą nie tak.

 

 

 

Tak jakoś mi się skojarzyło

Ale Ty Baton tego nie słuchaj. Może dla Ciebie to

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, audiowit napisał:

Tak jakoś mi się skojarzyło

To źle Ci się skojarzyło.

47 minut temu, audiowit napisał:

Ale Ty Baton tego nie słuchaj. Może dla Ciebie to

Miecia Fogga powinieneś pamiętać z telewizyjnego koncertu życzeń w PRLu.

Pamiętasz? bo ja tak.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...