Skocz do zawartości
karp

Czego słuchasz??

Recommended Posts

No, właśnie może okażę się odmieńcem, ale NIGDY nie byłem ich zwolennikiem i zwyczajnie nie mam ich płyt. Może błąd, jednak  wolę inny rodzaj brzmienia. Piorunów w mojej kolekcji nie znajdziesz. Sa za to inni przedstawiciele tego nurtu, co z czasem pokażę. Pozdrawiam. 

PS Płyta zagościła na talerzu jedynie dlatego, że prezentując na innym forum ten gatunek, jakoś tak mi sama wpadła w recę 🤣 , bo ktoś szukał okładki z wampirzycą.

@Rega też czasami słucham, jest to ulubiony zespół i nie tylko mojej połówki.

Na dzisiaj wybrałem dla odmiany 2 albumy i  1 Lp.

77.thumb.JPG.cb6969e620a22ff662f3ab9d7604d56e.JPG

i na uziemienie pętli masy / ciągle ktoś słyszy pętle masy /:S wybrałem skuteczny trunek z palonej beczki:D

Abba to ulubiona grupa większości naszych ,,Połówek,, Mojej też i z tego powodu wpadłem na pomysł aby było mniej ,,dziamgania,, na widok nowej płyty, to kupując płyte dla siebie , bardzo często drugą była płyta Abby. No i z tego powodu uzbierała sie spora kolekcja płyt Abby. Jakoś trzeba było wybrnąć i osiągnać consensus.

Edytowano przez Rega

Nudziłem się rano :15_yum:i postanowiłem pojechać do sklepu, wyszukałem album Pink Floyd. Szerze mówiąc nie znam wszystkich :/nagrań, tak więc wieczorem rozpakuję i przesłucham. Czy warto, okaże się.

79.thumb.JPG.ccf0dd46eb70a09cf1d1567aefcb668e.JPG

może później coś jeszcze dorzucę:D

Napisano (edytowany)

Wczorajszy  wieczór nie rozczarował mnie:S i wiem dlaczego nie słyszałem wszystkich nagrań z Davidem,, od początku obniżał poziom:/ Pink Floyd. Zastanowię się co zrobić albumem, zapewne do zwrotu jutro., albo jeszcze raz przesłucham i podejmę wtedy decyzję.

Ale na dzisiejszy wieczór zostawiłem do rozpakowania perełki:D, choć to dwa różne style, W wieczór będzie uczta i do tego z beczułki palonej napój:) 

80.thumb.JPG.e08b07116f751967159cfac754c005b9.JPG

Edytowano przez Karol64208

Od kilku dni słucham w kółko płyty Waglewski Fisz Emade "Duchy ludzi i zwierzat". Genialne teksty, do tego niebanalnie zaśpiewane, ciekawe kompozycje i bardzo dobra realizacja. Płyta roku?