Skocz do zawartości
karp

Czego słuchasz??

Recommended Posts

Ja sobie w Internetach kupiłem płytę Anette. Pisałem już kiedyś jakie było moje zdziwienie jak się okazało że to ona sama wypełniała druki i etykietę na przesyłce 😁 Przy okazji otrzymałem autograf, wyciąłem i zostawiłem sobie.

Tam są vinyle też, niestety chyba wywaliłem e-mail 😐 ten z potwierdzenia zakupu albo jeszcze zerknę na komórkę. Ale to raczej ta strona. Podpisane Vinyle tez są 👍

42D15D70-73EC-4ACD-8BAC-E4495DFECBCE.jpeg

od poniedziałku na nowo odkrywam płytę violator, napotkałem na wolumenie pierwsze wydanie z usa i nie mogę się nadziwić jak to miło brzmi,

na początku było wiele niepewności, bo okładka jakoś dziwnie przycięta i napisy na samej płycie nie czarne, ale po włożeniu do cedeka stwierdziłem, że takich dźwięków to raczej z pirata bym nie usłyszał...

IMG_20201123_121825.jpg

IMG_20201122_192347.jpg

@Inferno jak lubisz osobiście podpisywane przez twórcę / producenta "dzieła" to zamów sobie wódeczkę Millera ;) Jego żona wypełnia , a TM podpisuje 
https://milerspirits.com/pl/wodki/wodka-ziemniaczana-miler-spirits

a w temacie czego słuchasz : ostatnio było the white stripes - blue orchid , fajnie wybrzmiewa gitarka i perkusja po całości

@Inferno przydałby się może temat co pijesz podczas słuchania tylko obawiam się iż mogłyby wyjść zmiany brzmienia jak przy kablach , czyli kolejna zmienna a wtedy jak ktoś po 17 letnim ballantines-ie mógłby opisywać brzmienie tego samego sprzętu z kimś kto wypił np. johny walkera blue 😜 

2 minuty temu, Kubakk napisał:

czyli kolejna zmienna a wtedy jak ktoś po 17 letnim ballantines-ie mógłby opisywać brzmienie tego samego sprzętu z kimś kto wypił np. johny walkera blue 😜

Można by wtedy mówić „poczekaj musze się zniżyć do twojego poziomu i łyknąć Red Label” 😁

Szanowni Koledzy - nie twierdzę, że jestem zupełnym abstynentem, ale poczytajcie opinie klientów firmy Miler, dotyczące wzmainkowanego alkoholu. Takich peanów na cześć to ze świecą szukać przy innych arytkułach. Bez przesady - to tylko alkohol i robienie celebry z jego spożywania jest chyba nie na miejscu, a niektóre opinie zakrawają wręcz na kabotyństwo. Myślę, że autorzy bardzo zręcznie próbują zamaskować pewną swoją skłonność lub zwyczajnie napisał to ktoś zainteresowany wysoką sprzedażą, bo treść bardzo dziwnie podobna. Jeszcze raz podkreślam - nie jestem zupełnym abstynentem i tez czasem wypiję szklaneczke lub dwie czegoś mocniejszego, słuchając dobrej muzyki, ale takie opinie to przynajmniej mnie by odstraszyły. Pozdrawiam.

Edytowano przez Rega

Również nie jestem zupełnym abstynentem,ale uważam i sam się do tego stosuję,że kiedy siadam i słucham już tak na poważnie to nie piję w ogóle niczego (oprócz herbaty czy soku). Alkohol wyzwala emocje ale i oszukuje, percepcja już nie ta. To tak jak z prowadzeniem auta,wydaje się nam że lepiej,łatwiej. Przy słuchaniu muzyki chyba tez jest ładniej ,lepiej itp. ale chyba nie prawdziwie. Takie jest moje zdanie, kiedy chce się naprawde wsłuchać,poczuć muzykę nie piję przy słuchaniu. I zaraz mi napiszecie że jeden czy dwa drinki ,albo jedno czy dwa piwka to nic. Mam inne zdanie-jeden ,dwa drinki czy dwa piwka i juz słyszymy inaczj- to alkohol. Oczywiście czasami mozna coś niecoś,ale wtedy słuchamy sobie a muzą ,muzyka leci w tle a my nie zwracamy uwagi na szczegóły tylko tak na lajcie.

A ja bedac na koncercie jakimkolwiek nie pamietam abym był trzeźwy :P

tzn. Nie nabity w trupa ale chociaz pare piwek zawsze przyjme na klate :D tylko ze tam chodzi o zabawe a nie niuanse jednak po powrocie do domu człowiek chce to odtworzyć na trzeźwo na sprzecie i porównać do live z pamieci!!!! To dopiero jest jazda hehe

Edytowano przez Chyba Miro 84

No, tak bo przy większej ilości mogłoby być takie pi........e jak u pewnego gościa, który od pół roku narzeka na swój wzmacniacz😉