Skocz do zawartości

Recommended Posts

1 minutę temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Pewnie Wojtek zapomniał wykluczyć Ciebie z tych pozdrowień. Zdarza się. 😪

Ja myślę że jeszcze kilka osób znalazłoby się na liście 😑

Ale przyznam się że od czasu do czasu na stronkę Pana Wojtka zaglądam 👍

Chociażby żeby zobaczyć ewolucje systemu. Te gniazda sieciowe Furutech tam pierwszy raz widziałem 👍

Ale ja również pozdrawiam  Wojtka :) . Mimo że mam dość sceptyczne stanowisko do wielu aspektów takich urządzeń to czasem one działają. Nie zawsze pozytywnie wpływając na dźwięk, ale jeśli komuś tego potrzeba ... 

Ja tak samo.

Zastanawiam się czy to nadal chęć rozbudowy systemu czy juz wariactwo na jego punkcie.

Ale nigdy z nikogo nie żartuje pod tym kątem i nie neguje. Nawet załatwiamy na testy tego typu urządzenia. Sam jednak przeznaczył bym budżet gdzie indziej.

Także pozdrawiam Wojtka.

Piotr

53 minuty temu, Inferno napisał:

@Bogusław Kożyczkowski przy jednej wtyczce w tych kablach jest przypięte pudełeczko, co to jest?

Autorski system Audioquest na walkę z zakłóceniami, zwany DBS 

https://www.audioquest.com/accessories/audio-enhancements/noise-trapping-dbs-packs

Jako ,że tu najlepszy wątek kablowy , poradzi ktoś jakiś super dynks na kabel usb który by ekranował ? W robocie jak odpalam klimę to mi ekran faluje :(Kabel usb do drukarki robi te cyrki bo jak odepnę to spokój.

5 minut temu, Kubakk napisał:

Jako ,że tu najlepszy wątek kablowy , poradzi ktoś jakiś super dynks na kabel usb który by ekranował ? W robocie jak odpalam klimę to mi ekran faluje :(Kabel usb do drukarki robi te cyrki bo jak odepnę to spokój.

Sam już sobie odpowiedziałeś co trzeba zmienić.  Ale żeby tak w pracy kabel USB zmieniać? eeeee    szkoda kasy, nich sobie faluje obrazek.

Zwykły USB A-B ma ekranowanie na poziomie ....... "0"  tak wiem, tam w środku to tylko cyfry latają i nic więcej, 

Zrobi się chłodniej, klima off i znów będzie dobrze.

28 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Zrobi się chłodniej, klima off i znów będzie dobrze.

No już jest chłodniej ;)

Nie ma jakiś uzdatniaczy do usb ? Kabel 10m , na audiofilski za 10tysi pod drukarkę ne ma sensu , taniej wyjdzie drukarka ze zintegrowanym wifi :D

2 minuty temu, Kubakk napisał:

Kabel 10m , na audiofilski za 10tysi pod drukarkę ne ma sensu

Ależ ma. Wlasnie bierzesz na "sprawdzenie" z mysla ze oddasz w ciagu 14 dni i testujesz czy ten kabel cos pomaga. Efekty opisujesz tu u nas na forum :D

27 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Zwykły USB A-B ma ekranowanie na poziomie ....... "0"  tak wiem, tam w środku to tylko cyfry latają i nic więcej, 

No ale Kubakk nie pisał, że obrazek wydrukował się pofalowany tylko, że obraz faluje mu na monitorze. Bity mają się dobrze i drukuje się to co ma się drukować. Zbieranie zakłóceń przez kable cyfrowe nie wyklucza się z ich przeznaczeniem (przesyłem danych cyfrowych). 

@Kubakk a te zakłócenia masz też jak kabel jest odpięty od strony drukarki? Powodów może być więcej. 
Tak poza tym zalecana długość kabla dla USB 2.0 to 5m więc i tak nieźle, że nadal drukuje :)

29 minut temu, kukocz napisał:

@Kubakk a te zakłócenia masz też jak kabel jest odpięty od strony drukarki? Powodów może być więcej. Tak poza tym zalecana długość kabla dla USB 2.0 to 5m więc i tak nieźle, że nadal drukuje :)

Jak odpięty to nie ma bo jakby miał łapać ? ;) 

Ale może lepiej nie używać klimy , raz odpaliłem to teraz 2tyg kaszle