Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

13 godzin temu, Rafał 73 napisał:

O

To teraz wygląda na niezły sprzęt z wyższej półki, a jakaś tam taniocha 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, Yamahy jak poszły. Albo lampowe Yaqin - 50% w górę. Ciekawe jak rynek wtórny zareaguje. Już wiosną była głupawka, ale teraz to już zupełnie. Wiosną miałem klienta na swoje kolumny z 2020r i prawie sprzedałem w cenie 200zł wyższej niż kupiłem. Nie sprzedałem, bo nie kupiłem nic w zamian, odsłuchy trochę mnie rozczarowały i nie widziałem sensu dopłacać tylko dla samej zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

To wynika z "czystej ekonomii", w 2020r 100PLN-ów miało "inną" wartość niestety, niż dzisiaj 😔

Niestety nie tym razem.

Ceny audio są wyższe niż mówi to ekonomia.

Także podwyżki są wyższe niż sytuacja rynkowa.

10 godzin temu, Rafał 73 napisał:

Przez dłuższy okres model mr 780 utrzymywał się na poziomie 2600. Sam kupiłem w czerwcu za 2550 w q21 i to była bardzo dobra cena za ten piecyk. Ale teraz? Ciekawe czym ten skok cenowy jest spowodowany?

Na prawdę czy to co mówi producent?

Bo to dotyczy wszystkich firm.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich.

usilnie od jakiegoś czasu szukam w necie, czytam na forach i rozsyłam zapytania. Chce podłączyć Magnata MR780 z equalizerem SH-GE70 i ze chiny ludowe nie idzie. Może nie można podłączyć albo jest jakaś specyficzna forma podłączenia? Pomóżcie proszę bo już mi ręce opadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni już podnieśli.

Euro jeszcze nie.

Kto na zakupie radze się spieszyć.

Dnia 8.12.2022 o 07:41, Piotr Sonido napisał:

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2022 o 16:16, DawidS napisał:

Witam wszystkich.

usilnie od jakiegoś czasu szukam w necie, czytam na forach i rozsyłam zapytania. Chce podłączyć Magnata MR780 z equalizerem SH-GE70 i ze chiny ludowe nie idzie. Może nie można podłączyć albo jest jakaś specyficzna forma podłączenia? Pomóżcie proszę bo już mi ręce opadają.

Domyślam się, ze wcześniej podpinałeś go do innego wzmacniacza, to czym wyjątkowym wyróżnia się magnat? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2022 o 16:16, DawidS napisał:

Witam wszystkich.

usilnie od jakiegoś czasu szukam w necie, czytam na forach i rozsyłam zapytania. Chce podłączyć Magnata MR780 z equalizerem SH-GE70 i ze chiny ludowe nie idzie. Może nie można podłączyć albo jest jakaś specyficzna forma podłączenia? Pomóżcie proszę bo już mi ręce opadają.

A jak podpinasz ?

Bo to między źródło a wzmacniacz sie podpina ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, klavikort napisał:

Domyślam się, ze wcześniej podpinałeś go do innego wzmacniacza, to czym wyjątkowym wyróżnia się magnat? 

Byl podpiety do wyjsc Tape, ale w poprzednim zmacniaczu SU-v50 bylo nieco inaczej niz w Magnacie

5 minut temu, Dedal75 napisał:

Źródło do line in w ge70 z line out do magnata AUX np. 

Spróbuj . Ten schemat jest pomylony chyba i na dodatek tam podpinają Deck a który musi też nagrywać .image.thumb.png.29c16b1a583e13c4e6da7d9645fabf42.png

Dzieki

sprobuje, ale wlasnie podpinam przez Decka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Palmos napisał:

Witam

Rozglądam się za streamerem w pieniądzach rzędu do 800pln. Głównie słucham z Tidala z lapltopa po usb oraz w tle z radia internetowego (replaio).

Myślałem wiin mini lub taga twa 10b

Czy ktoś słuchał ich z przedmiotowym Magnatem?

 

Zdecydowanie wiim mini bo ma lepszego daca BurrBrown i najlepiej podłączyć przez optyka. Taga ma ESS Sabre 9023 więc dużo gorzej od wiim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zamówić oba i wybrać co komu pasuje. ESS 9023 montują w dacach za 200 zł więc 700 zł za taga to bardzo dużo. 

 

 

27 minut temu, Palmos napisał:

A widzisz, bo poczytałem sobie na forum i odniosłem wrażenie że jednak Taga może brzmieć lepiej. 

W panie było podłączenie stremera cyfrowo i użyć przetwornika Magnata.

Ewentualnie to:

 

https://www.amazon.pl/dp/B083XY1R5M?ref_=cm_sw_r_apan_dp_V398623DXGEY4B3H2KNH

Edytowano przez KaMaRo
X
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2022 o 13:56, Palmos napisał:

A widzisz, bo poczytałem sobie na forum i odniosłem wrażenie że jednak Taga może brzmieć lepiej. 

W panie było podłączenie stremera cyfrowo i użyć przetwornika Magnata.

Mam Wiima, Chromecasta Audio i Tagę 10B. Nie wiem jak z Magnatem ale u mnie z tych 3-ch najlepiej gra Taga. Zdecydowanie lepiej od Wiima i trochę lepiej od CA. Mam ją krótko ale na chwilę obecną jeśli chodzi o obsługę i niezawodność to nie mam zastrzeżeń. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...