Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

3 godziny temu, Robert Radziszewski napisał:

straconego pokolenia dzieci i młodzieży zamkniętych w domach na zdalne nauczanie.

Zostawmy takie emfatyczne określenia dla pokoleń i sytuacji, do których one pasują, np. pokolenia Kolumbów, itp. Skala histerii covidowej i pewnie jeszcze post-covidovej bardziej młodemu pokoleniu zaszkodzić może. Uważajmy, bo przez takie jątrzenie naprawdę będzie stracone. A już na pewno podzielone. Tak jak rodzice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kraft napisał:

Ciekawe, czy skrzywdzone przez tego świętoszka kobiecie też uśmiałbyś się w twarz. 

Przypomnijmy sobie o czym rozmawiamy...

Podałem dwa analogiczne przykłady przebiegu zdarzeń. Z dwóch  stron świata :)

Na co usłyszałem że nei ma co tego rozważać bo tam donosiły o tym prawaki. Więc to jest gupie. Z założenia

Na naszym terenie dowiaduje się że nie jest istotne czy ktoś jest dobrym lekarzem tylko jakie ma przekonania. 

Jak ma "złe" to jest do kitu.

Ty zaczynasz dryfować w przypadki skrajne by rozmowa zdryfowała na inny temat?

Kobiecie szalenie współczuję ale to nie o tym temat.

Możemy wrócić do sedna?

Kompletnie nie zastanawia was tak podobny przebieg zdarzeń ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohh... brniemy dalej... z sędziami jest dokładnie tak samo

Co oznacza ze jeżeli ich przekonania mają wpływ na ich działania to sa złymi... lekarzami, sędziami itd.itp.

Czy jesteś w stanie z góry założyć (nie znając lekarza) że jest zły bo dowiedziałeś się że jest prawakiem, lewakiem czy ch... wie kim jeszcze ?

 

 

Ciekawe czy to prawda. Facet wygląda podobnie do zdjęć znalezionych w sieci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zamiast sędziego np. strażaka, który dowie się z ema gasić prawicowe mieszkanie ;)

 

Temat jest o czyms innym ale Kraft ze Stachem skutecznie go strolowali

17 minut temu, Fafniak napisał:

Przypomnijmy sobie o czym rozmawiamy...

 

17 minut temu, Fafniak napisał:

Możemy wrócić do sedna?

Kompletnie nie zastanawia was tak podobny przebieg zdarzeń ? 

 

17 minut temu, Fafniak napisał:

Podałem dwa analogiczne przykłady przebiegu zdarzeń. Z dwóch  stron świata

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, nowy78 napisał:

Tomek, a czego Ty tak właściwie oczekujesz od jaśnie nam panujących? Jeszcze więcej maseczek, obostrzeń, lockdownów itp? 

Piotrek , tylko jednego , przekazania takich samych środków jak na głupawą propagandę banerową / sędziowie , 700 mld. z UE , najtańsza benzyna .../ , jacht i 2mld. jak na TVP na promocję szczepień. Wdrożenie realne paszportów covidowych. Nic więcej. 

2 godziny temu, Fafniak napisał:

Co oznacza ze jeżeli ich przekonania mają wpływ na ich działania to sa złymi... lekarzami, sędziami itd.itp.

Każdy ma prawo do własnych przekonań , wyznania , sympatii politycznych i antypatii bez względu na wykonywany zawód.  Po to jest a raczej był system prawny oraz nadzoru , by przeciwstawić się jakiejkolwiek dyskryminacji.  Napisałem był , bo teraz mamy kastę rządzącą działającą po za prawem i resztę społeczeństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fafniak napisał:

może lepiej na badanie nad lekiem który coś naprawdę daje a nie ułudę

Wiesz co ? Kasa na badania jest , pracują nad tym naprawdę potęgi , i niech tak zostanie. A zresztą przecież My już mamy własną szczepionkę, tak słyszałem jakiś czas temu od .... no zgadnij od kogo ? :) Bo wiesz , My mamy wszystko najlepsze , takie Narodowe :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafniak , ja się boję już finansowania przez ten rząd czegokolwiek. Bo może się zaraz okazać , że najlepszym instytutem od wirusów jest Ordo Iuris , lub kolejny Obajtek i kasa się rozpłynie jak Narodowym programem szycia maseczek . Ku...a , kasa wyparowała , konkretni ludzie się podpisali pod decyzjami i ....nic. To bagno kiedyś musi się skończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Fafniak napisał:

Oh ... jaka szkoda ze ta rada medyczna podała się do dymisji... taka dzielna i światła....

Ile można walić głową w mur i być trzysta razy dziennie podawanym za przykrywkę rządu. Ci ludzie są autorytetami w swoich dziedzinach. A'propos wbrew temu co oglądasz w Wiadomościach , zostało w tym kraju jeszcze parę osób dla których nazwisko i słowa coś znaczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Ile można walić głową w mur

W szczytnych celach, w nieskończoność ;)

No chyba że komuś dupa zaczyna sie palić :D

8 minut temu, tomek4446 napisał:

A'propos wbrew temu co oglądasz w Wiadomościach

serio ?

11 minut temu, tomek4446 napisał:

Ci ludzie są autorytetami w swoich dziedzinach.

Wiesz.. pamiętam wypowiedź któregoś z tych autorytetów dotyczącą Bodnara. Szczyt bezczelności i negacji "dla zasady" a nie chęć przyjrzenia sie problemowi.

To jest zaprzeczenie podstawowej idei rozwoju. Zadawanie pytań, analiza danych, doświadczenia itd...

Pomijam kwestie poruszane przez wielu ludzi (umoczenia finansowego w firmach - bo nie jestem pewny czy sa na to dowody takie nei do obalenia a lobbing w tych sprawach etyczny nie jest)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fafniak napisał:

To jest zaprzeczenie podstawowej idei rozwoju. Zadawanie pytań, analiza danych, doświadczenia itd...

Pomijam kwestie poruszane przez wielu ludzi (umoczenia finansowego w firmach - bo nie jestem pewny czy sa na to dowody takie nei do obalenia a lobbing w tych sprawach etyczny nie jest)

 

Pogubiłem się. To pytania czy insynuacje są podstawą rozwoju? A może pytania insynuacyjne? 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszę o tym samym o pominięciu kwestii badań nad środkami które już były dostępne  Byli lekarze którzy mieli dokumentację całkiem niezłych wyników leczenia. Niestety " sławy" medyczne miały i mają to w d...

I tyle. Chcecie pogadać sobie o różnych innych bzdurach. Rozumiem nic nowego

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fafniak napisał:

Byli lekarze którzy mieli dokumentację całkiem niezłych wyników leczenia. Niestety " sławy" medyczne miały i mają to w d...

Może właśnie dlatego , że są sławami jeszcze żyjemy i nie leczą nas szamani. Fafniak zdobycie uznania i tytułu w medycynie nie jest proste. Wkurwia mnie ta narracja dyskredytująca rodem ..... no sam wiesz skąd. Bez dowodów pomawiasz wszystkich jak leci, byle " naszych " postawić w jak najlepszym świetle. Fafniak , Ci lekarze z Rady nie zniknęli , Oni się nadal wypowiadają o tym na czym się najlepiej znają w swoich specjalizacjach. tak w mediach jak i na wykładach online. A to , że się nie chcieli się zeszmacić ?  Jak by był cień szansy , na te wynalazki o których mówisz , to raz , że mielibyśmy 24 dobę ogłaszany Narodowy Geniusz Medyczny przez Morawieckiego i powstałoby z 10 fundacji by wyciągnąć przy okazji forsę z budżetu. No bo wiesz , jak się ogłasza Suwerenowi , że mamy szczepionkę której nie mamy , to co by dopiero było jak byśmy znaleźli faktycznie lek na covid !  A dwa , że rzuciłyby się na to laboratoria i firmy farmaceutyczne z całego świata. Nie tylko paru gigantów jest na tym rynku. Jakoś Polfa się nie zainteresowała wynalazkiem , a Narodowa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi dlaczego, jeżeli pojawią się facet z wynikami, ludzie odpowiedzialni za walkę z pandemią nawet nie pochylają się nad problemem. Przecież jeżeli to jest bzdura to na jakimś panelu dyskusyjnym spokojnie rozbija argumentację tego lekarza. Niestety nawet nie byli łaskawi tego zrobić. Rozumiem że bezkrytycznie wierzysz w to co mówi rada ale to nie trzyma się kupy. 

To jest proste. Uważacie ( lekarze z rady medycznej)że amantadyna jest nieskuteczna, pokażcie w takim razie argumenty i dowody że to jest bzdura. Wyniki testów pokażą czarno na białym jak jest. No chyba że znowu powiesz że wierzysz zmysłom i wyniki ślepych badań są nie dla ciebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...