Skocz do zawartości

Recommended Posts

4 godziny temu, HQ150 napisał:

Zawsze się dziwię jak ktoś koniak pije ze szklanki. Ja jednak jestem tradycjonalista i wolę z koniakówki.

A podobno wcale to nie lepiej.

Pierwotnie napisałem ze szklaneczkę whisky, ale poprawiłem na koniak i tak wyszło. Oczywiście koniak tylko z koniakówki 😀 i gra muzyka.

4 godziny temu, Amarok napisał:

Oczywiście koniak tylko z koniakówki 

No podobno właśnie nie. Masz takie podejście jak ja a teraz podobno jest inny trend.

3 godziny temu, JaZz napisał:

co trzymacie od spodu żeby grzać?

A to już zależy czym się bardziej chcesz degustować. Aromatem czy smakiem.

Napisano (edytowany)

Jednak odpuszczam Przyjaciół. Nie chcę mi się podbierać i przerzucać na dysk.

Do Mare of Easttown jeszcze kiedyś siądę.

Teraz wziąłem się za Prison Break. Jakoś zawszę broniłem się przed nim. Jest pod ręką na NF to pomyślałem że popatrzę.

Edytowano przez JaZz

Napisano (edytowany)

Ciekawa polsko języczna wersja jest na NF. Zauważyłem jak zapomniałem wzmaka (końcówki na fronty włączyć). Szukam w ustawieniach NF czy lektora wyłączyłem bo nie ma. Okazało się że lektora dali na fronty zamiast na central. 😳

EDIT: jednak jest lektor normalnie na centralu, ampli lub tv musiał się coś zbugować :D

Edytowano przez JaZz

Skończyłem serial Rysa. I bardzo się z tego powodu cieszę.

Ostatnie odcinki to była już chyba męka dla twórców. Bo dla mnie była. Ostatni odcinek najgorszy.

Zaczął się dobrze, miał fajnie zarysowane postacie ale niestety nic z tego nie wyszło. Z fabuły też nic bo na koniec serialu wiemy dużo mniej niż na początku. Chyba żaden wątek nie znalazł swojego wyjaśnienia i finału. Nie tak się to robi kochani twórcy. Gra Zakościelnego czy Zamachowskiego powinna być pokazywana na studiach aktorskich na zajęciach, jak tego nie robić. Dłużyzny w serialu które były na siłę zapychane mrocznymi wizjami były żenujące.

No to dla odmiany coś co naprawdę warto zobaczyć.

Momentami śmiałem się na głos. Aktorzy perfekcyjnie dobrani do swoich ról. Skostniały świat nowojorskich, żydowskich dzielnic lat 60-tych i zbuntowana, poszukująca niezależności stand-up erka z przypadku. Zdjęcia, scenografia, dialogi. Mistrzostwo.

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Amarok napisał:

w sumie nie wiem co mam myśleć o tym serialu. 

W sensie, że oglądałeś? Opinie pozytywne zbiera, ale mało jeszcze. Ja poczekam aż będzie więcej.

Na FW rano było jeszcze 7,5, teraz jest 7,6. Nabieram nadziei, muszę przyznać. Na imdb chyba ponad 8 było rano, aczkolwiek tam przeważnie oczko wyżej jest.

Edytowano przez JaZz

Obejrzałem wszystkie odcinki, jeśli pierwszy odcinek kogoś nie zniechęci, to na pewno obejrzy do końca, zwłaszcza fani fantasów. Z każdym odcinkiem serial się rozkręca. Serial na pewno nie dla dzieci. 

Łasuch obejrzany , przyjemny serial , trochę o obecnej sytuacji pandemicznej , trochę moralnych wyborów , grup itp. - zakończenie może zwiastować sezon numer 2

A w piątek 2 część Lupina na NF

5 minut temu, Kubakk napisał:

Łasuch

Mam 15 minut do końca 7 odcinka. Rewelacji nie ma ale da się oglądać. 

16 godzin temu, HQ150 napisał:

Pierwszy odcinek zbiera pochlebne recenzje

Zaliczyłem wczoraj. Nawet fajne z dużą dawką humoru i z pomysłem. Z chęcią obejrzę następny odcinek.

Z nieukrywaną przyjemnością zabieram się za serial Clarkson's Farm.

Muszę koniecznie zobaczyć po raz kolejny ,, orangutana'' i jego odjechane pomysły. Mam nadzieję, że w nowej roli odnajdzie się równie dobrze.

Napisano (edytowany)

Zacząłem drugi sezon rewelacyjnego rosyjskiego serialu Zwyczajna kobieta.

Taki wschodni Breaking Bad. Świetnie nakreślone postacie. Co osoba to inny oryginał. Kino bez propagandy z dużą dawką tragikomizmu.

I drugi sezon równie dobry co pierwszy. Tempo akcji nie spada ani na moment.

Edytowano przez HQ150