Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

Już prawie tydzień z nowym wzmacniaczem czyli Arioso 2A3, w którym w tej chwili grają jako lampy sterujące 6f8G RCA oraz 2A3 EH.

Im dłużej gra tym bardziej mnie ten dźwięk urzeka. Jest nienachalny, gra lekko i bez żadnego wysiłku, udawania.

Na pewno gra bardziej rozdzielczo, eksponuje wokale, ale nie odrywa ich od muzyki (tak jak było w przypadku RME). Nawet radio brzmi lepiej 🙂 .

Ciekawa jestem co będzie jak się przełączę na Brighta?

Oczywiście jest też ciekawość jakby zagrał z innymi niż Aria kolumnami, ale to musi spokojnie poczekać.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2021 o 16:34, Arekszcz napisał:

I jeszcze jedno nie jeden raz słyszałem ze lampa nie do 4 om itp uwierzcie lub testujcie selene 6550 ogarnia temat ponad oczekiwania

Masz rację to mit , moje WBA Ironbirdy nie miały żadnego problemu z 4 Ohm - owymi nie najmniejszymi Dali Grand,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomek4446 napisał:

No , wreszcie jakaś konstruktywna propozycja ! Bo do tej pory gadaliśmy o niczym :) Idę do sąsiada by wymienił bezpieczniki na o "oczko" mocniejsze :)

Wypożycz coś od Bazodruta , tylko nie wzbudź podejrzeń u sąsiada ,że tak ciągle będzie wymieniane :D  zbajeruj ,że to magiczne bezpieczniki redukujące zużycie prądu o 10% (tylko wtedy musisz o te 10% zmniejszyć czas słuchania by nie było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem poetycko pisać, ale dźwięk jest taki niepodkolorowany, ale uskrzydlony. Ta lampa gra zupełnie inaczej niż te, których miałam okazję słuchać wcześniej. Daje nieco większą rozdzielczość, co nie odbiera przyjemności. Z trudem wyłączam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...