Skocz do zawartości
Asia

Recenzje sprzętu na YouTube

Recommended Posts

Czy macie, o ile macie, jakieś ulubione kanały/recenzentów na YT,  gdzie mądrze i ciekawie opowiadają o sprzęcie audio? Raczej mniej rozgadane, a bardziej praktyczne?

Przyjęło się to w ogóle w branży? Zupełnie nie chodzi o "odsłuch", raczej bliższe przyjrzenie się urządzeniom.

Erin's Audio Corner - obiektywne recenzje z dokładnymi pomiarami

Joe N Tell - w dużej części obiektywne recenzje z mniej dokładnymi pomiarami

Audio Science Review to najrzetelniejsza i najbardziej obiektywna społeczność audio w internecie -  jest tam masa recenzji, także w formie youtubowej (wyżej wymienieni recenzenci też tam publikują)

2 godziny temu, Dzik napisał:

Erin's Audio Corner - obiektywne recenzje z dokładnymi pomiarami

Joe N Tell - w dużej części obiektywne recenzje z mniej dokładnymi pomiarami

Audio Science Review to najrzetelniejsza i najbardziej obiektywna społeczność audio w internecie -  jest tam masa recenzji, także w formie youtubowej (wyżej wymienieni recenzenci też tam publikują)

👍

a Hans coraz bardziej śmieszny, kwintesencja do czego nie dążyć 😁

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Hans coraz bardziej śmieszny, kwintesencja do czego nie dążyć 😁

Konkretnie proszę na przykładach 😉

6 godzin temu, MariuszZ napisał:

Konkretnie proszę na przykładach 😉

Całokształtowo, przykład rozedrganego ałdiofila który słyszy więcej 😂

Czyli nie masz przykładów ale wiesz co piszesz. Tak tworzy się stereotypy, które nie zawsze są zgodne z prawdą. 

4 godziny temu, MariuszZ napisał:

Czyli nie masz przykładów ale wiesz co piszesz. Tak tworzy się stereotypy, które nie zawsze są zgodne z prawdą. 

Stereotypy tworzą tacy bajkopisarze 🙂

1 minutę temu, marcinmarcin napisał:

Stereotypy tworzą tacy bajkopisarze 🙂

Ale ja bym chciał się dowiedzieć w którym filmiku nakłamał, coś przekręcił lub bajki opowiadał. Marcin proszę o przykład. Napisz w którym filmiku i co powiedział, że twierdzisz o jego bajkach. Pogadajmy o konkretach, bo mam wrażenie, że powtarzasz za jakąś grupą forumową jakieś straszne rzeczy ale do końca nie wiesz jakie ;) 

7 godzin temu, MariuszZ napisał:

Ale ja bym chciał się dowiedzieć w którym filmiku nakłamał, coś przekręcił lub bajki opowiadał. Marcin proszę o przykład. Napisz w którym filmiku i co powiedział, że twierdzisz o jego bajkach. Pogadajmy o konkretach, bo mam wrażenie, że powtarzasz za jakąś grupą forumową jakieś straszne rzeczy ale do końca nie wiesz jakie ;) 

Weź film z obrony MQA. Jest żałosny. Zero argumentów. Rozpaczliwa obrona, pod hasłem wybitni audiofile to zrobili, musi działać. Mam w poważaniu jego musi działać i jego on słyszy 😁 tym bardziej bzdurne wydają mi się jego wcześniejsze filmiki. Stracony czas, nie zamierzam wracać 😉

3 odpowiedzi w temacie , i potem znów jakiś off top który nikogo nie interesuje , jak za dawnych czasów na AS

Napisano (edytowany)

Ja lubię Andrew Robinson

https://www.youtube.com/user/AndrewRobinsonOnline

Fajny jest też Cheap Audioman

https://www.youtube.com/channel/UCkr6cLAnZiz5NH0NzjNK8rg

Dla dużych porównań kolumn warto odwiedzić Pursuit Perfect System

https://www.youtube.com/channel/UCrqva7JT_35j4zNcgan47bQ

Edytowano przez Tomasz S.

Zdarzyło mi się oglądać, ale to co przede wszystkim pamiętam to niedociągnięcia realizacji.

Wciąż szukam kogoś takiego jak Mat Watson (carwow), którego namiętnie oglądałam jak szukałam samochodu, a i teraz chętnie zerkam na nowe odcinki.

Technikarium jest fajne, ale dla początkujących, jak się posłucha parę zestawów, to potem tylko oglądać tak dla zabawy i zabicia czasu i rozweselenia się, bo miło prowadzą program. Polskich takich kanałów jest mało, no najpopularniejszy jest i najlepszy reduktor szumu