Skocz do zawartości

Piłka s? – kopana... Czyli mistrzostwa i nie tylko


Recommended Posts

Tak się kończą mecze, gdy jest się zbyt pewnym siebie ( pierwsza połowa ). Druga połowa: dwa głupie błędy ( przyjęcie piłki, niedokładne podanie ) i trzeci tzw. krycie na radar, zresztą to się często w meczu powtarzało.

Grupa niby słaba, a o awans w tej chwili będzie ciężko.

Mołdawia - Polska 3:2

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Albania-Polska za chwilę. Szczerze, to po ostatnim występie ( popisie) naszych orłów nawet nie chce na to patrzeć. Ale, że albo jestem nienormalny, albo masochista poświęcę swój cenny czas. Z drugiej strony to ile jeszcze będziemy grali Lewymi, Krychami, Grosikami itp..... 10 lat? W 38 mln. kraju żeby nie było zawodników mogących ich zastąpić? Myślę że Albania wygra i koniec marzeń o euro. I bardzo dobrze, bo z taką grą i reprezentacją to wstyd tam się pokazać. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufam, że celowo i świadomie nie przegrywają. Zatem taki jest poziom ich grania/zgrania na dzisiaj. I w tym nie ma nic „złego”, koń jaki jest każdy widzi. 

Problemem jest, są moje oczekiwania, iluzja, pragnienie a może nawet potrzeba bycia dumnym. Ot takie ludzkie i moje że „nasi są lepsi”. No bo chciałbym usłyszeć choć raz czy dwa, w trakcie EK czy WK, że „dobrze i ładnie” grali. Zatem to ja mam problem i podpisuję się pod

24 minuty temu, Rafał S napisał:

Nie chcę, żeby ta drużyna reprezentowała Polskę na Euro.

Byłem ostatnio kilka razy w Polsce i oglądałem z tatą siatę. Finał ligi narodów nawet pod nosem miałem i szkoda, że za późno za biletami się rozejrzałem. Szkoda, że nikt u mnie w robocie nawet o tym nie wspomniał. Verstappen robi się już nudny, a ja dalej nie mogę z zadartym nosem chodzić po firmie.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AudioTube napisał:

Problemem jest, są moje oczekiwania, iluzja, pragnienie a może nawet potrzeba bycia dumnym

A jakie mają być moje (nasze) oczekiwania?  To nie żadna iluzja i pragnienia że zawodnicy z topowych klubów europejskich ( Barcelona, Arsenal, Juventus, Napoli itp) mają wygrać z murarzami, księgowym, woźnymi ze szkoły itp. którzy trenują po pracy 3 razy w tygodniu w wolnej chwili. (Wyspy Owcze). To nie jest żadna iluzja że mają z nimi wygrać a nie męczyć się i fuksem jakoś dać radę. Wcale nie byłbym dumnym gdyby wygrali z Wyspami Owczymi np. 8:0, uważam że to powinno być normalne. 

Iluzja, pragnienia i bycie dumnym to może w przypadku gdybym oczekiwał że wygrają MŚ i pokonają Argentynę 5:0. Tutaj w przypadku Mołdawii czy Albanii to człowieku żadna iluzja i pragnienia, to ich obowiązek. 

Edytowano przez misiekx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, misiekx napisał:

zawodnicy z topowych klubów europejskich ( Barcelona, Arsenal, Juventus, Napoli

Kluby topowe, a „nasi” w nich już jakby mniej „topowi”. W futbol gra 11tu, a obecnie i „ławka” a tu koń jaki jest każdy widzi/chyba.

W czołowych ligowych „polskich” klubach „naszych” można na palcach ręki policzyć. 

Rozumiem Twoje rozczarowanie, powinno być 

52 minuty temu, misiekx napisał:

8:0, uważam że to powinno być normalne

 

53 minuty temu, misiekx napisał:

Tutaj w przypadku Mołdawii czy Albanii to człowieku żadna iluzja i pragnienia, to ich obowiązek. 

Jesteśmy w 2023 roku. Poziom futbolu nawet Tam poszedł do przodu, cytując klasyka.

7 godzin temu, AudioTube napisał:

Problemem jest, są moje oczekiwania

Pozwolę sobie pozostać przy swoim odczuciu.

Pozdrawiam i powrotu do zdrowia.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, AudioTube napisał:
10 minut temu, AudioTube napisał:

Jesteśmy w 2023 roku. Poziom futbolu nawet Tam poszedł do przodu, cytując klasyka

Poziom futbolu się wyrównuje i tam poszedł do przodu, ale nie aż tak. Jeżeli by tak było to mistrzem Europy czy Świata zostałaby Albania albo Wyspy Owcze..... A to raczej nieprędko nastąpi. Dlaczego nasi zawodnicy grają w topowych klubach a jakoś nie widzę tam Albańczyków, Mołdawian czy księgowych z Wysp Owczych. Dlatego że są od nich lepsi i powinni to pokazać również w reprezentacji. To nie żadna iluzja czy wygórowane oczekiwania. 

 

Poziom futbolu poszedł do przodu i wyrównuje się ale nie aż tak. Dlaczego to oni (Polacy) grają w tych klubach a nie Albańczycy, Mołdawianie czy piłkarze z Wysp Owczych? Dlatego że są lepsi i powinni to pokazać również w reprezentacji. To nie żadna iluzja czy wygórowane oczekiwania. 

Jeszcze raz napiszę, patrząc realnie na naszą reprezentację. Iluzją mogłoby być wygranie MŚ i pokonanie Argentyny czy innej Brazylii 5:0 ale nie wygranie np. z Mołdawią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ładnych parę miesięcy za późno 🤬
Z ciekawszych żartobliwych pytań/dowcipów na ten temat (po ostatniej porażce z Albańczykami): czy nie ma wolnego jeszcze jednego portugalskiego trenera?

To jeszcze by się przydały zmiany w PZPN, bo jak widać były ostatnio drogie wpadki i niedopatrzenia związanych z trenerami.

Na wszelki wypadek warto zwrócić uwagę panu Kuleszy, że choć od soboty Flick jest wolny - ale to też nie będzie dobre rozwiązanie  😜

232 dni cierpienia, 3 zwycięstwa i 3 porażki w 5 meczach eliminacyjnych i 1 towarzyskim (co prawda z Niemcami, ale jaka była forma niemieckiej reprezentacji w tym roku to wszyscy wiedzą), Santos szedł na rekord w stylu porażka z najniżej notowanym przeciwnikiem, największy blamaż polskiej kadry, najlepsze wciskanie kitu , najdroższy i jednocześnie najsłabszy trener  itp.

Pozdrawiam
PS. Z niedzielnych publikacji dotyczących Albańczyków - oni byli przygotowani na swoje zwycięstwo i ewentualny remis byłby dla nich porażką. A nasi - szkoda gadać na co byli przygotowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...