Skocz do zawartości

Piłka s? – kopana... Czyli mistrzostwa i nie tylko


Recommended Posts

I co -będzie powtórka z Messiego? Parę lat temu w Rosji nasi wzięli niechlubny przykład z Niemców...

A w sobotę o 14-z Arabią. Po meczu z Chile boję się tego z Meksykiem, po dzisiejszym dniu-dojdzie obawa co pokażą z Saudyjczykami. Ale przynajmniej trener Michniewicz nie będzie mógł powiedzieć, że go zaskoczyli 🤣

A wczoraj Holandia dopiero w końcówce wykazała się skutecznością, bo zapowiadało się na remis z Senegalem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie jest źle - 20 minut wyrównanej gry i nawet da się słuchać komentatorów... 😎

Ciekawe, jak będzie:
- bez szaleństw i 0:0 ?
- prawie do końca bez bramek, a skończy się jak wczoraj z Holandią i 2 gole na koniec meczu?
- 1:3 i bramka Lewandowskiego?
- a może "Przebudzenie Mocy" (albo raczej "nasi znaleźli kulki mocy") i wygrana  polskiej drużyny po kontratakach ?
- raczej nie przewiduję "angielskiego" wyniku jak wczoraj i tylu bramek
 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza opcja stała się rzeczywistością - bramek nie było... i wynik oddawał mecz.

Meksykanie się cieszą, że ich bramkarz obronił karny Lewandowskiego, a Polacy - że nie przegraliśmy meczu.

Ale tego się nikt nie spodziewał po pierwszych meczach naszej grupy:
Arabia Saudyjska - 3 punkty
Meksyk i Polska - 1 punkt
Argentyna - 0 punktów

No i (chwilowo - przynajmniej do soboty)) jesteśmy lepsi od Argentyny. Ale nasza drużyna ma wiele do poprawki...

W meczu zupełnie nie było widać Zielińskiego, a w obu drużynach najlepsi byli chyba bramkarze.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu naszej reprezentacji takich rzygowin to dawno nie widziałem

dno i wodorosty to mało powiedziane

wstyd tak grać , już lepiej było przegrać te baraże i oszczędzić sobie wstydu

Arabusy mi dzisiaj zaimponowały. Można qr.a ? Można ! Tylko nie można wyjść z obsraną zbroją już z szatni. I trzeba chcieć powalczyć i pograć. A nie powybijać piłkę na oślep....co za żenada.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Robert może wytrzymać w szatni z takimi przegrywami i takim mentalem. To pierwsza sprawa. Druga to jak powazny kraj który ma potencjał pilkarski bierze za selekcjonera kogoś kto nie ma pojęcia o piłce na najwyższym poziomie (Fornalik, Brzęczek, Michniewicz) Sousa był szczurem ale u niego cały czas było że jesteśmy dobrzy, że możemy grać fajna piłkę. Była wiara i te mecze się oglądało przyjemniej. Dlaczego ten je... PZPN nie zapłaci jakiemuś fachowcowi światowej klasy ktory aktualnie jest bez pracy jak np. Wenger czy Bielsa? Kogoś z charyzma. Dopóki nie będzie dobrego selekcjonera nie będzie wyników. Jeb.. PZPN!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, terracan1929 napisał:

Arabusy mi dzisiaj zaimponowały. Można qr.a ? Można ! Tylko nie można wyjść z obsraną zbroją już z szatni. I trzeba chcieć powalczyć i pograć. A nie powybijać piłkę na oślep....co za żenada.....

Dokładnie tak, zero pomysłu na grę, zero strzałów na bramkę i jakoś ciężko poruszali się nasi zawodnicy w porównaniu do rywali. Gdyby meksykanie byliby skuteczniejsi to o remisie moglibyśmy pomarzyć, a tak się cieszymy z niego, chociaż moim zdaniem nie zasłużyliśmy po tym co pokazali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dupny poziom meczu (tzn. nasza gra) i fart totalny, ale awans Polski i teraz kolejny łomot od Francji.

Na plus - gra Szczęsnego i obroniony przez niego karny.

Argentyna 2:0 Polska

Meksyk 2:1 Arabia Saudyjska

Ciekawe jak Niemcy....

Pozdrawiam
PS. Ale dlaczego druga połowa w meczu Meksyk - Arabia zaczęła się prawie 2 minuty po naszym meczu?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie jestem kibicem piłkarskim od dawna, czasami coś tam obejrzę, ale dziś oglądałem i ....... w grze naszych piłkarzy od czasów, gdy ja oglądałem to nic się nie zmienia .... nadal niecelne podania, nikt nie wychodzi na czyste pozycje, no i linia obrony .... po 10m od bramki trafia w mór i ni ... dalej nie pójdzie tylko będzie piłkę kulać między soba na zasadzie .. ja jej niech ce, weź ty graj....  tyle lat, a jakbym wczoraj skończył oglądanie a było to dawno .... drugi mecz z Włochami na mistrzostwach w 82.

No nic ... piłka jest okrągła a bramki są dwie ... "nic się nie stało" i gramy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 4 grudnia o godzinie 16 mecz Francja - Polska

A jeszcze końcowe zestawienie grupy 😄

1. Argentyna - 6pkt, bramki 5:2
2. Polska - 4 pkt, bramki 2:2
3. Meksyk - 4 pkt, bramki 2:3
4. Arabia Saudyjska - 3 pkt, bramki 3:5

Pozdrawiam
PS. Myślałem, że jednak Messi dziś strzeli... Na szczęście nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...