Skocz do zawartości

Uniwersalne kolumny podstawkowe do 5000 zł


Suchy 79

Recommended Posts

@Kraft czytałem twój wątek z testu Heco Celan Revolution 3. Ten model mi polecaleś. Zaciekawił mnie wielki ślepy test który zamieściłeś. Pozwoliłem sobie wkleić tutaj 😉

https://www.hifimaailma.fi/tuoteesittely/kamppailu-keskiluokassa-6.108.122673.1b5768f6fb

 

Test przeprowadziła redakcja fińskiego Hifimaailma. Oceniających było trzech.

Szczegółowa kolejność przedstawia się tak:

1. HECO CE­LAN RE­VO­LU­TI­ON 3 - (oceny testerów: 3,5 / 4+ / 3,5)

2. RE­VEL CON­CER­TA2 M16 - (3 / 4 / 3,5)

3. FO­CAL ARIA 906 - (3,5 / 3 / 3,5)

4. SVS ULT­RA BOOKS­HELF - (3,5 / 3,5 / 3)

5. AMP­HI­ON AR­GON1 - (3+ / 2,5 / 3,5)

6. DALI OP­TI­CON 2 - (3- / 3 / 3+)

7. MO­NI­TOR AU­DIO SIL­VER 100 - (3 / 3 / 3)

8. SO­NUS FA­BER CHA­ME­LE­ON B - (3+ / 3- / 3-)

9. DE­FI­NI­TI­VE TECH­NO­LO­GY DE­MAND D11 - (3/ 3- / 3)

10. B&W 707S2 - (2,5 / 3,5 / 2,5)

11. AU­DI­O­VEC­TOR QR1 - (3+ / 3- / 2,5)

12. TAGA HAR­MO­NY PLA­TI­NUM B-40 SE V.2 - (2+ / 3 / 3)

13. AU­RE­LIA MA­GEN­TA 2 ISO­MAT­RIX - (2,5 / 3+ / 2)

14. ATC SCM7 - (3 / 2,5 / 2)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Suchy 79 napisał:

@Kraft czytałem twój wątek z testu Heco Celan Revolution 3. Ten model mi polecaleś. Zaciekawił mnie wielki ślepy test który zamieściłeś. Pozwoliłem sobie wkleić tutaj 😉

https://www.hifimaailma.fi/tuoteesittely/kamppailu-keskiluokassa-6.108.122673.1b5768f6fb

 

Test przeprowadziła redakcja fińskiego Hifimaailma. Oceniających było trzech.

Szczegółowa kolejność przedstawia się tak:

1. HECO CE­LAN RE­VO­LU­TI­ON 3 - (oceny testerów: 3,5 / 4+ / 3,5)

2. RE­VEL CON­CER­TA2 M16 - (3 / 4 / 3,5)

3. FO­CAL ARIA 906 - (3,5 / 3 / 3,5)

4. SVS ULT­RA BOOKS­HELF - (3,5 / 3,5 / 3)

5. AMP­HI­ON AR­GON1 - (3+ / 2,5 / 3,5)

6. DALI OP­TI­CON 2 - (3- / 3 / 3+)

7. MO­NI­TOR AU­DIO SIL­VER 100 - (3 / 3 / 3)

8. SO­NUS FA­BER CHA­ME­LE­ON B - (3+ / 3- / 3-)

9. DE­FI­NI­TI­VE TECH­NO­LO­GY DE­MAND D11 - (3/ 3- / 3)

10. B&W 707S2 - (2,5 / 3,5 / 2,5)

11. AU­DI­O­VEC­TOR QR1 - (3+ / 3- / 2,5)

12. TAGA HAR­MO­NY PLA­TI­NUM B-40 SE V.2 - (2+ / 3 / 3)

13. AU­RE­LIA MA­GEN­TA 2 ISO­MAT­RIX - (2,5 / 3+ / 2)

14. ATC SCM7 - (3 / 2,5 / 2)

 

 

To tylko test 😉.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, seba3002 napisał:

To tylko test

Seba , jasne :)  Co mogą zresztą wiedzieć o dobrych kolumnach / ATC SCM 7 / goście u których na ulicach biegają renifery 🤣

Głowa do góry , Rockoprty , Willsony , MBL , Raidho , Grand Utopie , Nautiliusy się w ogóle nie załapały , więc jesteś w ścisłej czołówce :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wito76 napisał:

Jeszcze nic nie słuchałem, nie miałem kiedy, dopiero teoretycznie się przygotowuję i gadam ze znajomymi. Najważniejsze, podłogowe !!!

Kurde, miałem otwarte dwa wątki, trochę wtopa, chyba nie tu odpisałem 🤣

Hehehe, chyba tak :P

23 godziny temu, Suchy 79 napisał:

@S4Home nie słuchałem. Dopiero robię rozeznanie. Na sąsiednim forum mam taki sam temat i tam wysłałem wam wiadomość w sprawie wyceny i wypożyczenia 😉

Piotr możesz się tym zająć ? 😉

Napisz mi tutaj bo ja nie sprawdzam tamtego forum już. Tam pisze ktoś inny.

 

8 godzin temu, Suchy 79 napisał:

Zdaje sobie sprawę 🙂

Ale warto chyba się tym Heco zainteresować. Zdecydowałem się w pierwszej kolejności wypożyczyć Elec Carina. Pisałem do branży i Q21 w tej chwili nie mają ☹️, czekam na odpowiedź od S4home 😉

Mamy na stanie. Przy najmniej nie dawno były. Napisz do mnie i jeszcze raz sprawdzę.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od kilku dni stałem się posiadaczem Usher V601. Aurory 700 dziś znalazły nowego właściciela 🙂 Ushery są bardziej dynamiczne, wyraźniejsze, szybsze. Bas jest lepiej kontrolowany i w rockowych kawałkach przypadł mi do gustu. W wokalach nie było dużej różnicy. Za Usherami w czasie testu przemówił fakt, że stały na kuchennych stołkach i wygrały z Heco, a stawiając je na porządnych standach z pewnością pokażą jeszcze lepsze granie😉 Jedyny minus jak dla mnie to wygląd, mogłyby być ładniejsze 😁

Zastanawiam się czy w podobnych pieniądzach są kolumny które by znacznie pobiły Ushery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Suchy 79 napisał:

Od kilku dni stałem się posiadaczem Usher V601. Aurory 700 dziś znalazły nowego właściciela 🙂 Ushery są bardziej dynamiczne, wyraźniejsze, szybsze. Bas jest lepiej kontrolowany i w rockowych kawałkach przypadł mi do gustu. W wokalach nie było dużej różnicy. Za Usherami w czasie testu przemówił fakt, że stały na kuchennych stołkach i wygrały z Heco, a stawiając je na porządnych standach z pewnością pokażą jeszcze lepsze granie😉 Jedyny minus jak dla mnie to wygląd, mogłyby być ładniejsze 😁

Zastanawiam się czy w podobnych pieniądzach są kolumny które by znacznie pobiły Ushery.

Popatrz na te Phonary, wlasnie wypozyczylem i jest interesujaco, nowki w Twoim budzecie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, J4Z napisał:

I jak się podobają? 

To calkiem fajne monitory w tej cenie, ale wrocily do sklepu, bo zabraklo mi przestrzeni, bas fajny w ostrych gatunkach, ale srodek troche wycofany i kreowanie sceny mogloby byc lepsze. Problem w tym, ze juz przewalilem troche monitorow i chyba jestem zmanierowany 😉

Podsumowujac, calkiem fajny produkt, charakterem nieco przypominajacy Dynaudio (tylko bas bardziej konturowy) na pewno godne przetestowania. 

Jedna uwaga, nowe membrany nomexowe potrzebuja dobrych kilku dni grania zeby zaczelo byc fajnie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...