Skocz do zawartości

ACHTUNG PUTIN


Recommended Posts

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-w-ukrainie-andrzej-zaucha-rosjanie-beda-oklamywani-na-wieksza-skale/d9m4j7d,79cfc278

Relacja Andrzeja Zauchy . obłęd 

Teraz nadzieja w służbach i agencjach wywiadowczych różnych krajów żeby wpłynęły na zmianę władzy w rosji i wykreowały zalążek nowej polityki przychylnej zachodowi. O ile to możliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sqter83 napisał:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-w-ukrainie-andrzej-zaucha-rosjanie-beda-oklamywani-na-wieksza-skale/d9m4j7d,79cfc278

Relacja Andrzeja Zauchy . obłęd 

Teraz nadzieja w służbach i agencjach wywiadowczych różnych krajów żeby wpłynęły na zmianę władzy w rosji i wykreowały zalążek nowej polityki przychylnej zachodowi. O ile to możliwe

Taaaa,,,

Najlepiej w demokratycznych wyborach 😀😀😀

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Pisałem już wcześniej Ameryce taka sytuacja jest na rękę.

Business is business.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

Jedyne co przychodzi mi do głowy to wymuszenie pewnych działań, "bo opinia publiczna"

Jeśli Ukraina potrzebuje samolotów to w naszym  (Polski) interesie jest robić wszystko żeby oni je dostali, skoro NATO ma opory to trzeba ją zmuszać w każdy możliwy sposób. Tym bardziej że światowa opinia publiczna jest po naszej stronie.

To jest qrw wojna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sqter83 napisał:

w naszym  (Polski) interesie jest robić wszystko żeby oni je dostali, skoro NATO ma opory to trzeba ją zmuszać w każdy możliwy sposób.

Głupoty gadasz. Jesteśmy częścią NATO i powinniśmy działać w porozumieniu, a nie "zmuszać" czy wychodzić przed szereg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

Jedyne co przychodzi mi do głowy to wymuszenie pewnych działań, "bo opinia publiczna"

A co ma opinia publiczna do niekompetencji i chorobliwej chęci lansowania się Morawieckiego w mediach ?

Ten facet powinien być zdymisjonowany w sekundę i postawiony przed sądem. Stworzył tak idiotyczną i jednocześnie groźną sytuację , że aż nie mogę uwierzyć ,iż ktoś może być takim jak mawiał Bartoszewski " dyplomatołkiem".

Wkurzyliśmy wszystkich :

- Rosję , bo wiadomo dlaczego.

- Ukrainę , bo wyszło , że mamy, ale nie damy ,bo oni nie chcą nam dać F16. A w ogóle to my nie damy , bo podpadniemy Rosji i pękamy.

- NATO - bo pokazaliśmy , że jesteśmy nieodpowiedzialni i co gorsza nieobliczalni. Składanie deklaracji bez uzgodnień jest karygodne biorąc pod uwagę skalę ryzyka. Wyszło na to , że usilnie chcemy wywołać III wojnę światową. Kurna , jak już to takie rzeczy załatwia się po cichu. No , ale jak by było po cichu , to jak by się elektorat dowiedział.

Smutno , mi naprawdę i coraz bardziej wstyd.

 

44 minuty temu, Sqter83 napisał:

Jeśli Ukraina potrzebuje samolotów to w naszym  (Polski) interesie jest robić wszystko żeby oni je dostali,

To im je kurna dajmy . Proste ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak PiS się tak pali do pomocy Ukrainie nawet wbrew sojusznikom, to proponuję, żeby wzięli broń do ręki i poszli do okopów. Mogą sobie nawet utworzyć kolejny, pierdziesiąty fundusz narodowej sprawiedliwości wyklętej matki boskiej (nazwa robocza) i opłacić z niego ekipę telewizyjną, która ich tam nakręci dla ich elektoratu.

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i sami pomocy będziemy potrzebować, kacapy nawet wystrzału jednego nie zrobią.

Olej napędowy dziś w Gdańsku od 7,42zł do 8,19zł, a "95" od 6,84zł do 7,09zł. Jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział że za tyle będzie paliwo to bym go wyśmiał. Przecież do tego jeszcze jest VAT obniżony! Stopy procentowe znowu w górę, a niejeden z nas ma kredycik jeszcze na -naście lat. Euro prawie 5zł. Nic nie można zaplanować, każda umowa/inwestycja obarczona ryzykiem. No i uchodźcy na karku, którym trzeba pomóc. Nie wiem jak wam, ale mi powoli ciężko się robi ten garb utrzymywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Butler napisał:

 No i uchodźcy na karku, którym trzeba pomóc. Nie wiem jak wam, ale mi powoli ciężko się robi ten garb utrzymywać.

Spokojnie, oni zaczną tu pracować i kto wie, czy nie nakręci to naszej gospodarki. A jeśli dla odmiany będziemy znów mieli rynek pracodawcy, to dobrze to zrobi naszemu młodemu pokoleniu, które ma trochę przewrócone w głowie. Przynajmniej jeśli chodzi o niektóre zawody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Fafniak napisał:

Pisałem o wymuszeniu działania na USA. Z liczeniem że się uda "bo opinia publiczna". 

Fafniak , wymusić to sobie można. Jakiej opinii publicznej, USA ? Co Ty pieprzysz ?

Fafniak TUTAJ CHODZIŁO TYLKO O TO W BY TVP WIECZORKIEM MORAWIECKI OKAZAŁ SIĘ PO RAZ KOLEJNY ZBAWICIELEM ŚWIATA, A ELEKTORAT PADŁ NA KOLANA PRZED GENIUSZEM WODZA. Ten gość jest niezrównoważony, bo nie wierzę by był na tyle głupi.

A koronnym przykładem RZĄDOWEJ pomocy Ukrainie jest Dworzec Centralny, wstyd i jeszcze raz wstyd.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawa wygląda jeszcze inaczej 

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-impas-wokol-mig-ow-dla-ukrainy-falstart-borrella-i-unik-pent,nId,5881615

 

@tomek4446 pozwolisz że zacytuję Stankiewicza 

Twoje fobie uniemożliwiają normalna rozmowę.

 Nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Fafniak napisał:

A sprawa wygląda jeszcze inaczej 

W przypadku niewygodnych dla ciebie tematów typu szczepienia czy inflacja jesteś gotów wykopać spod ziemi najbardziej odosobnione komentarze, żeby tylko stworzyć atmosferę niepewność, a w tym wypadku artykuł z interii jest dla ciebie prawdą objawioną. "Ciekawe" - że zacytuję twoje ulubione słowo.

Większość ekspertów jest zgodna, że była to kompromitująca amatorszczyzna ze strony rządu PiS, bo takie sprawy załatwia się po cichu, jeśli chce się je na serio załatwić.

Ciekaw jestem, jakie masz korzyści za ten swój "obiektywizm" i "brak fobii".

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dzik napisał:

a w tym wypadku artykuł z interii jest dla ciebie prawdą objawioną.

Dzik i nawet to co pisze facet jeszcze do niedawna związany z " Do Rzeczy" też jest przerażające. Bo jeżeli nasz rząd tak poważne decyzje podejmuje na podstawie medialnej wypowiedzi komisarza UE , to mamy chyba jakiś problem. Po za tym jak ta wypowiedź była przyczynkiem do przedstawienia opinii publicznej , że Polska przekaże MIG-i , to co ma do tego NATO ? Przekażmy je Panu Josepowi Borrellowi. Wychodzi na to o czym mówiłem , Morawiecki chciał wykorzystać sytuacje , pozbyć się starych MIG-ów i za darmochę mieć F 16. Zapomniał jednak wcześniej zapytać potencjalnych darczyńców.

To jedna wielka kpina. A fatalne jest to , że takie nieskonsultowane deklaracje , niepotrzebnie rozbudzają nadzieje walczącego narodu.

Najpierw się coś dopina na ostatni guzik , a potem ogłasza.

Kurna dopóki nie mam podpisanej Umowy przez klienta to znaczy , że jej nie mam ! A nie ogłaszam światu , że mam świetny kontrakt , bo klient mi powiedział ...........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...