Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

34 minuty temu, Artur Brol napisał:

Jesli takie powiedzmy podkladki istnieja. Z tego co widze nie, bo byscie Panowie o tym wiedzieli.

Stojaczki jakieś byś znalazł, a na Alliexpress to już na pewno.

Fajny ten zegarek, ale to jakiś designerski Tommy Hilfiger, przyciąga wzrok 😉

Zatem Artur panowie wiedzą, że są takie stojaczki, wiedzą ...

https://organizer-zegarki-studio.pl/products/unikatowy-czarny-stojak-na-zegarek?variant=47526176096581&currency=PLN&utm_medium=product_sync&utm_source=google&utm_content=sag_organic&utm_campaign=sag_organic&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw97SzBhDaARIsAFHXUWBEIG4nc38_ALYjneOGycB3_9WH4GE5Uc1dbTTKzM10AAcf5AGESMYaAo4pEALw_wcB

Pewno jest tego więcej wg uznania i zaspokajania różnych gustów, trzeba tylko poszukać Artur.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DiBatonio napisał:

Moja wina, powinienem dopisac ze chodzi mi , by ten zegarek mozna po sciagnieciu z reki poprostu polozyc na czyms fajnym. Te pudelka i stojaki wymagaja jednak juz ponownego zamkniecia paska.

Gdzies moze kiedys cos znajde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Artur Brol napisał:

Te pudelka i stojaki wymagaja jednak juz ponownego zamkniecia paska.

Nie, nie musisz w kasetce z podusią. 

Wystarczy oblec podusię paskiem/bransoletką i nie zapinać.

Też są takie szklane gablotki do zegarków,  albo na jakieś inne pierdółki, a zegarek możesz włożyć zamiast naszyjnika z  pereł 😁

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nigdy nie kupiłbym zegarka Tommy Hilfigger, Boss czy inna taka cholera;) Wolałbym powietrze nosić na nadgarstku. Od zegarków to są inne marki, takie choćby jak Tissot czy Certina (jedna grupa, ale Certina zawsze krok przed Tissotem). Dla mnie taki TH to trochę afiszowanie się relatywnie tanią błyskotką z pewnym logo, które owszem, może wywołać wrażenie na nieco prymitywnych dziewuszkach, ale generalnie budzi uśmiech politowania. Przepraszam za szczerość i pozdrawiam:)

Edytowano przez tomasz1w
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał Synowi kupić w miarę tani kwarc, to kupiłbym Tissota. Bo tak zaczynałem swoją przygodę z zegarkami. Pierwszy automat Eterna, później Oris Aquis Date (piękny, trochę żałuję, .ze go sprzedałem, najlepszy kajdan), Alpina, Longiness (też był piękny). Dzisiaj ostała się Eterna, Alpina i ten pierwszy Tissot:) O pardon, jeszcze limitka Certina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tomasz1w napisał:

Dla mnie taki TH to trochę afiszowanie się relatywnie tanią błyskotką z pewnym logo, które owszem, może wywołać wrażenie na nieco prymitywnych dziewuszkach, ale generalnie budzi uśmiech politowania. Przepraszam za szczerość i pozdrawiam:)

To modowy zegarek, tak jak pisałem designerski, ale kwarcowy dokładny odmierza czas jak każdy inny zegarek.

Tommy Hilfiger to modowa marka, koszulki, spodnie, buty, zegarki, wszystko do kompletu 😉

Fakt, że w podobnej cenie można kupić inne zegarkowe marki i nie musi to być Tissot, może jakiś japoniec itp. Orienty, Citizen, Festiny, Atlantici i inne. 

Tommy jest trendy, do tego koszulka, spodnie i młodzież na miasto ma się w czym pokazać,  dziewczyna na pewno prędzej skojarzy tę markę niż jakiegoś Tissota, czy innego Orienta, albo Certinę i chyba o to chodzi u młodzieży. 😉

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Artur Brol napisał:

powiedz mi w czym ten Tissot jest lepszy od TH?

A w czym jest lepszy Denon czy Marantz od Teufela czy Voice Krafta?

2 godziny temu, PanKlor napisał:

A ja Garmina, żeby 4 litery ruszył ;)

Ja tam nie lubię jak mi zegarek mówi, że dam radę wejść na czwarte piętro skoro sprawy do załatwienia mam na drugim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...