Skocz do zawartości

Shanling A3.2


FromBorg

Recommended Posts

@Pan Promil Powineienes posluchac i wowczas zdecydowac. Wzgledem Atolla Shanling daje wiecej, ale moim zdanien bez negatywnych konsekwencji w rodzaju zbyt meczaca gora.

Ale w Twoim przypadku zaryzykuje jeszcze jedna teorie - problem nie w sprzecie a w tym, ze sluchasz MQA. Kiedys poruszalem ten problem na tym forum. MQA to wielkie oszustwo, format stratny a upscaling i wszelikie jego wyzsze wartosci to juz zwykla kpina - nie dodadza zadnych informacji. Sam sluchalem MQA, ale im lepszy sprzet mialem tym bardziej bylo to meczace. Nic dziwnego skoro ten przekret skrojono na grono odiorcow sluchajacych w malych sluchawkach z telefonow czy odtwarzaczy. Ostatecznie juz dawno to sobie odpuscilem, podobnie jak wiele innych osob, takze tutaj. 

Kupuje plyty, zrzucam bezstratnie na dysk i z niego moj Lumin czerpie muzyke. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
7 minut temu, seba3002 napisał:

Chyba olimpijski 🤪.

Sorry za głupi żart 🙂.

Znaczy sztanga olimpijska, eee tam.

Ta jest pewno lżejsza (20kg) od tego smoka z fotki 😁

Dnia 9.11.2022 o 09:22, FromBorg napisał:

Waga kolo 30 kg wiec i nie kazda polka go uniesie. 

 

Ja na moją pływającą musiałbym podnośnika użyć, bo by mi wyjechała 😆😆😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lpomis napisał:

PRZEPUKLINA MAKER jest i u mnie :)

szanling.JPG

Wyglad rzecz gustu, ciezar bezdyskusyjnie przytlaczajacy. Zabawa jest gdy trzeba go przesunac o centymetr czy dwa zeby stal rowno. Jakosc wykonania - kosmiczna. Wszelkie markowe wynalazki europejskich i zachodnich brandow wypadaja przy nim blado. I nigdy, nigdzie, mimo peanow na jego czesc, nie napisalem, ze to urzadzenie mobilne i latwoustawne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów 🙂

Ja również jestem użytkownikiem tego wzmacniacza, który do niedawna grał z Luminem D2 - widocznym na zdjęciu z boku 😉

Od kilku dni D2 zastąpił Lumin T3. Wzmacniacz podpięty do kolumn Audiophysica a więc zestaw bardzo podobny do kolegi FromBorg-a.

W zasadzie mogę tylko potwierdzić wszystko to co napisał on w pierwszym poście odnośnie brzmienia 👌

 

 

Music_02.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dedal75 napisał:

Tak ,jeśli jest taki super kupimy z moimi kolegami  bo :

"...wielkie umysly wybieraja podobne muzyczne sciezki :) "

Oj, kto jak kto, ale w takim razie  ty naprawde nie powinienes zawracac sobie glowy tym zestawem. 

1 godzinę temu, Rega napisał:

Tak, tylko duzo bezpieczniejsza i uczciwsza wersja. Nie spotkałem się z wałkami pomimo, ze obserwuję ten portal od przynajmniej 10 lat. @FromBorg przepraszam za OT. 

Nie ma za co. 

A swoja droga, jakis czas temu widzialem taki wzmacniacz u nas, chyba na OLX wystawiony za 6 tys zl. Przy czym by doprecyzowac - "nie jest to lampowa wersja" bo z A3.2 nie ma poza marka nic wspolnego a po prostu model z lampami. Chyba maja calkiem przyjemna oferte do zwolennikow tego rozwozwiazania bo jest w niej nawet, rozsadny cenowo CD. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, FromBorg napisał:

Jak widac wielkie umysly wybieraja podobne muzyczne sciezki :).

Jakich kolumn uzywasz? 

Używam Audiophysica Virgo.

 

17 godzin temu, Arek Nowalski napisał:

s-ok jesteś z samego Sierpca ?

Jestem po odsłuchu u FromBorga i musze potwierdzić że ten shanling to bardzo udany wzmacniacz z ciekawa barwą jak ja tranzystor. Jestem już bliski zakupu i również miałby grać z AP. 

Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedal75 @J4Z po co te wstawki bezpośrednio nie związane z tematycznym wzmacniaczem? Balansujecie na cienkiej linie i Wasze posty są prowokacyjne. Żeby nie eskalować kłótni na razie po 1 punkcie za offtopowanie dostajecie. 

@FromBorg  7 punktów z systemu ostrzeżeń na opamiętanie dla Ciebie. 

@FromBorg więcej ostrzeżeń dla Ciebie nie będzie jeżeli będziesz drwić z moderatorów.

Pozdrawiam. Mariusz 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2022 o 18:01, Dedal75 napisał:

Ja i moi Koledzy też kupimy , jakieś 38 sztuk ,😊

 

Dnia 17.11.2022 o 18:51, Arek Nowalski napisał:

Tzn ? Możesz rozwinąć swoją myśl? 

 

Dnia 17.11.2022 o 20:11, J4Z napisał:

Kupię ja, dedal i 36ciu innych. Pozdr. 

Wyj....o mnie w kosmos.

Jprdl

😂😂😂

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, s-ok napisał:

A dlaczego wcześniej? Czy to znaczy, że zakupiłeś już Shanlinga czy jakiś inny wzmacniacz i odsłuch teraz to już "musztarda po obiedzie"?

Miałem okazję słuchać go 3 lata temu na avs. Przypadł mi do gustu i obrałem sobie go na celownik, ale w warunkach domowych dopiero ostatnio udało mi się go posłuchać u FromBorga ze scorpio 1 i to było fenomenalne połączenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...