Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

Kiedyś (dobre 10 lat temu) powiedział że całe życie sie czegoś bał, ale już się niczego nie boi i nie zamierza się bać... 

Niech ktoś spróbuję zaprzeczyć że jest w tym nutka wolności jedostki indywidualizmu itp itd 

"Ta kurtka ze skóry węża jest symbolem..." 😉

Na miły wieczór polecam płytę nie żyjącej już Rim Banna... 

Tytuł zgodny z dyskusją i refleksjami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dedal75 napisał:

Z innej beczki , @tomek4446działasz z NUC czy szufladę okupuje?

Będę działał. Na razie jeszcze nie odpaliłem , ale już wszystkie połączenia zrobione.

Czyli :

M2Tech - coaxial-DDRC 22D

HDMI - TV

USB C - RME

Ethernet

Od trzech tygodni zamiast kolacji jem coś takiego. Powiem , że metabolizm znacznie mi się poprawił.

Od razu napiszę , że nikomu , niczego nie polecam , każdy organizm jest inny.

 

IMG_0942.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wing0 napisał:

@tomek4446 soja do mnie nie przemawia kompletnie to chyba najbardziej zmodyfikowana genetycznie roślina że wszystkich jakie są człowiekowi znane. Ja na polepszenie metabolizmu znowu polecam żarcie takich ilości żeby chociaż dwa razy w ciągu dnia poczuć głód ;)

Oo fajnie by bylo, głód poczuc.

Nie pamietam jakie to uczucie.😪

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 miesięcy schudłem 20 kg. 0 ciastek, cukierków, czekolady, chipsów itp, soków i słodkich napojów, alko. Dużo białka, warzyw, owoców, baaaardzo rzadko chleb, dużo ruchu na świeżym powietrzu. Teraz od pół roku waga stoi w miejscu, odżywiam się normalnie ale słodyczy prawie wcale, jakoś się odzwyczaiłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, misiekx napisał:

Przez 6 miesięcy schudłem 20 kg. 0 ciastek, cukierków, czekolady, chipsów itp, soków i słodkich napojów, alko. Dużo białka, warzyw, owoców, baaaardzo rzadko chleb, dużo ruchu na świeżym powietrzu. Teraz od pół roku waga stoi w miejscu, odżywiam się normalnie ale słodyczy prawie wcale, jakoś się odzwyczaiłem. 

Ja w 6 miesięcy 35 kg i jadłem wszystko, kebaby, słodycze tylko wszystko w deficycie, po pół roku doszła ostra siłownia i teraz waga stoi, ale podniosłem spożycie kalorii do budowy mięśni. Oczywiście co do diety też jadam więcej zdrowego jedzenia, ale kebaba, czy chinola 3-4 razy w tygodniu jem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Panowie .

Pozbyc sie nadmiernych kilogramow jest strasznie ciezkie.

Ja miałem najwięcej 105. Taka klucha.

Przyszlo nadcisnienie, trzeba bylo cos zrobic.

Z jedzeniem sobie tak dobrze nie poradzilem, choc tez nie bylo zle bo klucha juz nie jestem, kilogramowo okolo 98 ale z tego, dzieki cwiczeniom, wiekszosc to miesnie.

Tez jednak stanęło na tym i nie chce zejść. Ale muszę się przyznać że takiego samozaparcia jak wy nie mam.

 

Raz jeszcze gratuluję. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że w diecie chodzi o spalenie większej ilości kalorii niż dostarczenie. Można zjeść 10 kebabów dziennie i jeżeli spalimy więcej niż one mają kalorii to będziemy chudnąć. Ale czy to zdrowe chudnięcie? Organizmowi trzeba dostarczać wszystkich niezbędnych składników, wtedy i mniejsze prawdopodobieństwo efektu jojo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

soja do mnie nie przemawia kompletnie

Tak zaleca producent , najlepiej na mleku sojowym , ale jak rozmawiałem z dietetykiem to nie ma to znaczenia. Można na mleku krowim i na wodzie też.

 

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

Ja na polepszenie metabolizmu znowu polecam żarcie takich ilości żeby chociaż dwa razy w ciągu dnia poczuć głód

Z tym mam problem , bo go nie czuje. Tzn. nie mam łaknienia , szczególnie jak mam dużo roboty. Przy malowaniu śniadanie zjadłem o 15-tej , bo mnie żona zmusiła :) Stąd ta odżywka. Zastępuje mi kolację , której nie jadam od 25 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Będę działał. Na razie jeszcze nie odpaliłem , ale już wszystkie połączenia zrobione.

Czyli :

M2Tech - coaxial-DDRC 22D

HDMI - TV

USB C - RME

Ethernet

Od trzech tygodni zamiast kolacji jem coś takiego. Powiem , że metabolizm znacznie mi się poprawił.

Od razu napiszę , że nikomu , niczego nie polecam , każdy organizm jest inny.

 

IMG_0942.JPG

Ten koktajl to raz na dzień jako np. porcja witamin i minerałów czy zastępuje posiłki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, misiekx napisał:

Wiadomo że w diecie chodzi o spalenie większej ilości kalorii niż dostarczenie. Można zjeść 10 kebabów dziennie i jeżeli spalimy więcej niż one mają kalorii to będziemy chudnąć. Ale czy to zdrowe chudnięcie? Organizmowi trzeba dostarczać wszystkich niezbędnych składników, wtedy i mniejsze prawdopodobieństwo efektu jojo. 

Tu mam inne zdanie. Miałem dietę przez dietetyka ustaloną i dupa, nie było tego co lubię do końca, napakowalem sobie do łba farmazonów i chciałem się trzymać rygorystycznie diety i po jakimś czasie wróciłem do nawyków. Teraz jak pisze jem co chce, wiadomo że duża część posiłków jest zdrowa, jest duża objętościowo, ale np takiego kebaba czy chińczyka jem bo lubię i dostarcza też dużo wartościowych składników. Kebab w tortilli, sam kurczak, sos ostry tylko, chińczyk zawsze kura na duszonych warzywach. Do takich rzeczy rano wieczór jem masę skyrow, kefirów, chleba jem ale nie jakoś dużo. Warzyw masę. Ot taka zdrowo niezdorowa dieta już ponad rok na tym jadę i nie mam chęci nic zmieniać 92 kg obecnie przy 183 cm jeszcze myślę z 5 kg zrzucić żeby się deko dociąć. A i alko pije ale nie upijam się :). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...