Skocz do zawartości

WiiM Pro - a jak ten namiesza?


ProjectPi

Recommended Posts

14 minut temu, Tomasz S. napisał:

Cambridge widząc jaką funkcjonalność ma Wiim Pro i Nad CS-1 stwierdził:

To ja też wchodzę ! Co tam miało być Chromecast, Airplay 2 i connecty ? Prosze bardzo, dorzucamy nowszy chip, USB, naszą budowę i pdbijamy cenę. ;) Nazwiemy to MXN10

A ja mam szansę z moim ? 😁

 

3191103a4256c50b067e254934547275.jpg

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tomasz S. napisał:

Cambridge widząc jaką funkcjonalność ma Wiim Pro i Nad CS-1 stwierdził:

To ja też wchodzę ! Co tam miało być Chromecast, Airplay 2 i connecty ? Prosze bardzo, dorzucamy nowszy chip, USB, naszą budowę i pdbijamy cenę. ;) Nazwiemy to MXN10

Ale muszę przyznać że wizualnie zarówno MXN10 jak i AXN10 wyglądają elegancko 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomasz S. napisał:

To w sumie to samo urządzenie ale w różnych rozmiarach i moim zdaniem to jest spoko posunięcie. Jak ktoś ma inne elementy z CA to może wybrać pasujący rozmiar.

Ale dziwi fakt że w obu urządzeniach brak natywnej obsługi MQA dla strumieni Tidal Masters 🤔 ...nieważne czy ktoś będzie korzystał z MQA czy też nie ale na dany moment i przy wszechobecnej konkurencji to trochę niezrozumiałe posunięcie - ja zdecydowanie celuję w Lumina 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posunięcie Cambridge bardzo fajne. Bo u nich ewidentnie brakowało czegoś tańszego niż CXN.

Zarówno do AXR jak i tańszych wzmacniaczy.

Ciekawi mnie natomiast smaa kość.

Bo CXN V2 wykorzystuje starą ale bardzo fajnie brzmiącą Wolfson WM8740. Przejscie na Sabre to coś nowego.

Nie moge się doczekac aż go odsłucham.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko robię dobrze. To jest jakiś znowu problem ze złączem COAX. Jak podłączę kablem zestawu RCA to działa. Tylko ja nie po to kupiłem porządny kabel COAX żeby leżał nieużywany. To jest mega dziwne inne osoby też piszą na forum o tym problemie. Obwiniają złącze Wiim, ale moim zdaniem problem jest inny ponieważ z innym dac (SMSL M300) Wiim po coaxialne działa bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...