Skocz do zawartości

Nasze samochody. Kącik miłośników motoryzacji.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

RR, Aston, a Clio pokazane wyżej da mega fun w miejskiej dżungli i nie tylko:) Moim zdaniem ten RR to jakiś freak dla starszych zboków... Poza tym spróbujcie czymś takim wjechać do podziemnego parkingu w galerii. Np. Galeria Jurowiecka w Białymstoku. A, że w stolicy Podlasia jeżdżą 2 z tych 3 sprzedanych RR, to tajemnicą poliszynela jest fakt, że ich właściciele jeżdżą na zakupy do Auchan na Produkcyjnej, które to ma największy parking pod chmurką w Białymstoku;)

Edytowano przez tomasz1w
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dostałem z garażu Skodę Kamiq, jako zastępstwo.

Muszę przyznać że całkiem fajne autko. Ma 6 biegów, zakładam że 110 konny silnik, wygodne i niestety wszystko steruje się z ekranu. Porażka, kto to wymyślił i kto zgodził się na wdrożenie do produkcji. Podobno maja się z tego wycofac wkrótce. 

W porównaniu z moim A4 jest jakby sztywniejsze. Tak ogólnie. Nie wiem jak to wytłumaczyć. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeżdżę teraz służbową Octavia. Tragiczny jest ten samochód. Jakbym prowadził traktor. Fotele jak w polonezie. Ociężały, głosny, fatalne nagłośnienie. Jedyny plus jaki w nim widzę, to, że jeździ na powietrze. Dziś pokazał mi średnie spalanie 3.8l na 100km. 

Jako służbówka, ok. Prywatnie, w życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam auta osobowego takiego „normalnego”. Już 12 rok idzie. Tylko oldtimer, ale tylko latem 2-3 razy w roku w niedzielę.

Od dwóch lat wypożyczam auta. Na godziny. Mieszkam w miasteczku 20tys mieszkańców. 
Okolo 10 aut jest/także busy, które stoją w paru miejscach. Kiedy potrzebuję rezerwuję, otwieram i odjeżdżam. Wszystko przez apkę. 
Akceptuję niedogodności, ale korzyści jest dla mnie więcej. 
Za kilkanaście lat to będzie standard. Na pewno w Niderlandach. 
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...