Skocz do zawartości

Nasze samochody. Kącik miłośników motoryzacji.


Recommended Posts

5 minut temu, audiowit napisał:

Zresztą nie bedę prowadzil z tobą dzieciecej dyskusji ktory ma wiekszego. Moja rada. Zdejmij zlote kola z bordowego samochodu. Do tego nie trzeba mieć niewiadomo jak wyrobionego gustu. Spojż jak wygladają ladne samochody w postach kolegow.

No widze... nuda.

Ale spoko. Miałem napisać co innego, ale widze że jak grochem o ścianę.

Propozycja.

Przyszły miesiąc, w zależności od dostępności Toru... Tor Łódż. Ustalimy ostateczny termin.

Bo piszesz że SLK szybsze. ok. Sprawdzimy. 

Twoje wspaniałe SLK vs moja nędzna Miata... piszesz się ? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, audiowit napisał:

Dorosnij chlopcze. 

hahahahha, teraz, patrzę 16 czerwiec, są jeszcze miejsca. 

Ale to Ty napisałeś że SLK szybsze, ale widze że strach obleciał. Spoko. to kończy dyskusje. 

Ps. To nie felga decyduje tylko łącznik między fotelem a pedałami.

11 minut temu, audiowit napisał:

Dorosnij chlopcze. 

Jeszcze jedno 1800zl za te oz to jest za 1 obrecz?

Nie no co Ty przecież pisałeś że to te najtańsze, A Ty się znasz przecież. No chyba że zapytaj admina,

Edytowano przez Tomai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audiowit napisał:

No wiejsko trochę wyglada ta Twoja Mazda. Sam przyznasz? Widzisz, szybkość, drogie(dla Ciebie) felgi, to troche obciach. Nie wiem jak Ci doradzić. Moze uwierz w siebie? 

 

 

 

 

Chłopcem nie jestem już dawno, mam 46 lat.

Zaproponowałem konkretną propozycje aby skonfrontować nasze auta i umiejętności.

Ty unikasz bo boisz się przegranej . 

Nawet słowem się nie odezwałeś na tą propozycje.

Felgi nie wybrałem dlatego że są drogie i złote tylko dlatego że jedna waży 9kg co przy rozmiarze 17x8 robi robotę w stosunku do konkurencji w tym rozmiarze.

A Miata lubi lekką felgę . Ale nie masz o tym pojęcia. Jeśli zatrzymałeś się na poziomie pudełka SLK 97'.

Nie doradzaj mi. Ja Ci doradze daj sobie spokój . Jak do mnie napisałeś? Chłopcze?

Dziadku, przestań, wsiadaj do Mercedesa i papa.

PS . Jakbyś odnalazł cohones , to 16 czerwca są jeszcze miejsca. Chętnie zostawię Cię w tyle .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, audiowit napisał:

No wiejsko trochę wyglada ta Twoja Mazda. Sam przyznasz? Widzisz, szybkość, drogie(dla Ciebie) felgi, to troche obciach. Nie wiem jak Ci doradzić. Moze uwierz w siebie? 

A co takiego wiejskiego jest np. w tym autku i felgach? Pytam serio, bo chciałbym zrozumieć Twój gust.

 

IMG_20200611_111540_1.jpg.185f6432f6948fe0f1d89c646f89258b.jpg

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

No wiec podjolem wysilek i sprawdzilem. Moj kanapowiec SLK jest szybszy od mx5 tej Twojej generacji jakieś 20km/h. I o dziwo rozpedza się od 0-100 w tym samym czasie. 10 lat starszy, w polowie stawki mocy silnika tego modelu v/s najmocniejsza mx5.( nie licząc oczywiscie wersji mx5turbo)

18 minut temu, Kraft napisał:

 

No wiec własnie Kraft. No jak konkurować z takim typem. Na co? Sytuacja tak jakby ktoś podjechal do Ciebie na swiatlach i przygazowki robił :). Facet 46 lat.... 

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurdem czytając ostatnie 2str cofnąłem się prawie 20 lat do czasów streetracers kraków czy streetracingforum :D

Wtedy jak ktoś miał 100km "potwora" to był ktoś na spocie

Natomiast miło wspominam wyścigi z mx5 1,8 140km zależnie od pasa szło równo z moim ~160km jtd-kiem ;) 

btw z wiekiem mimo iż wpadają mocniejsze samochody nie chce się już "pycić"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, audiowit napisał:

No wiec podjolem wysilek i sprawdzilem. Moj kanapowiec SLK jest szybszy od mx5 tej Twojej generacji jakieś 20km/h. I o dziwo rozpedza się od 0-100 w tym samym czasie. 10 lat starszy, w polowie stawki mocy silnika tego modelu v/s najmocniejsza mx5.( nie licząc oczywiscie wersji mx5turbo)

No wiec własnie Kraft. No jak konkurować z takim typem. Na co? Sytuacja tak jakby ktoś podjechal do Ciebie na swiatlach i przygazowki robił :). Facet 46 lat.... 

Ale jak podjąłeś ten wysiłek jak ? W Google?

Pisząc na forum ?

Jak ja Ci proponuje konkretny chalenge na na konkretnym Torze w konkretnym terminie to Ty mi piszesz o jakimś wysiłku? 16 czerwiec jeszcze są wolne terminy, rezerwować czy nie? Tor Łódź.

Ale Ty gościu jesteś żałosny . I zwyczajnie tchórzliwy.

Sprawdź się ze mną na torze . Przedstawimy czasy tutaj. Wtedy będzie widać które auto jest szybsze .

Tak jak pisałem...ja nie mam seryjnej Miaty.

Nie bój się  dawaj te dziadkowe SLK, I zobaczymy.

Ps ... Przygazowki....🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Dawaj  sprawdzimy Mesia.

Edytowano przez Tomai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciekawego wątku na forum , to nie było! :D  :D  :D  

 

 @Tomai 👍  jak Ty jesteś chłopczykiem, to @audiowit to jakaś baba, bo zasłania się pukającą w czoło żoną. 

Rzucona rękawica, ...i taki "rycerz" z niego bez portek?

Nie no chłop nie ma jaj -  jak ktoś grzmiał silnikiem na światłach, to choćby miał 2x więcej KM, to się startowało, a tu...? "Krowa, która dużo ryczy, a mało mleka daje" 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...