Skocz do zawartości

A jak namiesza nastepca WiiM Pro pod nazwa Pro Plus?


ProjectPi

Recommended Posts

7 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Prawdziwe zdjecia Pro sa dostepne w necie, wystarczy poszukac i porownac. Zdjecia Pro Plus tez zapewne beda, po jego oficjalnej premierze.

Czyli nie chcesz pokazać swoich w realu, no to masz, czy nie masz?

Zatem pokaż nam te "prawdziwe" WiimPro w necie, skoro te z Q21 to nie WiimPro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Nie odczuwam potrzeby, by fatygowac sie z robieniem zdjec z twojego powodu. Gotowych zdjec jest wiele.

Podpowiedz: tylna scianka.

A, no to wszystko wyjaśnia, zwłaszcza Twoją wiarygodność 😁

Na tylną ściankę patrzyłem właśnie, ale skoro ten Pro + z audiophonics to ten sam piktogram, co z q21 zwykly PRO, to różnic nie widzę.

Zatem tych wiele gotowych zdjec Pro Plus gdzie?

Wcześniej tak to napisałeś, że wynikałoby iż ani z q21 , ani inne nie są nawet tym Wiim Pro.

Mieszasz w głowach ludziom.

Co jeszcze nam możesz przekopiować z zachodnich stron na temat Wiima?

Dawaj.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

A co do Pro, szukaj dalej.

Dobra, czyli po twojej sugestii mogę stwierdzić, że @Q21 sprzedaje towar niezgodny z przedstawianym na zdjęciu .

Zatem zamawiam, a później oddam podając powód, że urządzenie niezgodne z opisem.

😆

37 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Poki co niech ci wystarczy, ze wszyscy moi koledzy widzieli roznice miedzy moimi WiiMami a renderami, jak i miedzy zdjeciami prawdziwych urzadzen a renderami.

Uuuu, masz kolegów 😆

A gdzie oni, bo ja mam kolegów i mogą tutaj na forum potwierdzić co u mnie gra.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ProjectPi napisał:

Pro Plus nie miał jeszcze premiery, więc zdjęć nie wrzucę.

A Ty od kogo masz te zdjęcia 😉 może jesteś konstruktorem tego urządzenia to by tłumaczyło opór żeby ich nie udostępniać. 

Trzeba do wróżki napisać żeby pokazała tego Pro Plus 🤪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój. Produkt nie miał jeszcze premiery , może nie może udostępniać zdjęć, nie wiadomo czy jakieś NDA nie jest podpisane. Samochody czy telefony komórkowe też przed premierą się maskuje, zresztą dużych różnic ma podobno nie być.

Gdyby ktoś szukał to na niemickim Amazonie to nie jest wersja Pro+ tylko zwykłe Pro+ pilot w zestawie. Sam się prawie złapałem:)

 

Dla tych co im wyszukiwarka nie działa to przykładowe zdjęcie ProWIIM-PRO-bak.jpg z internetu 

Edytowano przez Tomasz S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dedal75 napisał:

Dziękuję bardzo.

Wiesz , u nas na wsi ....

Nie ma sprawy :) pytania nie ustają o zdjęcia produktu, który jest już dawno na rynku i ma pełno recenzji z filmami i zdjęciami wszędzie to pomyślałem ,że wyszukiwarka może nie działać. U mnie działa to staram się pomóc jak mogę.

Jeżeli chodzi o Pro+ to autor napisał przecież ,że ma sztukę przed premierą i nie pokaże to nie wiem po co drążyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie  Pro wrzuciłem parę postów wyżej właśnie o Pro Plus się rozchodzi osobiście już teraz mam gdzieś zdjęcie tego urządzenia.  Ale jeżeli są różnice (tylna ścianka) między Pra a Pro Plus to niech autor tematu napiszę i po problemie. 

Edytowano przez RLC2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z posiadanych informacji na temat nowej wersji

  • Lepszy ADC dla wejścia liniowego: WiiM Pro+ wykorzystuje ADC TI Burr-Brown PCM1861, obsługujący 32-bitowe strumienie PCM 192 kHz na wyjściu, z SNR 110 dB.
  • lepszy nisko -szumowy zegar, zasilacz i obwody: WiiM Pro+ jest wyposażony w bardzo nisko-szumowy zegar i zasilacz oraz konstrukcję PCB zoptymalizowaną pod kątem osiągnięcia współczynnika THD+N poniżej -110 dB dla wyjścia analogowego.
  • Przetworniki AKM DAC i TI OPA dla lepszej jakości wyjścia liniowego: Przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4493SEQ nowej generacji jest teraz używany do osiągnięcia bardzo niskiego poziomu zniekształceń i szerokiego zakresu dynamiki dzięki technologii AKM Velvet Sound. Ten układ obsługuje strumienie PCM do 768 kHz i DSD do DSD512, osiągając SNR na poziomie 120 dB (A-wt) i THD+N na poziomie -110 dB.
  • Polot w zestawie, który pozwala sterować WiiM Pro+ z wygodnej sofy, bez konieczności wyjmowania telefonu.

Tył urządzenia taki sam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RLC2 napisał:

Zdjęcie  Pro wrzuciłem parę postów wyżej właśnie o Pro Plus się rozchodzi osobiście już teraz mam gdzieś zdjęcie tego urządzenia.  Ale jeżeli są różnice (tylna ścianka) między Pra a Pro Plus to niech autor tematu napiszę i po problemie. 

Wrzuciles 2 rendery Pro, faktyczne zdjecie dodal @Tomasz S. . Mozna na tej podstawie znalezc roznice.

Zadnego zdjecia z Pro Plus nie zamieszcze. O roznicach wizualnych wzgledem Pro pisalem w innym miejscu. Odnosnie tylnej scianki to powiekszona przestrzen wokol wyjscia coax w Pro Plus.

Edytowano przez ProjectPi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...