Skocz do zawartości

Na czym siedzicie (chcielibyście siedzieć) słuchając muzyki?


MarcKrawczyk

Recommended Posts

1 godzinę temu, MMarek napisał:

brak oparcia na łokcie? Co wtedy z łapkami? :) 

To pozycja półleżąca, podparcie rąk w standardzie. Na razie ciężko się dopchać 😉.

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

Czyżby nihilizm epistemologiczny idący w stronę sceptycyzmu metodologicznego?

Zacytuję klasyka:

 

Dnia 7.11.2023 o 16:04, MMarek napisał:

Słuchanie muzyki, nie jest zbyt poważnym zajęciem, aby  się tym faktem tak mocno przejmować.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Asia napisał:

To pozycja półleżąca, podparcie rąk w standardzie.

Mam nadzieje że przez wzgląd na to, że jesteś kobietą, nie zaatakują Cie z tego powodu, tak jak pewnego użytkownika tego forum. A tak wogóle, to Pamiętacie tą akcję? Pamietam nawet którzy to "bohaterowie" byli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka w pięknym, granatowym wydaniu.  Ale ta firma już chyba nie istnieje?

Dnia 27.10.2023 o 08:54, MarcKrawczyk napisał:

Będąc ostatnio na torze wyścigów konnych takie retro wpadło mi w oko…

IMG_4165.jpeg

Przepiękne. Czy to Jasienica?

Produkt na indywidualne zamówienie na pewno, ale zajrzałam na stronę i mają trochę ładnych krzeseł.

Paged_LABENDA_B-2960_fotel.jpg

Paged_Sudoku-Erba_B-9820_FOTEL-1152x1536

Paged_NODO_B-1400_fotel.jpg

Niestety nie dla melomana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Asia napisał:

Czy to Jasienica?

Niestety nie wiem, dziewczyny kategorycznie mi zabroniły zaglądać pod spód w celu poszukiwania metki…

2 godziny temu, Asia napisał:

Ale ta firma już chyba nie istnieje

Fotel ją przetrzymał, co prawda model Cello cały czas jest produkowany przez fabrykę Nowy Styl, ale to już nie to samo…

34 minuty temu, Adi777 napisał:

Mój będzie dopiero w połowie stycznia.

To i tak chyba wcześniej, niż kolumny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

Niestety nie wiem, dziewczyny kategorycznie mi zabroniły zaglądać pod spód w celu poszukiwania metki…

😁

Czytam teraz o dress code - to chyba dbały, żeby Ci cylinder nie spadł z głowy.

 

Chyba jednak Radomsko?

Cyt.:

„Historyczna powierzchnia została wyposażona w meble, sprzęt współczesnych marek wnętrzarskich. Znalazły się tam m.in. krzesła TON, sofy Sits, GTV, stoliki Gubi i Toma Dixona.

Na drugim piętrze znajduje się loża PKWK (Polskiego Klubu Wyścigów Konnych), w której  antyki zostały uzupełnione dodatkowymi sprzętami. Loże VIP, które zajmują najwyższą kondygnację budynku, zostały wyposażone w nowe sofy, stoliki i krzesła, a także wytapetowane bardzo stylowymi tapetami Zoffany."

 

Do Czechów by poszli?
Choć też piękne meble, a marka pozycjonowana wyżej.

A może odnowione antyki?

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A, feeeee!  Jaki nieaudiofilski bo ma wysokie oparcie i będzie zasłaniał odbicia od ściany za słuchającym😉. Wiesz co, wstydziłbyś się. Po tylu poradach i tak kupiłeś to co Ci odpowiadało. Jak mogłeś?😂

Myslę, ze będzie bardzo wygodny.

Trochę podobny do mojego.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rega napisał:

A, feeeee!  Jaki nieaudiofilski bo ma wysokie oparcie i będzie zasłaniał odbicia od ściany za słuchającym😉. Wiesz co, wstydziłbyś się. Po tylu poradach i tak kupiłeś to co Ci odpowiadało. Jak mogłeś?😂

Myslę, ze będzie bardzo wygodny.

Trochę podobny do mojego.

wygoda zależy od gabarytów użytkownika. Siedziałem (184/80 ) w podobnym, z takimi samymi wynalazkami podłokietnikami i nijak nie mogłem znaleźć wygodnej pozycji pod łokcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rega napisał:

A, feeeee!  Jaki nieaudiofilski bo ma wysokie oparcie i będzie zasłaniał odbicia od ściany za słuchającym😉. Wiesz co, wstydziłbyś się. Po tylu poradach i tak kupiłeś to co Ci odpowiadało. Jak mogłeś?😂

Myslę, ze będzie bardzo wygodny.

Trochę podobny do mojego.

 

3 godziny temu, Rega napisał:

Mam nadzieję ze Kolega @Adi777 wypróbował przed zakupem. Mój wygląda tak i jest bardzo wygodny. 

 

20201013_142248.jpg

Sporo racji w tym co pisze @Rega ale... jest jedno ale ;)

Jesli fotel bedzie blisko tylnej ściany, to moim zdaniem juz lepiej jak ma "wbudowany absorber" 😜

Co innego u kolegi @Rega, tam z zdjecia widać że jest przestrzeń jakaś, wiec można po "audiofilsku" bez "absorbera" ;) (chociaż w kazdym wypadku i tak kluczem jest wzrost osoby siedzacej na nim).

pozdr.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rega napisał:

Mam nadzieję ze Kolega @Adi777 wypróbował przed zakupem. Mój wygląda tak i jest bardzo wygodny. 

Tak, jasne, siedziałem na nim w sklepie 🙂

Nie jest aż tak wysoki. Właściwie w sam raz. Jak przyjadą kolumny, to prawdopodobnie zrobię małe przemeblowanie i dam je na krótszą ścianę. Będzie więcej miejsca z tyłu, za fotelem, a i tak powinno być około 2 metry między kolumnami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...