Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 484 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 616 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  1. marantz 5014 -kolumny

    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  2. Kolumny do yamahy rx-485

    • 13 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  3. Głośniki dla KD Onkyo 686 1 2

    • 29 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 864 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 6,1k wyświetleń
  4. Kino roth audio

    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 30 odpowiedzi
    • 7,9k wyświetleń
  5. Głośniki efektowe

    • 13 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 907 wyświetleń
  6. Soundbar do salonu 14m2

    • 12 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  7. Pierwsze kino do 5000

    • 22 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 880 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 898 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Mariusz ja też ale b2302 i C2301  C2302 jest ładne i naprawdę dobre ale z tą końcówką gra ciemno, ociężale i bez wigoru. Z całego zestawu dosłownie ucieka życie... Nie sądzę by taki był zamysł.... W zasadzie ciężko pojąć różnicę jaka dzieli te zestawy czyli C/B2301 i C/B2302 jeśli chodzi o budowę - to niemal dwa różne światy... Jeden na zasadzie - idziemy na całość a drugi - tniemy koszty panowie.... Dopasujcie sobie który jest który...  B2302 wraz z C2301 wykorzysta w pełni swój potencjał i o to myślę chodzi. Żeby było bardziej precyzyjnie : oba zestawy to absolutny top (i to nie tylko w obrębie marki) chodziło mi jedynie o wskazanie pewnych jak dla mnie dziwnych zabiegów jakie towarzyszyły powstaniu C/B2302
    • Nie, to prawdopodobnie nawiedzony konstruktor, jednak z racji tego że działa w podatkowej szarej strefie, to nie może oficjalnie się reklamować, czy postawić strony internetowej, wszystko jest "poufne", bo skarbówka nie śpi. Stąd nieudolne próby szeptanego marketingu na forach audio.
    • Podpowiem, bo sprawdziłem. Za takie pieniądze polecam z serca 2 kolumny podstawkowe Quadral Signum 20. Cena za dwie nowe około 2300 PLN. A to tego coś niezwykłego, zaskakująco dobrego - wzmacniacz polski. lampowy Taga Harmony HTA-25B V.2. Kosztuje 800zł 🙂 Hybrydowy lampowo-tranzystorowy. CU DO. Gra jak za 6tys zł Jakby  co to na przyszłość można go tanio będzie stuningować u faceta z Sinusaudio. Kondensatory, potencjometr itd. Te quadrale z tym wzmacniaczykiem dostały drugie życie, bas był taki, że nie zauważyłem że wyłączony mam subwoofer, średnie i wysokie wysoce melodyjne.
    • Radzę lepiej odsłuchać . Właśnie może być tylko gorzej , a jeśli będą za duże ? Jeśli nie wpasują się w pomieszenie i zacznie dudnić . Będziesz je wysuwał,basseflex zatykał . Jeszcze raz radzę odsłuchać albo wypożyczenie . Jeszcze jedno ,kupę lat temu miałem sub Yamahy 012 ,i to był najgorszy moj zakup . Pzdr  Ps dlaczego słuchałeś rn800 a kupiłeś V6a?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...