Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 687 tematów w tym forum

    • 7 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  1. klipsh spl120 czy 115sw

    • 8 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 790 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 761 wyświetleń
  2. Subwoofer

    • 1 odpowiedź
    • 713 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 648 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
  3. Bezprzewodowy dżwięk

    • 6 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 973 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 886 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 34 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  4. Subwoofer do 3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 750 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Cześć 🙂 Posiadam wkładkę Nagaoka MP-110h (na ori headshellu Nagaoka). Brzmienie tej wkładki bardzo mi odpowiada, zwłaszcza przy szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Myślę jednak o kilku krokach na drabince i update wkładki do Nagaoka MP-200. Będę wdzięczny za opinie kolegów, którzy mają/mieli okazję porównać brzmienie obu wkładek tj. Nagaoka MP-110 vs MP-200 i podzielą się swoimi doświadczeniami 🙂 Mam za sobą ogólny marketingowy risercz w necie, jednak uważam, że najcenniejszy merytoryczny wsad otrzymam od samych melomanów 😎   Skupiamy się tylko na tych wkładkach, dopuszczamy porównanie MP-150. Z góry bardzo dziękuję.
    • @wieczorzanalogiem zapewne znasz niejednego konstruktora kolumn. Może zechciałbyś czasami, przy okazji kolejnych postów coś opowiedzieć, jak to te kolumny różnie mogą być zbudowane i różniste brzmienia z siebie wydawać. Nie potrafiłem i nie będę ukrywać, że ich/kolumn największy udział w brzmieniu dostrzegam. Ale i audio synergia jak cień za nimi. 
    • Tomek @tomek4446 odkryłem i zachwyciłem się już z 10 lat temu. Za miedzą ta Pani mieszka i wielokrotnie w Niderlandach koncertowała. A właśnie wtedy usłyszałem live No Deal.  „Dziś” jest już znana, doceniana, nie tylko po muzycznym dorobku. Gdybym/odpukać kiedykolwiek realizował jej utwory, to ciutkę pogłosy obniżył i więcej jej tembr głosu próbował „pokazać”.
    • Witam wszystkich użytkowników, zwracam się do was z prośbą o dopasowanie subwoofera do moich głośników kali studio lp6 v2. Interface focusrite scarlett solo 3rd gen podpięty do mojego PC. Przeznaczenie beatbox, gdyż jestem amatorem tego fenomenu. Pokój w którym znajduje się sprzęt to 14m2 jeżeli to jest istotne  Poproszę 2 warianty cenowe, cena wydajność i jakiś "kocur" ale nie ze złota haha.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...