Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 517 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 361 wyświetleń
  1. Kino domowe 40m2

    • 2 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 746 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 852 wyświetleń
  2. Kino domowe - prośba o pomoc

    • 2 odpowiedzi
    • 373 wyświetleń
  3. Wymiana na STX

    • 2 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  4. Zestaw stereo prośba o pomoc

    • 2 odpowiedzi
    • 689 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 652 wyświetleń
  5. Blu-Ray

    • 2 odpowiedzi
    • 811 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 655 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  6. wybór ampli??

    • 2 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
  7. kino domowe

    • 2 odpowiedzi
    • 675 wyświetleń
  8. pioneer VSX-859RDS

    • 2 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
  9. Proszę o pomoc???

    • 2 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  10. Brak dzwieku NAD T765

    • 2 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 721 wyświetleń
  11. Nowe kino domowe -pomoc

    • 2 odpowiedzi
    • 818 wyświetleń
  12. ANTENA DO AMPA

    • 2 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  13. Muzyka w dts

    • 2 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 199 wyświetleń
  14. standy pod surroundy

    • 2 odpowiedzi
    • 816 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 850 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Fezz - masz na myśli pewnie Lunę. Nie mam pojęcia co to znaczy , że nie jest prawdziwym. Trochę dziwne określenie. To klasyczny Push-Pull i różni się jedynie trafo głośnikowymi względem innych popularnych lampowców (są toroidalne zamiast typu  EI ). Luna gra mniej romantycznie a bardziej "tranzystorowo" - taką ma potoczną opinię i to może o to chodziło komuś, że nie gra jak prawdziwa lampa, choć na pokladzie są raczej te cieplejsze lampy mocy z rodziny EL34 (choć wiadomo, modelujemy jeszcze brzmienie lampami sterujacymi - tak jak w Magnacie). Jest wielu bardzo zadowolonych użytkowników z grania oraz jednocześnie wnerwionych, bo często palą się lampy w tym modelu. Fezz rok temu czy dwa przeprowadził cichą akcję serwisową, by usunąć problem, ale chyba nie do końca się to udało, bo u znajomego po akcji znów padła lampa (choć może przypadek, lampy bywają kapryśne ze swoją żywotnością).
    • Gratuluje ! Świetny wzmacniacz, prawie go kupiłem naprawdę,  jak go słuchałem też w Q21, wraz z takimi samymi kolumnami jak moje czyli Diamondy 28 MK1. Najlepszy był ze wszystkich tranzystorów, pod względem basu , średnicy, wysokich.    Tylko w sali również stała lampa w postaci mojego obecnego Simply Italy. Poprosiłem o podłączenie i dostałem jeszcze więcej ciepła, delikatności wysokich i ogólnej muzykalności ,przyjemności lampowej. Nie każdemu pewnie  by podpasowało. Świetnie że wyrwałeś w dobrej cenie :))
    • W moim odczuciu, są drobne cechy w kierunku C700. Na przykład oddech w nagraniach, ale znowu w Powernode prezentacja jest bardziej masywna, to może się podobać bardziej.  Pamiętajmy, że dla niektórych ten wyświetlacz może być zbawienny  
    • Dobra.Dalismy sobie po mordach.Teraz powiedz mi co Twoim zdaniem maja na mysli osoby ktore uwazaja ze np Fezz nie jest prawdziwym wzmacniaczem lampowym?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...