Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 590 tematów w tym forum

  1. dobre DVD z 1080p i dobrym audio

    • 1 odpowiedź
    • 1,9k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,9k wyświetleń
  2. Kolumny do Yamahy RXV 657

    • 16 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
  3. sony str da50es

    • 7 odpowiedzi
    • 12,9k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 16,5k wyświetleń
  4. Czy warto za 4100,- ???

    • 3 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  5. Amplituner Sony TA-VA8ES

    • 4 odpowiedzi
    • 6,9k wyświetleń
  6. Kino domowe z rzutnikiem

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  7. Tanie KD

    • 4 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,9k wyświetleń
  8. Prosze o ocene

    • 2 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  9. Kino domowe 2.1

    • 2 odpowiedzi
    • 7,2k wyświetleń
  10. Sub do onkyo i quintasów 700

    • 5 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
  11. CREATIVE DECODER DDTS 100

    • 2 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
  12. Opinia o kolumnach.

    • 5 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
  13. Yamaha rx-v663 + komputer

    • 2 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  14. brak dźwięku z tv przez kino

    • 6 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,6k wyświetleń
  15. Tunel do TV

    • 2 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
  16. Jamo vs. Koda

    • 11 odpowiedzi
    • 12k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Proszę bardzo. Kolega czyli @Krystian73 kupił już wcześniej wzmacniacz, jak również nabył te Heco New Statement. W środę póznym wieczorem już je podłączył u siebie w domu. Z tego co mi pisał, jest mega zadowolony, ale poczekajmy niech sam to opisze. Co do mojego filmiku, to fakt nagranie z rejestratora czyli w tym wypadku telefonu nie oddaje w pełni tego jak to brzmi w rzeczywistości, choć masz rację, że brzmi to dość jasno. Myślę że to bardziej zasługa kolumn, które normalnie grają dość neutralnie, szczegółowo, ale trochę za analitycznie. Gdy widziałem w zeszłym roku filmik z porównania Heco New Statement z takimi jak moje tylko ciut większymi bo to był model 7 a nie 8 jak w moim przypadku, to było słychać dużą różnicę na plus dla Heco właśnie w tym że grały tak cieplej  od Cantonów. Ja sam bardzo myślałem o Heco New Statement(nawet tych co kupił @Krystian73 bo były stosunkowo nie drogie), ale ze względu na moje nie za duże pomieszczenie 21,5m2 i to że nie mogę kolumnom zagwarantować dużo miejsca z tyłu i po bokach, musiałem z nich zrezygnować. Bo one mają z tyłu te wyjścia bas refleksu i obawiałem się, że będą problemy z wzbudzaniem basu. Za to moje kolumny mają ujście basrefleksu u dołu, i nie mam z tego powodu problemów. Niestety coś za coś. Ja nie jestem basolubem, może i te kolumny nie grają mocno basem , a i w tym nagraniu też za bardzo go nie ma. Na tych kolumnach bas za nisko nie schodzi, ale w nagraniach gdzie ten bas jest to jak dla mnie jest on wystarczająco słyszalny. Co do wzmacniacza, to nie jest on z tych grających po jaśniejszej stronie, raczej neutralnej, może w tym temacie wypowie się autor tematu czyli @Chmarski, bo on jak by to napisać  "lepiej ode mnie słyszy" i potrafi to opisać. Gdy Tomek czyli @Chmarskibył z nim w Q21 na odsłuchu innych kolumn, to osoby z salonu krótko pisząc powiedzieli o nim, że czuć w nim moc i że gra raczej po cieplejszej stronie. Pozdrawiam Tomek      
    • A do jakiego wzmacniacza/ przedwzmacniacza chcesz to podpiąć?  
    • Nie chodzi mi o to, ze ultra drogie bo gdybyś miał do wydania 20k a nie 9k to wówczas mógłbyś szukać kolumn z przedziału 5-10k a resztę przeznaczyć na pozostałe elementy włącznie z subem, ale przy tym budżecie, jeśli się rozdrobnisz to lepiej po prostu nie będzie
    • Niedługo koledzy z salonu odpiszą  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...