Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 589 tematów w tym forum

  1. podłączenie amp

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  2. Zestaw 5.0 do 2700 zł

    • 0 odpowiedzi
    • 629 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 693 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  3. Jakie kolumny wybrac

    • 0 odpowiedzi
    • 987 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 907 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 824 wyświetleń
  4. Który sub Dali

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  5. Yamaha htr-4069

    • 0 odpowiedzi
    • 564 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 754 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 221 wyświetleń
  6. Nie działa Subwower?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  7. Karaoke pod laptopa

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  8. Yamaha htr-4069

    • 0 odpowiedzi
    • 554 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  9. Wycena kompletu

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 987 wyświetleń
  10. Nowe vs stare

    • 0 odpowiedzi
    • 557 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Niestety ta seria tak gra. Yamaha tylko potęguje to wrażenie. Mam kolumny podłogowe z tej serii które na początku grały z tą samą Yamaha. Mialem dokładnie taki problem jak twój. Kupiłem suba ASW608 ale to nie pomogło. Ja skończyłem ze zmienionym wzmacniaczem, dokładnie Magnat MA900. Teraz zestaw gra cieplej i mocniej dołem. Gram już tak z 2 lata i jestem zadowolony. Suba sprzedałem bo przestało brakować dołu. Pamiętaj jeszcze o akustyce, te kolumny potrafią fatalnie grać przy kiepskiej akustyce. Ja bym ci polecał zmienić kolumny, będzie taniej i może lepiej - mówię to z perspektywy osoby która zrobiła inaczej  i wydałem sporo na elektronikę. To fajne głośniki ale wymagają solidnej mocnej elektroniki.
    • Nie znalazłem nigdzie wyników dla IN100SE, za to na ASR można znaleźć wątek dotyczący pomiarów IN200SE. https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/atoll-in200-measurements-any-good.36182/ A tutaj same pomiary tego modelu.  https://www.soundstagenetwork.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2772:atoll-electronique-in200-signature-integrated-amplifier-measurements&catid=97:amplifier-measurements&Itemid=154 Nie widać żadnych podbić na wykresie przenoszenia, raczej typowe (w sumie nieznaczne) osłabienie na skrajach. S/N też b. dobre. Niektóre harmoniczne dość wysokie, bo sięgające -60dB. THD też dość wysokie, ale znam tranzystory i hybrydy mające jeszcze wyższe, więc nie przejmowałbym się.      
    • Witam Was.jestem nowy. Mam nadzieję,że tematu nie powielam.proszę o pomoc przy połączeniu głośnika ze zdjęć heco z yamaha rx-v4a. Jak w najbardziej prosty sposób to połączyć kablami do amplitunera i glośnika. Jestem amatorem i dopiero poznaję tematy audio. Jakie kable użyć ogólnie co należy zrobić. Czy impedancje pasują itd. Do którego wyjścia amplitunera można podłączyć? Posiadam już 2ch głośniki stereo Tesi. Ten heco jest dwukanałowy? Dziękuję bardzo i pozdrawiam.Tomasz.
    • Podwędź partnerce jakieś czarne rajstopy, odetnij nogawkę i naciagniĵ na belkę. 😉
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...