Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 876 tematów w tym forum

  1. Kolumny od -3db 30Hz

    • 2 odpowiedzi
    • 839 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 784 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 615 wyświetleń
  2. NAD 326/356 BEE

    • 7 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  3. Subwoofer do Audio Pro A26

    • 14 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 871 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 671 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 8,6k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
    • 34 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 6,1k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 738 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 576 wyświetleń
  4. następny po NAD C356 1 2 3 4 7

    • 158 odpowiedzi
    • 40k wyświetleń
  5. Rotel A11 + CD11 TRIBUTE

    • 3 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Łatwo oceniać własną miarą, ale zdajesz sobie sprawę, że piszesz to w temacie gdzie autor połączył je z Dynaudio x34 i wcześniej miał kilka dużo droższych wzmacniaczy ? Nie stać go czy szkoda kasy na audio ? Mogą się spokojnie podobać z różnych względów, nie tylko przez cenę. Wystarczy wyjąć kij  
    • Amplituner zmapuje sobie kanały. Powinno być OK.  Wszystko przy założeniu dobrej jakości ekstraktora/splittera i puszczeniu dźwięku po HDMI do amplitunera a nie optykiem.  Poza tym czemu nie sprawdzisz samemu? Po puszczeniu sygnału nie daje obrazu ze względu na format/rozdzielczość materiału? 
    • My tylko wspomnieliśmy o tych dwóch przypadkach. Klienci kupili i się rozczarowali. Nie twierdzę, że jest to nagminne ale trzeba być jak widać czujnym.  Niektóre produkty są tak nisko skalkulowane, że nawet nie opłacałoby się tak sprzedawać...    
    • Tak robiłem kalibrację DIRAC. Najlepszą lokalizację jaką udało mi się uzyskać to między kolumnami przednimi ,a  centralnym. Ale jest bliżej kolumny lewej. Kolumny i centralny oddalone od ściany tylnej około 130cm (jeśli dobrze pamiętam) ,a ścianą boczną około 30-40cm. Subwofer od ściany bocznej około 60-90cm. Ostatnio przesuwałem w różne miejsca Klipsch bez kalibracji bo robić 10-20min kalibrację za każdym razem gdy zmienię ustawienie to bym nie usłyszał różnicy. No i bez tej kalibracji jak już zmieniałem położenie to czasami miałem wrażenie ,że jest albo tyci lepiej , albo gorzej. Wniosek taki ,że chyba żadna różnica. Przynajmniej dla moich uszu. Poruszałem się w  okolicach centralny głośnik ,a lewą kolumną. Miałem też ustawionego bliżej kanapy prawie na środku to wrażenie ,że było chyba najlepiej. Ale nie jestem desperat żeby na środku pokoju trzymać subwofer skoro dzwięk był taki sam albo drobinę lepszy. Pokój kinowy z pułapkami basowymi po rogach z wełny rockton 10cm. Oddalona wełna od narożnika pokoju. Pokój 7,2m x 3,2m wysokość nisko około 210cm. Na podłodze wykładzina + 10mm pianomat. W lewej stronie pokoju jeśli dobrze pamiętam to po całości mam wełnę rockton 5cm i przykrytą płytą K-G. Jeszcze wspomnę ,że Klipsch oraz REL ustawiałem w rogu pokoju blisko ścian to efekt był słaby. Tyle ustawień co ja zrobiłem w amplitunerze i subwoferach ,że nie zliczę. Wątpię żebym coś przeoczył.  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...