Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 679 tematów w tym forum

    • 16 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
  1. Witam mam pytanie

    • 3 odpowiedzi
    • 931 wyświetleń
  2. Yamaha r-s202d

    • 5 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 7,9k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
    • 35 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 763 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  3. Dali Zensor 7 - jaki wzmacniacz? 1 2 3 4

    • 75 odpowiedzi
    • 21,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 990 wyświetleń
  4. nowy wzmacniacz

    • 1 odpowiedź
    • 718 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 613 wyświetleń
  5. Marantz PM-65AV opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 736 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  6. A-S701 dobór kolumn.

    • 12 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
  7. Czy to normalne

    • 5 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  8. Buczenie w kolumnach

    • 1 odpowiedź
    • 926 wyświetleń
    • 52 odpowiedzi
    • 7,7k wyświetleń
  9. Zmiana Yamaha R-N602 1 2 3

    • 51 odpowiedzi
    • 9,1k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Okay, napiszę jeszcze bo może komuś się przyda. Ogólnie zdemontowałem pokrywę soundbara, że widać głośniki. Chciałem sprawdzić który głośnik wytwarza ten dźwięk. Nisko czy wysokotononwy. I po kilku godzinach testowania, później już dni i tygodni soundbar działa wyśmienicie. Bez tych okropnych dźwięków strzelania. Zainstalowałem te pokrywę by sprawdzić moje podejrzenia i po kilku godzinach znowu zaczęło strzelać. Mam dwie teorie: pierwsza mniej prawdopodobna i trochę głupia, że ten metal (ta pokrywa) jakoś oddziaływała z głośnikiem i wytwarzał się jakiś statyczny dźwięk, a druga bardziej prawdopodobna że najnormalniej w świecie bez tej pokrywy lepiej się chłodzi i się nie przegrzewa.    Nie wiem co powinienem zrobić teraz bo wszystko ładnie działa i nie chcę tego zepsuć ale z drugiej strony brzydko ten soundbar wygląda bez obudowy.
    • Jak każde 3255. Moduł PFFB, jeśli zaimplementowany, trochę to łagodzi. A wnioski z multitone trochę mylące, ten sygnał z reguły ma dość znacznie obniżony poziom rms w porównaniu do pojedynczej sinusoidy, ze względu na wysoki crest factor i peaki, które trzeba uwzględnić.
    • @DiBatonio jak nie masz nic ciekawego do napisania w temacie, a tylko personalnie to może odpuść pisanie. Trolujesz. Jak będziesz to robił wbrew moim sugestiom to dostaniesz bana.  Pozdrawiam. M
    • jako ze nie znam krytykow dzwieku poza hejterami ceny to moze mi napiszesz jakim sprzetem dysponuja przeciwnicy brzmienia klipscha  na codzien ? szczegoly lub detale czyli kable oraz wlasciwa kalibracja  a nawet montaz sa istotne  do uzyskanego efektu wow zbytnie grzebanie w zwrotnicach gdy sprzet nie ma kilku lat jest niepozadane i nie powinno miec miejsca przed okresem 5 lat od zakupu niektorzy  warsztatowi grzebacze audio wsadzajac swoje pazury  osiagaja odwrotny efekt od zamierzonego a wyniki odsluchu sa kuriozalne  😂      
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...