Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 552 tematów w tym forum

    • 7 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 805 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 851 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  1. Sprzęt do pokoju

    • 7 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 9,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  2. Kolumny do DENON DF101

    • 7 odpowiedzi
    • 419 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 313 wyświetleń
  3. używany CD

    • 7 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  4. YB Zephyr II

    • 7 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  5. Streamer i DAC Tidal, Spotify

    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  6. Kolumny 8 ohm do 1500zł

    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  7. Wzmacniacz do Dali Ikon 6 mk II

    • 7 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  8. Roksan Caspian MK1

    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  9. Pilot do Onkyo C7030

    • 7 odpowiedzi
    • 878 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
  10. Zestaw początkowy.

    • 7 odpowiedzi
    • 660 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • B&W to ogólnie granie dość specyficzne.  "Paru" nnych konstrukcji już  życiu słuchałem i mimo tego,  iż pozostaje ciągle z modelem 706, to rozumiem argumenty ich przeciwników. Surowość (a dla mnie prawdziwość), szczegółowość, która potrafi odwrócić uwagę od treści, ogromna przestrzeń i oderwanie dzięku od kolumn. Powiedziałbym, że to ich cechy wspólne. To nie są kolumny do pracy lub muzyki tla. One angażują i nie wybaczają zlych realizacji. Z serii S3 słuchałem wszystkich monitorów. I na 707S3 oddaje mój głos.  
    • Ja już tupię nóżkami, jak dobrze pójdzie to w piątek będę podłączał swojego Qudrala Aurum A9 z Eversolo DMP A8. Jak się złożyło A8 z A9.
    • @tomek4446 Jeszcze jedno na temat Spendora Classic 2/3: ma dość specyficzny podział na zwrotnicy -3.7kHz. Midwoofer ciągnie więc nie tylko bas i średnicę, ale też dolne soprany. Moim zdaniem to słychać i ma zarówno swoje dobre, jak i złe strony. Miałem w sumie te Spendory w domu przez miesiąc, walczyłem kablami i DSP, żeby wycisnąć więcej z ich wokali i sopranów, bo reszta b. mi się podobała. Nie dałem rady - albo się nie zgrały z piecem, albo z pomieszczeniem, albo po prostu mam nadmierne oczekiwania co do wysokich tonów. Trzeba posłuchać tych paczek u siebie, bo są b. ciekawe, ale zdecydowanie nie do każdego toru.
    • Głos w stereo oddaje na Takie krągłości... ...wspominałem chyba wcześniej, że Dynaudio z taką "Francuzką", to mnie się bardzo (niestety tylko 1 wieczór), ale za to bardzo namiętnie słuchało    O Spitzbergenie wiele dobrego słyszałem, i mimo tej temperatury gorąco było polecane. O Włoszkach, to mało wiem, oprócz tego, że tracą szybko swoją urokliwość, bo są aż tak gorące!  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...