Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 691 tematów w tym forum

    • 1 odpowiedź
    • 802 wyświetleń
  1. DAC do Yamahy AS 701?

    • 18 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  2. audio-gd master-10

    • 1 odpowiedź
    • 2,5k wyświetleń
  3. Yamaha RN803d

    • 23 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
  4. CD do Dali Zensor 1AX

    • 2 odpowiedzi
    • 806 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  5. Stereo do 10k PLN

    • 22 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 6,6k wyświetleń
  6. zestaw do 3000 zł 1 2

    • 45 odpowiedzi
    • 8,1k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 843 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 978 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 796 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 655 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Co sądzę? Fajne. Gdybym mial kasę, też bym chciał. I na wydmuszkę tez mi to nie wyglada. Czy slychać rożnicę w dźwieku mimo mojego "malo rozdzielczego" sluchu? Podobno tak
    • W klipsch r12sw tak miałem , w svs sb2000pro tak nie było jak ustawiłem poniżej 40hz Co to znaczy ?
    • a co sądzisz o zaawansowaniu materiałowo technologicznym Børresen 🤗 ? na rozgrzewkę seria 01-05, a na danie główne M1-M6 🤭    
    • @RoRo,dziękuję z odpowiedź, choć pytanie było raczej retoryczne a odpowiedź właśnie dla... Do dyskusji zawsze podchodzę poważnie i zgodnie zwiedzą techniczną i naukową i z nikogo nie robię żartów ani przez moment, ale... odpuść sobie bo znowu będziesz straszyć banem,  zacznij czytać ze zrozumieniem Przypomnę że jesteśmy w temacie "Czy wzmacniacze mają brzmienie" i kwestię: i ten wpis dotyczy wzmacniaczy, jeżeli czegoś nie rozumiesz zapytaj, to wyjaśnię a nie nazywaj kogoś czy też nie wmawiaj że kłamie bo to jest już osobiste. jesteś w błędzie, nie tylko, stosowane są różne filtry RLC, ale też przyznam rację że są niektóre firmy które idą na skróty i tylko taki robią pomiar, a wtedy mamy to na co narzekamy. to jest chwyt reklamowy, bo pomiar jak pisałem powyżej obejmuje wszystkie parametry, które mają wpływ na brzmienie, również jak filtrowane jest napięcie z sieci pod różnym obciążeniem po stronie wtórnej. to jest dyskusja na inny temat żeby nie zaśmiecać tego tematu. Pozdr.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...