Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 888 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 855 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 897 wyświetleń
  1. Nowe stereo

    • 6 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  2. Czas na zmiany..???

    • 10 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  3. Nowe stereo

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  4. dobieramy kolumy do MAC7200

    • 2 odpowiedzi
    • 858 wyświetleń
  5. Podłogówki do Yamahy RN602

    • 13 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 817 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  6. Kolumny Magnat vs STX

    • 11 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  7. Subwoofer do Canton SP206

    • 11 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
  8. Audio Physic Classic 5

    • 5 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 6,1k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • To nie wiedziałeś, że Cyrus od wielu lat ma dwie serie wzmacniaczy (również odtwarzaczy CD) i tylko w modelach wyższej serii można podłączyć zasilacz PSX-R? Jak kupujesz w ciemno, to nic dziwnego że tyle wtop zaliczyłeś ... Producent daje możliwość upgrade'u urządzenia do wyższej serii i nowszego modelu - i nie jest to poprawianie wadliwych modeli tylko ich udoskonalanie. Kto chce skorzysta i dostanie gwarancję (oraz odpowiednio zapłaci), a inny zostanie z tym co ma... Pozdrawiam PS. Zaś co do uporczywego niepotrzebnego cytowania przez Ciebie całego postu poprzednika to już zawracałem Ci uwagę byś tego nie robił. Tak jest przyjęte na Forum AUDIO więc proszę nie rób tego!
    • Ostatnio odsluchiwalem na identycznym metrażu svs sb1000 do którego byłem sceptycznie nastawiony. Okazało się że ma całkiem mocne twarde uderzenie co było całkiem przyjemne w muzyce.  Był odkręcony na 3/4 mocy. Brakowało tylko trochę tego mięska. Zastanawiam się czy u mnie takie 2xsb1000 by się nie sprawdziły, bo cenowo wypadają nieźle i nie ukrywam że gabaryty też się liczą
    • Wracając do tematu. Zbliżam się wielki krokami do wyboru suba. Cena +/- 5k. Słucham głównie muzyki, czasem też dobry film obejrzę, ale lubię bas nisko schodzący, z mocnym uderzeniem, ruszający szklankami. Czasem lubię głośno słuchać i żeby nie dostawał zadyszki tylko walił mocnym i głębokim basem, dawał duże ciśnienie. Żona twierdzi że nie lubi jak bas jest za twardy i punktowy tylko jak się nieco ciągnie. Mam 3 różne typy: klipsch rp1200sw, svs pb200pro lub (w ramach oszczędności miejsca) svs sb3000. Co byście polecili żeby był zapas mocy? Wracając do r600 zakupionych wcześniej to całkiem niezłe wariaciki. Raczej na pewno nie na całe życie, ale całkiem dają radę. Gra to z cxa81 i eversolo dmp a6, który dodał więcej góry zestawowi, a eq pociągnąłem delikatnie dół 
    • Może ktoś ma na sprzedaż mikrofon UMIK-1?, byłbym zainteresowany zakupem.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...