Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 881 tematów w tym forum

  1. Pomoc w wyborze wzmacniacza

    • 8 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 44 odpowiedzi
    • 8,5k wyświetleń
  2. Jamo S606 - jaki amplituner? 1 2

    • 44 odpowiedzi
    • 16,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 37 odpowiedzi
    • 13,2k wyświetleń
  3. źródło do max 2000 pln

    • 5 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  4. Kolumny do 700zł

    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
  5. Głośniki 2.0 do 500zł

    • 6 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  6. Odtwarzac cd do Marantz PM6004

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  7. Polaris 120 vs Koda D 65 F

    • 3 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
  8. Kolumny do 1000zł, pokój 11m

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  9. Kolumny podłogowe proszę o pomoc 1 2 3

    • 68 odpowiedzi
    • 16,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • @michaudio Najwięcej przyjemności i radości z odsłuchu dawały mi jakieś nołnejmy oraz dedykowane podstawki od unitry z lat 80 z toscą 303, która dosłownie chce wyrwać membrany, nie mam pojęcia skąd tam tyle mocy, ale żaden wzmak jakiego słuchałem nie miał takiego powera przy cichym odsłuchu wieczorową porą,  obecnie ten set jest u mojej kobiety i drogie sprzęty nie potrafią tego dogonić, grają przy tym ubogo lub sucho lub męcząco- u mnie zagościły jaspery 18, a trochę tych klamotów miałem i czekają na przeprowadzkę do mniejszego metrażu, więc dopiero po ulokowaniu dowiem się czy będę dalej poszukiwał. Oczywiście nagłośnienie w furze to klasa sama w sobie, tam nigdy nie gra źle, nawet metal i top 1 słuchawki Sennheiser HD 25-C II jakbym to przeniósł na kolumny to byłbym szczęśliwy. Z młodzieńczych lat pamiętam też brzmienie zestawu mojego taty złożonego ze sprzętu vintage, który grał po prostu pięknie na tamte czasy z tego co opowiadał to chyba trochę kosztował.
    • Nie określiłeś budżetu wiec ciężko coś doradzać. Niedawno pojawiły się w ofercie JBL amplitunery slim ~11 cm wysokości .Nawet tu na forum jest temat o tym  
    • Kolumny mam od 2018 roku, więc chyba jestem z nich zadowolony 🙂 Odtwarzacz już 3 lata. Kartę dźwiękową od 2 lat. Wzmacniacz też 2 lata... Chociaż co do niego mam mieszane uczucia. Ale na razie ciężko mi idzie znalezienie następcy 🤷 
    • Szacun, szwajcarska muzyka ludowa, stare dobre Yello. Osobiście gustuję w starszych albumach do "Flag" włącznie, te nowe nie są już takie jajcarskie.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...