Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 879 tematów w tym forum

    • 14 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
  1. Jaki zestaw do pokoju 3.2x2.8

    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  2. głośniki -fronty

    • 6 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  3. Które wybrać kolumny

    • 7 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 896 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  4. OVERLOAD !!!

    • 12 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  5. Sansui tu + au 3900

    • 1 odpowiedź
    • 1,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  6. uniwersalny zestaw stereo

    • 2 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  7. Wharfedale DS-1 - czy warto?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  8. Budżetowy zestaw stereo

    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 8,1k wyświetleń
  9. Zestaw stereo do 4000

    • 3 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 6,5k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 11k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 9,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Siemka, mam problem z naglosnieniem auta. Od jakiegoś czasu zaczęło piszczeć i szumic przy głośniejszych tonach. Myślałem na początku że to stare głośniki więc kupiłem nowe. Okazało się że nie, więc kupiłem też nowe okablowanie i nowe radio i dalej nie działa. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?? Z góry dzięki 
    • I  moze   dobrze   ze    tak  troche   zostały  zapomniane ,   bo  teraz    przezywaja  swoj  renesans ,co  i  w  cenach   ma  swoje  odzwierciedlenie ....    Ostatnio  widze  rowniez  zwyzkę  cen   magnetofonów   ale  zostawmy     ''tasmociagi''.        Ja     po   zachłysnieciu  sie   cyfra   wróciłem   do    winyla   z  po   kilkudziesieciu  latach   i  jestem  zakochany   w   muzyce  z   black  kązka   .  Mam  kilkanascie  tranów  i i   6    lampiaków i  moge  tylko  napisac  ze  ta  miłosc  jest  odwzajemniona   , jednak   dopiero  po   dwoch  latach ,  konfigurowania  sprzetu ,  trafiłem  w   winylowego   Grala ,  i to  nie  za  kosmiczne  pieniadze ,  kluczem  okazał  sie   praamp  gramofonowy  klon   ANote  na  lampach oczywiscie   ,  ktory   oczarował   mnie  dzwiekiem ,  i  zaskoczył  tym  jak mozna  dobrze  nagrac   winyl  i  to   ok  50   lat    wstecz.    Kol   Gargan  -  lej  wode  w  ciuchcie i   przyjedz   do   mnie  zobaczysz   co  potrafi  lampiak  ,  tani ,  drogi   i  srednio  drogi - czajna  vs   juesej --- z  dobrze   dobranymi  kolumnami i  reszta oczywiscie  tez .  Biore  zakład  ze   przejdze   ci   niesmak   Twojego   ''smierdzacego ''synthetisa.
    • To wiadome, tak z ciekawosci zapytalem tylko o skale Zycze wszystkim wlascicielom firm, zeby ten kawal byl o nich
    • Czy istnieją modele o podobnej jakośczi brzmienia, ale z odpinamym przewodem?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...