Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 933 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  1. Sub.... do Taga TAV 606

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 884 wyświetleń
  2. Odklejony panel

    • 0 odpowiedzi
    • 538 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 668 wyświetleń
  3. SVS SB-1000

    • 0 odpowiedzi
    • 201 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 727 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 762 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 901 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 656 wyświetleń
  4. Pomoc w doborze amplitunera

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  5. Denon dcd 720ae - szumi??

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  6. NAD M5 vs M55

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 669 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 825 wyświetleń
  7. Cayin A-88T recenzja

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  8. onkyo 9355

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  9. Monitory do 600zł

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  10. Aktywne głośniki + zew DAC

    • 0 odpowiedzi
    • 405 wyświetleń
  11. Denon D-M38

    • 0 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  12. Jaki mikroport?

    • 0 odpowiedzi
    • 145 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Jeśli chodzi o " serwis" lampowca to daj spokój , przełoż lampy miejscami jak zacznie charczeć w drugim kanale, to wiadomo że lampy do wymiany. Kup wymagane lampy i założ. To nic trudnego. Mam wzmacniacz lampowy od marca i lampy już słuchałem różne, jak ja dałem radę przełożyc to Ty też dasz rade, żadna filozofia.
    • Cześć, Zastanawiam się nad zakupem zestawu kina domowego Kenwood KRF-V5300D. Myślę, że ta moc pobije wszystkie soundbary. Akurat oferta bardzo blisko  mojego miejsca zamieszkania: https://allegrolokalnie.pl/oferta/zestaw-kina-domowego-kenwood-krfv5300d Chyba nic lepszego nie złoże do 1200zł Ampli nie jest nowy i dlatego zastanawia mnie jak się coś takie podłącza do TV skoro tam nie widzę HDMI..
    • Potwierdzam w 100% 😀.
    • A co w tym dziwnego? Zależy im na tym by pokazać jak sprzęt gra dobrze zrealizowaną muzykę, żeby pokazać walory tego sprzętu.  Nie puszczą słabych realizacji, bo jak ktoś to usłyszy, a kawałka nie zna to dojdzie do wniosku, że to sprzęt za dziesiątki czy setki tysięcy jest do bani, a nie kawałek realizacyjnie leży. Przy prezentowanej muzyce od razu usłyszycie czy wokale "lecą na twarz", czy stopa perkusji jest z tektury czy może z plastiku, czy ilość wysokich tonów nie powoduje świdrowania w głowie. Jeśli coś Wam się wstępnie spodoba, to możecie poprosić by pozwolili Wam na chwilę puścić jakiś swój kawałek i będziecie mogli ocenić jak sprzęt pasuje do Waszych oczekiwań. Ja na zeszłorocznym AVS byłem dwa dni na stadionie. Do hotelu się nie zapuściłem, ale wyszedłem bardzo zadowolony, bo w większości pomieszczeń uznałem, ze to co mam w domu podoba mi się zdecydowanie bardziej od tego co tam słyszę. Było kilka, ale to na palcach jednej ręki do policzenia sal gdzie mi się podobało i chciałbym tak mieć w domu. Tyle, że tu też nie czułem, że mam w domu jakąś wielką biedę.   Nie wiem czy mi się to po prostu udało, ale mam w domu sprzęt, który mnie bardzo cieszy. Wybrany tak świadomie jak tylko mogłem wybrać w tych funduszach jakimi dysponowałem. Brakuje mi w tej chwili CD i może zmienię BS Node na coś innego. Przede mną reanimacja gramofonu. No i serwis wzmacniacza lampowego, o który się bałem czy napędzi te moje kolumny, ale wygląda na to, ze zrobi to be problemu. Wygląda na to, ze lampa w nim siada, bo jeden kanał jest cichszy i charczenie się pojawia, ale poza tym daje radę.   
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...