Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Co to znaczy rzeźnia z basem? Że jest go za dużo, albo że coś dudni? Nic z tych rzeczy. Ani w fyne ani w midexach nie było takich problemów. Poza tą jedną gola ściana która kuje Was w oczy, to reszta pokoju jest bardziej zagospodarowana. Biblioteczki , książki, kwiaty, zasłonki i inne bibeloty. Także to nie jest tak że pokój jest pusty. Nie ma też w nich echa ani żadnych pogłosów . Racja że jakieś ustroje akustyczne coś by zmienily, ale tragedii nie ma. Jedyny problem to może taki że basu jest trochę za mało ale to pewnie wina dużego pomieszczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Artur Brol napisał:

Tak sobie mysle, ze gdyby cos z dzwiekiem bylo nie tak, przez ta sciane , to by kolega to juz dawno czyms poprawil.

Skoro ma taka sciane, to albo nic zagrazajacego jego audiofilskiemu zdrowiu psychicznemu sie nie dzieje , albo dzieje ale w niewielkim stopniu, mieszczacemu sie w jeszcze w normie.

Nasz kolega słucha po cichu, dlatego nie ma problemów z akustyką. Poczekajmy aż dojdzie do wieku audiofilskiego i zacznie słuchać głośno. Wtedy zacznie poprawiać akustyką pomieszczenia 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Webster.brd napisał:

Także to nie jest tak że pokój jest pusty. Nie ma też w nich echa ani żadnych pogłosów . Racja że jakieś ustroje akustyczne coś by zmienily, ale tragedii nie ma.

Nie wiesz do czego się przyczepić, czep się akustyki ;) 

U siebie mam od lat pomierzone, wiem co dolega, co jest ok. Pokój też mam wypełniony naturalnymi "pochłaniaczami", a największe zmiany wnoszą i tak zmiany sprzętu... kolega zrobił pokój za kilkadziesiąt tysięcy na podstawie pomiarów u dobrego ponoć fachowca. 2/3 ustrojów wylądowało po jakimś czasie w piwnicy bo nie dość że muzyka straciła życie, to jeszcze źle się rozmawiało w pokoju...

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcinmarcin napisał:

... kolega zrobił pokój za kilkadziesiąt tysięcy na podstawie pomiarów u dobrego ponoć fachowca. 2/3 ustrojów wylądowało po jakimś czasie w piwnicy bo nie dość że muzyka straciła życie, to jeszcze źle się rozmawiało w pokoju...

U mnie tak było po uruchomieniu Dirac'a. Czasem gorsza akustyka poprawia dźwięk 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ciekawa historia: Przesłuchane też miałem fyne 703 i na nie byłem zdecydowany. Trafiłem bardzo dobra ofertę. Byłem już umówiony na zakup z pewnym sklepem. Dzień przed umówionym dniem dostawy zadzwonili do mnie że sprzedali komus innemu i dalej mogą mi je sprzedać ale w duzo wyższej cenie. Podziękowałem i po jakimś  zdecydowałem się na Midexy. W międzyczasie znowu dostałem telefon od fyne że jednak mogą sprzedać po ten okazyjnej cenie, ale wtedy podziękowałem. Pozostał mi niesmak .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gargan napisał:

@Webster.brd to jest taka taktyka sprzedażowa. Mnie tak próbowali robić na częściach komputerowych, a mojego brata podczas zakupu samochodu. 

Dla mnie to idiotyczne postępowanie, bo ryzykowne. Może złapiesz jelenia, ale szybciej komuś obrzydzisz sprzedawcę i markę sprzętu.

Domyśliłem się, że to taka taktyka. Ale ja w takie gierki nie chciałem grać. Sam przyznasz że nie za dobrze to wygląda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...