Skocz do zawartości

KONCERTY na żywo ...


Recommended Posts

3 godziny temu, száraz fehér napisał:
Dnia 31.05.2024 o 12:51, AutoPirat napisał:

3 lata temu, była relacja w TV. Czy ktoś się orientuje, jak to wygląda w tym roku?

Z tego co mówiła Pani z UM TV była tylko w niedzielę otwarcia, jako ciekawostka w innej formule, bo na zbudowanej scenie razem z pianistą (akurat byłem w południe) wystąpiła Sinfonia Varsovia. Bardzo fajnie aczkolwiek nagłośnienie nie było powalające. W salach musi to być genialna uczta.

Mnie się trochę zamieszało :) To tylko koncerty, a nie konkurs. A więc, jeszcze 2 lata oczekiwania do "tego konkursu", w którym startują najwybitniejsi z całego świata :( 

Nagłośnienie było? ...oj, to słabo, to w takim razie "jakaś masówka"? (a już byłem jedną nogą w pociągu).

Edytowano przez AutoPirat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AutoPirat napisał:

Mnie się trochę zamieszało :) To tylko koncerty, a nie konkurs. A więc, jeszcze 2 lata oczekiwania do "tego konkursu", w którym startują najwybitniejsi z całego świata :( 

Nagłośnienie było? ...oj, to słabo, to w takim razie "jakaś masówka"? (a już byłem jedną nogą w pociągu).

Żałuję, że  nie mogłem popołudniu, wg rozpiski RoRo grała Leonora Armellini, przecież czołówka światowa. Koncerty w Łazienkach są darmowe, absolutnie dla każdego, przypominają raczej kulturalny piknik niż przeżycie duchowe i ucztę dla audiofila. Dużo osób zwiedzających weekendowo Warszawkę traktuje to jako punkt do zaliczenia. Jeździć co tydzień przez pół Polski to nie, ale przy jakiejś okazji skorzystać naprawdę warto. Poza tym to już tradycja, kilkadziesią lat, historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...