Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

16 minut temu, audiowit napisał:

Świat się zmienia Tomek. Nie wiem czy to dobrze czy žle. Ja uwazam, ze młodzież ma szokować.

Zgadzam się w pełni. Ale parę bluzgów i rymy jak z disco polo to jeszcze mało. 

Zobacz w jaki sposób o rzeczywistości wypowiadają się dziadkowie z Big Cyc / choćby płytka " Wolnośc słowa na kartonie" , a i poprzednie/ ? Nie sądzisz , że Panu Zdechłemu Osie ciut brakuje ? :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audiowit napisał:

A temu mlodemu czlowiekowi podziekuj ( chociaz w ten sposob zeby posluchac w calosci i do konca) bo min dzieki niemu wygralismy wybory :)

No , dobra , niech Ci będzie posłucham :) 

A , co do wyborów, to jak się nic nie zmieni to były ostatnie na które poszli :) 

Wracając do muzyki buntu " młodych " rozwalającej system .......

Pamiętasz Brak i " Pokolenie " /  " narkomani i faszyści , punki, kurwy
terroryści..... całe nasze pokolenie " 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja przypomina mi stare dobre czasy gdy moi rodzice i ich rówieśnicy łapali się za głowy gdy słuchałem punka. Zmieniają się pokolenia i zmienia się muzyka to naturalne. Moi synowie słuchają muzyki swojego pokolenia ale co bardzo mnie cieszy coraz częściej słyszę u nich w pokoju Perfect , Maanam czy Pink Floyd. Przychodzą i pytają o tamte czasy i testy piosenek tych wykonawców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Slawko69 napisał:

Przychodzą i pytają o tamte czasy i testy piosenek tych wykonawców

Niedawno " tłumaczyłem" młodej koleżance z pracy tekst " Autobiografii ".

Jest tam sporo " perełek " PRL-owskich , jak słynna alpaga , kontekst Poli Raksy itp.

Nie powiem , czułem się trochę jak dinozaur :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Chmarski napisał:

Z fortepianem miałem trochę problemów. Według mnie są tam 3 mikrofony do jego nagrania użyte.  Muzyk siedzi frontem do nas. Pomiędzy nami jest fortepian. Lewy kanał tony wysokie, na środku tony średnie i basy w kanale prawym.

 

IMG_0273.jpeg

Wracam do tej realizacji często. Ale tylko późnym wieczorem, gdy szumy mniejsze. Jak na żywo.

Dobrze, że jest ich więcej. 
 

Ściany dźwięku nie potrafię polubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2024 o 00:16, audiowit napisał:

No to jeszcze krotki flash young power i mozecie wracac do swoich Kralli i Czterech por roku w 12 odsłonie ( jakby niczego innego w klasyce nie wymyslili :)

 

 

Świetna muza dla małolatów na festyn we wsi Ryczewo. O przepraszam zapomniałem na amen, że wiocha Ryczewo została włączona kilkanaście lat temu do Słupska :) :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...