Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

@dorsz - nawiązując do Radiokuriera to rok wcześniej (77/78) było Needles  and Pins kontra We Are the Champions. Siedziałem do końca i słuchałem zeby wiedzie kto zwyciężył, a potem pędem na impreze sylwestrową , gdzie właśnie te utwory były grane najczęściej😉

 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   No, niestety igły i szpilki przegrały z Fredim. Na imprezie sylwestrowej ,,szpilki,, też miały większe wzięcie😉. W utworze Queen, jak zwykle, było zbyt wiele ,,opery,, jak na impreze sylwestrową. No, ale taki był Fredi. Kto wtedy Go słuchał ten wie. Mnie udało się słyszeć Go na żywo w Budapeszcie. Wrażenia niezapomniane na całe życie. Do dzis często słucham płyt Queen np Innuendo 

Bo przecież 

 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada pada śnieg… wszędzie biało, zimno, i… romantycznie. Lubię gdy świat staje się taką globalną wioską przykrytą wspólną pierzyną.

6219F5F2-666B-44ED-9594-50CD8A7DE2DF.thumb.jpeg.5609dd02f544cd24705a8abd23c9239b.jpeg

Jest wiele płyt, które szczególnie dobrze brzmią w mroźnej aurze. Oto jedna z nich: Kate Bush - 50 Words For Snow.

64720952-436A-4D89-921C-E1C4EB8A006E.jpeg.7eab39adfe96b5d1db0139870d550c72.jpeg
 

W jednym z kawałków sam Elton John. A w tytułowym brytyjski aktor  Stephen Fry. Polcam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...