Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

18 godzin temu, Slawko69 napisał:

A mnie zaintrygowało dziś to

Fajne brzmienie , niezła realizacja.

Polecam zrobić eksperyment i sprawdzić jak na Waszych obecnych systemach brzmią utwory z młodości / tutaj zwracam się raczej do starszego pokolenia /. Tak sobie słucham , i nie wierzę , że w tych utworach słuchanych na prywatkach ze szpulowca ZK 140 było tyle dźwięków , których wcześniej nie słyszałem :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maxredaktor napisał:

A mnie dziś naszło na weteranów southern/blues rocka z Georgii, czyli Widespread Panic.

Jeden z najlepszych zespołów tego gatunku. Nie kupiłem niczego od czasu "Dirty Side Down" (2010 r.), ale kilka płyt mam i bardzo lubię. Kiedyś pozbyłem się 3-płytowego koncertu "Live in the Classic City" nagranego jeszcze z Michaelem Houserem w składzie. Po dziś dzień tego żałuję. Widzę, że tutaj (2015 r.) wciąż grają z Jimmym Herringiem. Rewelacyjny gitarzysta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rafał S napisał:

Jeden z najlepszych zespołów tego gatunku. Nie kupiłem niczego od czasu "Dirty Side Down" (2010 r.), ale kilka płyt mam i bardzo lubię. Kiedyś pozbyłem się 3-płytowego koncertu "Live in the Classic City" nagranego jeszcze z Michaelem Houserem w składzie. Po dziś dzień tego żałuję. Widzę, że tutaj (2015 r.) wciąż grają z Jimmym Herringiem. Rewelacyjny gitarzysta. :)

Zgadza się. Na tej płycie pojawił się (i został) młody perkusista.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...