Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Cześć wszystkim, w zbiorach dziadka odnalazłem jedną z perełek. Cudo utwór! Tym razem gatunek Country. Zakochałem się! (Wersja na vinyl’u ma jakis czar)  :)
 
Pozdrawiam i dzięki za Wasze odkrycia. 

 

https://open.spotify.com/track/5vah95pgYJg5GxryyVpvNr?si=5L3mZBNNTZmPi75ny-Iocg&context=spotify%3Aplaylist%3A57sXU77c7w6sLx30MpXU8p

 

image.jpg

IMG_6445.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MarcKrawczyk napisał:

Dziś wszyscy tylko Kult i Marillion, a Ja posłucham innej rocznicowej płyty wydanej tego dnia w 1991 r, oto R.E.M.  i ich siódmy album studyjny „Out of Time” z singlami „Losing My Religion” „Shiny Happy People” „Near Wild Heaven” „Radio Song”…

IMG_5665.jpeg

Bardzo lubię płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę coś z YouTube, co od kilku miesięcy porusza  moje serce.

Całość jest super , aaaa... najbardziej od 37 minuty.

Wogóle  te miejsce w Chorzowie to muszę odwiedzić:)

Enjoy😎

 

PS. Trąbka jak tu idzie do przodu, a bas jaki jest potężny i sprężysty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2024 o 14:35, Adi777 napisał:

@sonique, @coyote, @pKot Może Wam przypadnie do gustu? 

 

Bardzo dobra i ciekawa płyta! Tu nic nie jest oczywiste. Słyszę tu sporo „psychiatryka” co sprawia, że muzycznie czuję się „w domu” a odsłuch pogłębia uśmiech na mej twarzy…

IMG_6509.jpeg.b46afcb9fad7989dd2a6bb5fdd97613f.jpeg
 

PS. Co to za styl? Bo gdy nie mam pomysłu to wrzucam wszystko do wora „alternatywa”…;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Die Kunst der Fuge to cykl czternastu fug i czterech kanonów skomponowanych przez Johanna Sebastiana Bacha odnotowany w Bach Werke Verzeichnis pod oznaczeniem BWV1080. Do dziś toczy się dyskusja na tematy zamierzonego instrumentarium, kompletności dzieła, czasu jego powstania czy choćby kolejności poszczególnych części.

Kunszt Fugi doczekał się bardzo wielu interpretacji i nagrań z bardzo różnym instrumentarium.

Cykl jest wykonywany przez orkiestry, w tym z instrumentami z epoki, klawesyn, fortepian, organy czy wokalnie. Wśród nagrań znajdziemy także wykonania mieszane, np. na orkiestrę, klawesyn i organy.

Dzisiaj Franz Liszt Chamber Orchestra dyryguje János Rolla.

Ny01OTY1LmpwZWc.jpeg

Wydanie w formie albumu w twardej oprawie z dodatkową książeczką zawierającą zdjęcie zbiorowe wykonawców wspomnienie założyciela Orkiestry, wyróżniony ramką tytuł albumu w języku rosyjskim, ponadto spis części i opisy w pełnej treści w językach, węgierskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Nagranie pod względem wykonawczym, bardzo klasyczne, niezbyt energiczne i zrównoważone.

Nagranie już cyfrowe (1985), bardzo ładnie zmiksowane i wytłoczone. Dynamiczne, tworzywo dobrej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...